Новости "ЗОВ"

Конфликт вокруг Флотилии — мнение родителей

Флотилія, «Наше місто» та його герої

Сьогодні голос мера – «Головна газета Дніпра» «Наше місто» на своєму веб-сайті виклала офіційну думку стосовно скандального віджиму міською зрадою будівлі дитячої Флотилії. Тут.

Завершити переїзд міської флотилії юних моряків і річковиків планують до середини листопада. Тепер курсанти флотилії займатимуться у Палаці дітей та юнацтва. Про це розповіла заступник міського голови Одарка Біла.

На водній базі флотилії курсанти займаються практикою: тренуються ходити на яхтах, катамаранах і човнах. Зраз база стоїть занедбана, однак у міськраді вже розробляється проект її ремонту. Одночасно з цим заняття флотилії переносяться ближче до бази. Одарка Біла пояснила:

— Гуртки, пов’язані із заняттями на воді, не можуть працювати у центрі міста, не маючи виходу до води. Раніше дітям доводилося вивчати теорію в корпусі флотилії на вул. Мономаха, 17, а потім у той же день їхати на водну базу, що знаходиться на Набережній  Перемоги, 5д. Заради зручності та безпеки курсантів ми переносимо гуртки до Палацу дітей та юнацтва, що знаходиться поруч із базою, на Набережній перемоги, 5. Під флотилію відведено ціле крило палацу. Там приміщення просторіші, ніж у корпусі на вул. Мономаха, а тому зручніше проводити заходи. Деякі гуртки вже більше тижня проводять заняття у палаці. Батьки курсантів цих гуртків задоволені, тому ми поступово перенесемо на нове місце всю флотилію.

Зазначимо, що у неділю батьки учнів одного з гуртків виступили проти переїзду. Вони не бачили підстав для переїзду. Основними причинами обурення стали незручна транспортна розв’язка та інтенсивний трафік біля палацу.

24.10.2017                                                                                                                    Анна Заикина

Переїжджає, кажуть, Флотилія. Кажуть, для зручності, для безпеки. Ближче до водної бази. Бо далеко зараз. Батьки, кажуть, задоволені. Одарка це каже Біла, цілий Начальник Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. В свої 27 рочків начальник. Ну добре, перспективна молодь. Одарка чимось, напевне, заслужила. Он, «головна газета» вже «заступником міського голови» називає. Може, на місце іншої фаворитки претендує, та теж зам. мера, що правдо, «в. о.» додає. Хоча поза штатом і тому зарплатню не отримує.
Але, Одарочко, «сєгодня у тебя промашка вийшла совэршенно ужасная». Бо батьки — то я. Один із них. Тому тобі не пощастило. Хоча хтозна, може, навпаки. Давайте подивимось, шо в нас тут таке талановите? Тааак,

Монтажний технiкум, iндустрiально-педагогiчний технiкум, державна академiя будiвництва.

  Спецiальнiсть: Будiвництво будiвель та споруд. Досвід роботи: Розробила три проекти малоповерхових житлових будинкiв з благоустроєм. Зачьот, Одарочко, зачьот. Борис Альбертович в кадрах знається. Ну хіба що не ленінська доярка, хоча принцип той самий. Геть тих сраних інтелігентів, даєш владу робочому класу. Три проекти малоповерхових будинків розробила? Ну чим ти не фахівець в галузі позашкільного виховання дітей? Фахівець. От і керує той фахівець так, що справжні педагоги з 30-річним стажем ридають. Зате люди кажуть, що на квартирку собі вже навиховала. Молодець, вєрною дорого ідьоте, товаріщь. А діти, то таке. Діти можуть із центру на Перемогу переїхати, бо смачненька така будівля в центрі якимось дітям — то забагато буде. Нехай виховуються, де хочуть. Бо будівля смачненька. А про закон ні, не чула. Наказів не підписувала, на сесію питання не виносила, бо доля того питання на сесії відома. Так тихесенько, по-рейдерські, віджимає в діточок Флотилію. По многочислєнним просьбам трудящихся. З метою оптимізації навчально-виховного процесу. Та підвищення безпеки. Зачьот, Одарко. Зачьот. Стаття 356 ККУ, якнайменше. Дітям через 8-смугову трасу ходити набагато безпечніше, ніж центральними вулицями. Вона вважає. Оптимально для процесу виховання. Щоб вони взагалі відмовилися від тих секцій. Неоптимальних. Ну навіщо вони, коли у всіх є планшети? Можна ними цілком задовольнитися. З метою оптимізації.
Ні, Одарочка, ні. Не буде так.


От тільки одного я ну ніяк не можу зрозуміти – нашо ти з тим автоматом фотографувалася? Тут, як в тому анекдоті – або хрест зніми, або труси вдінь, вибач. Так шо вибирай. В тебе ще є час. Трохи.
До речі, Анєчка Заікіна, біжи звідти, дитинко, ти ж розумна дівчинка 😊

Владислав Слободяник, батько


Справка ЗОВ:

БІЛА ДАР’Я ОЛЕГІВНА
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Заступник директора — начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту.

За 2016 год Дарья Олеговна декларирует зарплату около 100 тысяч гривен и 450 тысяч гривен откуда-то у неё появляются наличными в тумбочке.
В марте 2017 года Дарья Олеговна приобретает квартиру площадью 60, 5 кв.м за сумму

367тыс.740гривен.

Это двойной успех:
— во-первых, сама по себе квартира 60 метров за 14 тысяч долларов — это только господа Каховский  с Морозом знают, где купить, наверное там же, где они машины покупали за 30 и 50 тысяч гривен.
И во-вторых — сумма наличных в тумбочке 450тысяч гривен никуда не делась, судя по той же декларации.
Теперь есть где хранить наличность, а то постоянно жить в гранд-отеле «Украина» некомильфо.
Машины в декларации нет.

Вероятный продавец квартиры, согласно декларации Д.Белой:
Соколов Дмитрий Олегович.

В прессе писали, возможно, о нём — вот по какому поводу:

Центральная избирательная комиссия зарегистрировала кандидатом в нардепы по 132-му округу однофамильца экс-главы Николаевской областной «Батьківщини» Михаила Соколова.

ИСТОЧНИК

Декларации Белой Дарьи Олеговны

Репортаж 11го канала:


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть