Новости "ЗОВ"

МВД: у богатых забрали — бедным отдали

priusi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На сайте управления МВД в Днепропетровской области, в ответ на публикацию ЗОВ «Милиция продолжает красть автомобили?» появилось сообщение следующего содержания:

ВСІ АВТОМОБІЛІ «ТОЙОТА ПРІУС», ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА БАЛАНСІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІЛІЦІЇ, ПЕРЕДАНІ В РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПАТРУЛЬНОЇ СЛУЖБИ
14.05.2015 | 11:06

Вчора деякі електронні ЗМІ в черговий раз розмістили інформацію щодо нецільового використання в ГУМВС України в Дніпропетровській області службових автомобілів «Тойота Пріус».
В зв’язку з цим повідомляємо, що на виконання вказівки МВС від 10 квітня 2015 року всі 39 службових автомобілів «Тойота Пріус», які знаходяться на балансі Головного управління, передані в розпорядження патрульної службі. На теперішній час всі вони обладнані відповідної світловою та звуковою сигналізацією і використовуються виключно для охорони громадського порядку та патрулювання міст та районів області.

ВЗГ ГУМВС України
в Дніпропетровській області

Тем самым МВД признало, что «Приусы» использовались не только по прямому назначению, и подтверждает, что ни один начальник теперь не может использовать такой автомобиль в качестве личного служебного, без свето-звуковой сигнализации, ездить на нём домой, или на обед.

ЗОВ одобряет и поддерживает эту своевременную инициативу, и призывает горожан помочь управлению МВД выявить служебные автомобили Тойота «Приус», водители которых забыли установить свето-звуковую сигнализацию.


Похожие статьи

Одно Сообщение

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть