Новости "СМИ"

АКТИВИСТ позбавив посад п’ятьох керівників ДАІ Львівщини

фура отбойникIнтернет проект «АКТИВИСТ» продовжує впевнену ходу по усуненню недоліків на автомобільних шляхах України.

Цього разу завдяки злагодженим діям спільноти інтернетпроекту звільнено з займаних посад начальника відділу організації дорожнього руху підполковника міліції Прокосу І.О., командира роти ДПС ДАІ підполковника міліції Гречаного Ю.М. і його заступника капітана міліції Куликовця М.Б., начальника Буського відділу ДАІ капітана міліції Рака П.П. та начальника Бродівського відділу ДАІ майора міліції Швеця М.В. Ще трьох співробітників ДАІ притягнуто до дисциплінарної відповідальності: інспектора з дізнання Бродівського відділу ДАІ лейтенанта міліції Дунайського В.Р. попереджено про неповну посадову відповідність, а інспекторам ДАІ з обслуговування стаціонарного посту №1 Пилипу Р.А. і Гринику В.В. оголосили зауваження.

Як і в попередньому випадку, не уникли покарання також посадові особи Львівського облавтодору. Зокрема, начальника відділу безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Львівської області Сухарину М.І. притягнуто до відповідальності за невиконання законних вимог посадових осіб Державної автомобільної інспекції МВС України за ст.188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Позбавитись недбайливих співробітників Даржавтоінспекції Львівської області довелось через неналежне ставлення ними до своїх посадових обов’язків з забезпеченння безпеки дорожнього руху, насамперед, через невжиття жодних заходів по відновленню пошкоджених елементів дороги. Навіть коли їм було вказано на необхідність усунути певні порушення, вони наполегливо уникали виконання своїх обов’язків, посилаючись на відсутність коштів в облавтодора.

Так, на Львівській ділянці дороги М06 (Київ-Чоп), де мали забезпечувати безпеку дорожнього руху ці міліціянти, були виявлені значні ушкодження дорожнього огородження. Мабуть, не варто нагадувати, якого лиха слід чекати у разі відсутності або пошкодження відбійника, адже в пам’яті багатьох автолюбителів жевріють жахливі кадри з нанизаними на відбійники автомоблями або ізлетівшими в кювет з висоти п’яти-шести метрів.
Проте, співробітники ДАІ, які патрулюють дану ділянку дороги, взагалі не вживали дій щодо дотримання вимог забезпечення безпеки дорожнього руху, не приймали рішучих заходів до власників цієї автодороги. Тобто ані ДАІ, ані Львівський облавтодор не квапились ремонтувати дорожнє огородження, яке призначене рятувати життя та здоров’я людей.

Щоб нагадати представникам ДАІ про необхідність виконання вимог чинного законодавства «Про дорожній рух», до Управління ДАІ Львівської області було надіслано відповідні скарги з вимогами притягнути ледарів до відповідальності.

0Skarg

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління Львівського ДАІ Гапчич В.О. вирішив розпочати перебування на новій посаді з брехні. Бездіяльність підлеглих він мотивував недостатністю фінансування, складними погодними умовами, ба навіть тим, що ця ділянка дороги не є місцем концентрації ДТП, вочевидь, переслідуючи ціль зробити її такою. На думку Гапчича, Прокоси, Панькевича та інших співробітників ДАІ, таких виправдань цілком достатньо, щоб самоусунутись від забезпечення безпеки дорожнього руху.

1VdpovdpoS_4520116_72742621 1VdpovdpoS_4903400_72742891 1VdpovdpoS_1095036_72743431

Заступаючись за підлеглих, Гапчич прикинувся дурником — начебто він не знає, що пошкоджені відбійники повинні бути відновлені або замінені впродовж 5 діб з моменту виявлення дефектів, а наведені ним причини ніяк не можуть бути підставою для відтермінування ремонтних робіт.
Марно Гапчич кивав на відсутність фінансування, адже пошкодження відбійників є нанесенням матеріальної шкоди, тому витрати на їх відновлення зазвичай покладаються на винуватців ДТП. Також Гапчич сором’язливо промовчав про те, звідки ж взялись ті пошкодження, приховувуючи факти настання дорожньо-транспортних пригод.

Про ці та інші корупційні прояви співробітників ДАІ було повідомлено Львівську прокуратуру. Така ж заява була направлена до ГУМВС України у Львівській області.

A000 A0002 A0003

За результатами проведеного службового розслідування прокуратура Львівської області винесла начальнику Управління ДАІ подання на усунення виявлених порушень.

2Vdpovdpro_4636772_72743651

В Головному Управлінні МВС України у Львівській області не стали панькатись з дармоїдами. На горіхи дісталося майже всім, хто був причетний до фальсифікацій — п’ятьох керівників звільнено, трьох притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Хіба що Панькевич цього разу зміг уникнути справедливої кари. Будемо сподіватись, що недовго йому лишилось паразитувати за рахунок держави і учасників дорожнього руху.

2Vdpovdpok_9890279_72743941 2Vdpovdpok_4562312_72744261 2Vdpovdpok_1046555_72744391

Отже, ледарів позбавлено насиджених місць. Замість того, щоб вчасно й оперативно реагувати на звернення громадян, вони проїдали кошти і писали гарні звіти про протяжність відремонтованих автодоріг чи кількість оновлених технічних засобів організації дорожнього руху. При цьому розкрадали бюджети та невпинно примножували свої капітали. А ми їздили по дорогах з ямами і пошкодженими відбійниками.

Безумовно, на їх місце прийдуть інші. Будемо сподіватись, що у нових співробітників ДАІ не з’явиться бажання наслідувати попередників і вони таки будуть виконувати вимоги Законів та Конституції України. А як ні, то нехай начуваються.

Ось наявні приклади, до чого можуть призвести «жарти» з відбійниками.

АКТИВИСТ


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть