Арселор Миттал — кому служит руководство профсоюза?
В сети Фейсбук на странице пользователя Сергея Струкова

опубликовано сообщение, приводим его текст полностью:
Інформація для розумних громадян та правоохоронних органів про можливе зловживання посадовими особами у профспілковій організації та чи треба декларувати доходи профспілковим працівникам та громадським діячам у нашій державі?
Тільки факти взяті з банківських виписок руху по рахунку профспілкової організації (про які дізнався в червні 2018 року).
Голова разом з заступником голови Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Гапон Сергій Григорович (батько)та Гапон Максим Сергійович (син) отримали зарплату в профспілковій організації, численність якої на сей час 1130 осіб, після відрахування податків (на зарплатні банківські картки — на двох):
— в 2018 році – в березні 58523,47 грн. (на двох), в квітні 38011,32 грн. (на двох), в травні 62185,59 грн. (на двох);— в 2017 році – в січні 35399,09 грн. (на двох) , в лютому 34566,08 грн. (на двох), в березні 38365,02 грн. (на двох), в квітні 50051,01 грн. (на двох) , в травні 74873,62 грн. (на двох), в червні 44431,01 грн. (на двох), в липні 55575,27 грн. (на двох) , в серпні 72497,93 грн. (на двох);
— в 2016 році – в травні 46443,37 грн. (на двох) , в червні 27393,19 грн. (на двох), в липні 36760,87 грн. (на двох), в серпні 36760,87 грн. (на двох), в вересні 42547,86 грн. (на двох) , в жовтні 36337,60 грн. (на двох) ,в листопаді 34815,47 грн. (на двох) , в грудні 33742,47 грн. (на двох).
В той же час, за вказані періоди перший заступник голови той же первинної профспілкової організації Струков Сергій Миколайович отримував зарплату в профспілковій організації після відрахування податків (на зарплатну банківську картку) стабільно в розмірі 9908,02 грн. кожний місяць.
Як хто вважає, для того, щоб члени профспілки та громадяни України знали доходи тих кому вірять на слово — чи треба декларувати доходи профспілковим працівникам та громадським діячам у нашій державі?
Моя правова позиція правомірності здійснення мною цієї замітки, в якій міститься ознаки кримінального правопорушення з боку Гапон С. Г., Гапон М. С.
Частиною 5 ст. 191 Кримінального Кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» передбачено позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Згідно з пунктами 1, 2 ст. 29 Закону України «Про інформацію», інформація з обмеженим доступом може бути поширена, якщо вона є суспільно необхідною, тобто предметом громадського інтересу, і право громадськості знати цю інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення. Предметом суспільного інтересу вважається інформація, яка свідчить про можливість порушення прав людини, введення громадськості в оману, і інші негативні наслідки діяльності (бездіяльності) фізичних або юридичних осіб тощо
Згідно з пунктами 1, 3 Закону України «Про інформацію», ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за висловлення оціночних суджень. Суб’єкти інформаційних відносин звільняються від відповідальності за розголошення інформації з обмеженим доступом, якщо суд встановить, що ця інформація є суспільно необхідною.
З повагою, заступник голови ППО ВП НВФ ПАО «АМКР» Струков С. М.
В соответствии со статьей 214 УПК Следователь, прокурор безотлагательно, но не позднее 24 часов после подачи заявления, сообщения о совершенном уголовном правонарушении или после самостоятельного выявления им с любого источника обстоятельств, которые могут свидетельствовать о совершении уголовного преступления обязан внести соответствующие сведения в Единый реестр досудебных расследований, начать расследование и через 24 часа с момента внесения таких сведений предоставить заявителю выписку из Единого реестра досудебных расследований. Следователь, который будет осуществлять досудебное расследование, определяется руководителем органа досудебного расследования.
Досудебное расследование начинается с момента внесения сведений в Единый реестр досудебных расследований. Положение о Едином реестре досудебных расследований, порядок его формирования и ведения утверждаются Генеральной прокуратурой Украины по согласованию с Министерством внутренних дел Украины, Службой безопасности Украины, Национальным антикоррупционным бюро Украины, органом, осуществляющим контроль за соблюдением налогового законодательства. Следователь, прокурор, другая должностное лицо, уполномоченное на принятие и регистрацию заявлений и сообщений об уголовных правонарушениях, обязаны принять и зарегистрировать такое заявление или сообщение. Отказ в принятии и регистрации заявления или сообщения об уголовном правонарушении не допускается.