Новости "СМИ"

Журналиста «Дорожного контроля» Андрея Дзиндзю арестовали

ДК Дорожный контрольСегодня утром журналисту предъявили решение суда об аресте

Из интернет-форума «Дорожного контроля»

Восемь людей в штатском увезли его на двух частных машинах в Святошинский РОВД!!! Победы, 109, ВСЕМ ТУДА

Нет, без адвоката, ничего не успели сделать, даже позвонить. Адвокат подтянется в РОВД, возможно. Массовка в рабочий день всё равно будет никакая, пусть будет хоть что-нибудь.

В общем дело было так со слов Gormonrosta. Он и АИ были вдвоём. После приёма уже выходили из здания. Обнаружили, что двери закрыты и никто выйти не может. Через минут 10 двери открыли, а на улице уже ждали 8 жлобов в штацком и один в форме. Предъявили решение Святошинского суда о взятии под стражу по уголовному делу за замес на ШП на Зодчих 1. Якобы АИ уклонялся от явки. Взяли под руки и увезли на 2 частых автов в Святошинский РОВД. Сказали пусть адвокат туда едет. Всё на видео заснято.

Телекритика

Журналіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзіндзю затримала міліція. Про це «Телекритиці» повідомив керівник прес-служби «Дорожнього контролю» Єгор Воробьев.

За його словами, сьогодні, 15 березня, восьмеро правоохоронців затримали журналіста коло дому. Зараз пан Дзіндзя перебуває у Святошинському райвідділі міліції Києва.

«Це затримання пов’язано з тим, що міліція фабрикує справу щодо того, що Андрій Дзіндзя побив охоронця на приватному штрафмайданчику», — сказав він.

Мова йде про події у листопаді 2012 року, коли між охороною штраф майданчика та журналістами «Дорожнього контролю» розпочалась бійка. Як вже повідомляла «Телекритика», сайт «Дорожній контроль» заявив, що двадцятеро бандитів у цивільному побили журналістів сайту Андрія Дзіндзю та Андрія Жуковеня. Натомість міліція стверджує, що журналісти інтернет-видання «Дорожній контроль» намагались забрати авто з штрафмайданчика без потрібних документів.

Начальник відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС Києва Ігор Михалко у коментарі «Телекритиці» зазначив, що журналіст «Дорожнього контролю» затриманий через те, що він не з’являвся до суду. Подробиці затримання він обіцяє розказати згодом.

Интернет-форум

Арест , незнаю що робити!

админ арест за хулиганские действия. оформляют. личного состава ровд на охрану Андрея задействовано человек двадцать. террорист блин. как журналиста в сопровождении провели на пять минут с адвокатом поговорить. три раза меняли следователи за что и почему.
НАДО ТЕЛЕВИДЕНИЕ.

Кто там на месте, соберите АИ еды на три дня и теплые вещи..идет похоладание завтра будет минус семь..в камерах очень холодно.

Андрей всё ещё в РОВД, его не хотят выводить — возле РОВД очень много народу и журналисты (TBi, 5 канал, 2+2 вроде бы). Будут тянуть время. Я еду туда скоро.

Ухвала с Единого реестра
http://www.reyestr.court.gov.ua/Deci…gNumb=29916913

Тим самим, встановлена достатність доказів для підозри ОСОБА_4 у вчиненні групою осіб грубого порушення громадського порядку, з мотивів явної неповаги до суспільства, яке супроводжувалось особливою зухвалістю, що виразилося в заподіянні гр-ну ОСОБА_6 тілесних ушкоджень, пошкодженні майна ТОВ «Оллин Плюс» та тимчасовому припиненні нормальної діяльності штрафмайдану ДАІ м. Києві, тобто кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України.

Будучи неодноразово викликаним до слідчого відділу Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві по телефону ОСОБА_4 від явки відмовився, вимагаючи викликати його офіційною повісткою. Оперативним підрозділам в порядку ст. 40 КПК України надано доручення на вручення гр-ну ОСОБА_4 повістки про виклик до слідчого Святошинського райуправлiння м. Києва для оголошення йому повідомлення про підозру та допиту як підозрюваного.

ОСОБА_4 26.11.2012, у період часу з 16 години до 21 години, знаходячись по вул. Зодчих, 1 в м. Києві, разом з ОСОБА_5 та невстановленими слідством особами, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчинив хуліганські дії, що виразилися в заподіянні гр-ну ОСОБА_6 тілесних ушкоджень, пошкодженні майна ТОВ «Оллин Плюс» та тимчасовому припиненні нормальної діяльності штрафмайдану ДАІ м. Києва.

Андрея Дзиндзю выпустили под залог 25000 гривен

http://www.youtube.com/watch?v=y5nAUfJuvVA


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть