Новости "ЗОВ"

Полиция Каменского — Фейсбук под контролем)

Ещё одна новогодняя гулянка чиновников, возможно, закончилась плачевно — как сообщил в соцсети Фейсбук  председатель Елизаветовского сельского совета Максим Голосной :

ДВОЄ ПРАЦІВНИКІВ КАМ*ЯНСЬКОГО СБУ ВЧИНИВШИ ЗЛОЧИН У НЕ ТВЕРЕЗОМУ СТАНІ , СПОКІЙНО ПОКИНУЛИ МІСЦЕ ПОДІЇ.На передодні Новорічних свят мені вдалося поспілкуватись з очевидцями алкогольного загулу працівників Кам*янського СБУ. З одного боку це типове «мажорне» ДТП, з іншого це злочин який приховали за допомогою свого службового становища заручившись підтримкою керівництва.

офіційно все мало звучати приблизно так :
28.12.2017 в м Кам*янське по вул. Тритузна ( Петровського) ЗА УЧАСТЮ СПІВРОБІТНИКІВ сбу ЯКІ ПЕРЕСУВАЛИСЯ В СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО СП*ЯНІННЯ НА СЛУЖБОВОМУ АВТО марки Mitsubishi Lancer СТАЛОСЯ ЗІТКНЕННЯ З МАРШРУТНИМ ТАКСІ ЯКЕ ПЕРЕВОЗИЛО ЛЮДЕЙ.

Маршрутне ТАКСІ 2А номер АЕ 13449 АВ Яке належить ФОП Колода. (Перевізник ООО ІМПЕРІАЛ) зазнало ушкоджень в результаті зіткнення з автівкою в якому знаходилися два співробітника СБУ м. Кам*янське які мали явні ознаки алкогольного сп*яніння, які показували посвідчення, та забороняли проводити фото та відео фіксацію, та викликати поліцію на місце пригоди. Молоді співробітники поводилися вкрай негативно постійно роблячі натяки всим присутнім на проблеми які можуть виникнути в разі розголошення нюансів цього ДТП. Після ПОГРОЗ співробітники СБУ просто взяли і покинули місце пригоди. Один з очевидців повідомив, що одного з СБУшників звали Іван Кірпа (він опер, і він не так давно відпочив у Єгипті, про що він сам і повідомив ), з його слів він дуже впливовий і вже домовився про все з керівництвом, тому йому нічого не буде.

ВИСНОВКИ РОБІТЬ САМІ АЛЕ СХОЖЕ, ЩО ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСИХ, АЛЕ НЕ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ СБУ ЯКІ БУЛИ НА ПІДПИТКУ ТА ПОВЕРТАЛИСЯ З КОРПOРАТИВУ, ТОМУ ЯК ЖОДНИХ ОФІЦІЙНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ЦЮ ПРИГОДУ Й ДОСІ НЕМАЄ, І СХОЖЕ, ЩО НЕ БУДЕ 🙂

Я також розумію, що керівництво яке промовчало , та співробітники які потрапили в це ДТП, та переконали себе, що все «ПОРЄШАЛІ» за допомогою посвідчень будуть намагатися помститися мені за виток цієї інформації, але правда має бути на першому місці.

Це не можна замовчувати, тому як наступного разу на місці постраждалих можуть опинитися Ваші діти, або батьки. (Сміливі Люди які роблять репост — свідомо заявляють, що проти такої ситуації і прагнуть того, щоб перед законом були усі рівні, і винних було притягнуто до відповідальності не зважаючи на посади та вплив)

Первая «реакция» пришла к Максиму через пять часов после публикации-в виде СМС с угрозами:

Як виглядають погрози співробітників СБУ.

Практично відразу після того як я оприлюднив інформацію про ‘п’яне дтп’ за участю срівробітників Кам’янського сбу, на мій телефон почали надходити загрози.

Вони хочуть, щоб ми боялися та мовчали, бо заляканим стадом краще керувати. Ну, що ж я готовий до будь якого розвитку подій, а ми з вами в режимі REAL-time подивимось, хто і на що здатний.

P. S

Про всяк випадок повідомляю, що в разі заподіяння будь якої шкоди мені або моїм близьким винними вважати працівників сбу у Дніпропетровській області які приймали участь у дтп, та його замовчуванні

После угроз Максим опубликовал фотографии с места ДТП:

На фото, действительно, зафиксировано столкновение автобуса номер АЕ 13449 АВ с автомобилем Мицубиси номер AE3287HC

Полиция Каменского отреагировала на события  на своей странице ФБ  

только через неделю после ДТП — 4 января — 

ОФІЦІЙНО!!!
2 січня 2018 року, в соціальній мережі Facebook на сторінці користувача під ніком Максим Голосной була оприлюднена інформація про те, що 28 грудня 2017 року по вулиці Тритузна відбулась дорожньо-транспортна пригода між легковим автомобілем Mitsubishi Lancer та маршрутним таксі № 2 «А».
ОФІЦІЙНО!!! Жодна із сторін дорожньо-транспортної пригоди, з заявами або повідомленнями по даному факту, до поліції Кам’янського не зверталися.
2 січня 2018 року інформація, яка оприлюднена в соціальній мережі Facebook на сторінці користувача під ніком Максим Голосной по факту дорожньо-транспортної пригоди, яка відбулась 28 грудня 2017 року по вулиці Тритузна, належним чином була зареєстрована до Журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень за № 110, для проведення всебічної та об’єктивної перевірки.

Рекомендуем полиции просмотреть записи с камер наблюдения — на некоторых можно проследить  путь перевозки разбитого Мицубиси, который, почему-то, не привлёк внимания правоохранителей

Согласно данных

сайта Моторно-транспортного страхового бюро Украины (МТСБУ)

автомобиль Мицубиси с номером AE3287HC действительно, существует:

Державний номер ТЗ AE3287HC
VIN-код JMBSNEA2AVZ004153
Тип ТЗ B2
Назва типу ТЗ легковий автомобіль від 1601 до 2000 куб. см.
Повна назва ТЗ MITSUBISHI GALANT 2

даже страховой полис на него оформлен:

страхова компанія, що видала поліс — ПрАТ СК «ПЗУ Україна»
Статус страховика Страховик є діючим членом МТСБУ
Телефон +38 (044) 238-6-238, +38 (044) 581-04-00
Факс +38 (044) 581-04-55
E-mail for-pzu@pzu.com.ua
Поштовий індекс 04112
Адреса м. Київ, вул. Дегтярівська, 62
поліс AK9823539

Всё бы хорошо — если бы не одно «но»- согласно данных того же сайта МТСБУ — полис AK9823539 действует только с субботы 30 декабря 2017 года. Это означает, что его, возможно, пытались оформить на разбитую машину и «задним числом».

На момент публикации, сайты

СБУ и ГУНП в Днепропетровской области

всё ещё никак не отреагировали на данные события.

ЗОВ продолжит следить за развитием ситуации.


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть