Новости "СМИ"

Днепродзержинск: 4,5 миллиона гривень-на полив цветов

роши

В то время, как по всей Украине сокращается финансирование любых возможных программ жизнеобеспечения — Днепродзержинск не забывает о прекрасном. Чиновники пилят городской бюджет  на самые важные нужды.

Публикация издания  «Наші гроші»:

 

05 жовтня 2014 Управління промисловості та екології Дніпродзержинської міськради Дніпропетровської області 29 вересня уклало угоду з ТОВ «Газони України» на реконструкцію озеленення з улаштуванням автоматизованої системи поливу центральних клумб міста.

Вартість угоди складає 4,46 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи проведуть в районі музично-драматичного театру, пл.Визволителів та пл.Дзержинського. Йдеться про полив територій, що запроектовані під квітники з багаторічників. Автоматизована система поливу передбачає мережу трубопроводів, зрошувальних та додаткових пристроїв, систему автоматичного управлiння, вузол фiльтрацiї та пiдрахункiв використання води.

Фірмою «Газони України» володіють Іван Хорішко і Олександр Прокаєв, син Сергія Прокаєва, колишнього чоловіка екс-моделі Влади Литовченко. Сергій Прокаєв має бізнес у Дніпропетровську, зокрема є співвласником корпорації «Агро-Союз». Сергій Прокаєв та його партнер Володимир Хорішко входять у 20-ку найбагатших людей Дніпропетровська за рейтингом Forbеs 2013 року.

 

Не будем рассуждать, почему финансирование систем полива цветов начинается накануне зимы.

Вопрос к власть имущим Днепродзержинска всего один — СОВЕСТЬ ВАША ГДЕ?


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть