Розыск

Radio ROKS ищет скрывшегося участника ДТП

Сотрудник радиостанции Radio ROKS 22.04 попал в ДТП, второй участник ДТП скрылся. Всем, кому что-либо известно о втором участнике ДТП — просьба сообщать по телефонам 102 или (050) 385-31-10.

Друзі, вчора зранку наш колега, співробітник Radio ROKS потрапив у ДТП. Він відбувся середніми ушкодженнями, був пристебнутий. Винуватець ДТП зник. Допоможіть максимально поширити це відео. Будь ласка, при перепості копіюйте текст нижче, там детальна інформація про випадок та контактна інформація. Дякуємо.
===

22 квітня в 9:27 ранку (час на відео неправильний) на трасі Житомир — Київ, біля села Березівка (37 км від Києва) сталася ДТП. Сіра (або срібляста) Мазда 3 (або 6) підрізала сірий Шевроле Лачетті. Від удару Лачетті вдарився у відбійник, відлетів у крайній правий ряд, де і перекинувся. Водій Мазди з місця ДТП зник, навіть не зупинившись.

Якщо у вас є будь-яка інформація про цей автомобіль або ви помітили на вулиці сіру Мазду з київськими номерами АА і характерними ушкодженнями зліва ззаду (бампер, крило, ліхтар, багажник), будь ласка, відразу телефонуйте 102 або (050) 385-31-10. Інформація про зниклого учасника ДТП: сіра Мазда 3 седан (колір «графіт»), житомирські номери, що починаються на АМ, 2009 року випуску або молодша, імовірно, характерні ушкодження зліва ззаду (бампер, ліхтар, крило, багажник).

Якщо ви були свідком аварії чи бачили схожий автомобіль, будь ласка, відразу телефонуйте (050) 385-31-10 або 102. Особливе прохання до працівників СТО — якщо останнім часом до вас звертався власник такого автомобіля зі схожими ушкодженнями, зателефонуйте нам негайно. Дякуємо!

Посилання на Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=_ftEngL6HsU
Інформація на сайті: http://www.radioroks.com.ua/news_132.html
Посилання на файл з реєстратора: http://www.radioroks.com.ua/stuff/DR082631.AVI

http://www.youtube.com/watch?v=iBAlZltWqL0#t=58

Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть