Новости "ЗОВ"

А не пойти ли инспектору на… пенсию?

ДьяченкоОчередной раз героем нашей публикации становится инспектор Дьяченко Сергей Георгиевич, номер жетона 1244.

Он известен тем, что у него отсутствует мобильный телефон. Так же, ему мерещатся несуществующие дорожные знаки и у него, напрочь, отсутствуют силы и желание признавать свои ошибки.

Напомним немного истории.

20 марта 2012 инспектор Дьяченко остановил водителя за не выполнение требований дорожного знака. Поступок такой, инспектора Дьяченко, безусловно, правильный и общественно полезный. Медаль бы инспектору. Только вот знака, на требования которого ссылался инспектор, не было. И это очень грустно. Что еще примечательно, так это то, что остановка эта не была «гаишным разводом» в привычном понимании – когда инспектор «прессует» водителя за несовершенное нарушение осознанно. В данном случае, инспектор сам верил в свои правоту и героизм. И это уже смешно.
По этому проступку инспектора Дьяченко была написана жалоба

[spoiler name=»Текст жалобы»]Керівнику УДАІ в Дніпропетровській області
Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9

Скарга
На протиправні дії співробітників ДАІ
(керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 1, 4, 5 Закону України «про звернення громадян» )

20 березня в мережі інтернет (youtube.com) ми побачили відео (див. Додаток) з якого ми дізналися про противоправні дії інспектора Дьяченко Сергія Георгієвича, номер жетону 1244 та бездіяльність його колеги. На цьому відео видно як 20 березня 2012 року, інспектор Дьяченко Сергій Георгієвич зупинив водія на проспекті Пушкіна, за перехрестям з проспектом Кірова. Водій проїхав це перехрестя по проспекту Пушкіна в бік вул. Шмідта. Інспектор Дьяченко звинуватив водія в порушенні ПДР України, а саме в порушенні вимог знаку 5.16 «Напрямки руху по смугах», який нібито встановлений на пр. Пушкіна перед перехрестям з пр. Кірова — водій з середньої смуги поїхав прямо. Але, на цьому перехресті вже давно (більше ніж півроку) відсутній знак 5.16 та дорожня розмітка. Тому зупинений водій проїхав перехрестя згідно вимог ПДР України.
На аргументи водія інспектор Дьяченко реагував агресивно та вказував пальцями на неіснуючий знак. Також, інспектор Дьяченко забороняв водію проводити відео фіксацію своїх противоправних дій, посилаючись на якесь рішення Конституційного Суду України, який нібито заборонив водіям проводити відео фіксацію дій працівників міліції. При цьому, інспектор Дьяченко, всупереч вимогам чинного законодавства України, сам проводив відео фіксацію водія, його пасажирів та його власності за допомогою особистого мобільного телефону.
Також, інспектор Дьяченко вимагав в водія, що б той показав свої документи в відеокамеру. Також, інспектор Дьяченко вимагав в водія щоб той представився, тобто інспектор Дьяченко перевищив свої службові повноваження, адже жодний чинний нормативно-правовий акт України не вимагає від водія таких дій!!!
Також, інспектор Дьяченко, читаючи особисті данні водія з водійського посвідчення, тричі перепитав в водія його прізвище доволі голосно. Такими діями, інспектор Дьяченко порушив вимоги Закону України «про міліцію» ст. 5 – розголосив особисті данні водія та перекручував його прізвище, чим принизив гідність водія. Також, інспектор Дьяченко з невідомою метою записував особисті данні водія на якийсь клаптик паперу.
Далі інспектор повідомив водію про те, що будете складати протокол про адміністративне правопорушення, тобто прямо повідомив про те, що збирається сфальсифікувати протокол про адміністративне правопорушення за порушення вимог ПДР України, яке не мало місце бути взагалі!!! Коли водій сказав, що він не згодний з звинуваченням інспектора, Дьяченко попросив свого напарника зупинити двох свідків нібито для фіксування відмови водія від підпису протоколу про адміністративне правопорушення. На вигук водія про те, що в нього в машині сидять два свідки, інспектор Дьяченко сказав, що йому ці свідки не підходять, тобто прямо повідомив, що йому потрібні свідки, які зроблять те, що він скаже!!!
При розмові, інспектор Дьяченко допускав активну жестикуляцію, чим вводив проїжджаючих автомобілістів в оману. В цей момент, біля автомобіля інспектора Дьяченко, зупинився ще один автомобіль ДАІ – ВАЗ 2170, державний номер 22-57, при цьому, цей автомобіль зупинився у другій смузі, чим порушив вимоги п. 15.2 ПДР України. Ані інспектор Дьяченко, ані його колега не здійснили дій для покарання водія цього автомобіля ДАІ. Така бездіяльність інспекторів, свідчить про вибірковість правосуддя, що є порушенням Конституції України!!!
Потім інспектора Дьяченко покликав його колега. Вони про щось поговорили і інспектор Дьяченко підійшов до зупиненого водія, та сказав, що його (інспектора) нібито викликають та йому потрібно їхати. За безпідставну зупинку інспектор Дьяченко не вибачався та протоколу про адміністративне правопорушення водієві не надавав.
Тобто, інспектор Дьяченко, зупинив водія, або тому що дійсно не знав, що вказаний знак не існує, тобто не зробив обхід території яку патрулював. Або, знаючи про відсутність знака, навмисно та усвідомлено звинувачував водія в правопорушенні, яке не мало місце бути!!! Тобто, інспектор Дьяченко або проявив службову недбалість, або черговий раз перевищив свої службові повноваження з корупційною метою!!!
Коли інспектор Дьяченко та його колега сіли до свого автомобілю та почали рух, той з них, який автомобілем керував, не подав сигнал світловим покажчиком повороту відповідного напрямку, чим порушив вимогу п. 9.2 а) ПДР України.
Також, в нас викликає сумнів, що цей екіпаж, знаходився на пр. Пушкіна законно, адже ця ділянка дороги не є аварійно небезпечною, згідно з інформацією наданою на сайті http:/gai.dp.ua
Ми вважаємо, що люди, які поводяться на державній службі, як інспектор Дьяченко, не мають обіймати посади такого рівня!!! Не можна довіряти безпеку людей, особам, які не знаходять в собі сили вибачитися за свою помилку!!! Не можна утримувати на державній службі осіб, котрі по незнанню, або навмисно порушують законодавство України!!!
Вважаємо, що наведені представники міліції, своїми діями, порушили низку діючих нормативно-правових актів України, Закон України про Міліцію та права водія, які гарантовані йому Конституцією України, а саме:
Конституція України: ст. ст. 21, 22, 28, 32, 33 , 64, 68.
Закон України «Про міліцію»: ст. ст. 3, 5, 11.
Наказ МВС № 111, від 27.09.2009: ст. ст. 3.2, 6.2, 6.7, 6.25, 7.3, 9.6, 11.4, 13, 14.7, 17.3, 17.5, 17.7, 17.10, 19.2, 23.1.2, 27.1, 27.2.
ПРОСИМО:
Провести службову перевірку, що до неправомірних дій інспектора ДАІ Дьяченко Сергія Георгиєвича.
На час проведення службової перевірки, відсторонити інспектора ДАІ Дьяченко Сергія Георгиєвича від виконання службових обов’язків.
Керуючись Законом України про звернення громадян, просимо Вас надати нам можливість реалізувати свої права, які вказані в статті 18 цього Закону, а саме: особисто викласти аргументи особі, що перевіряла заяву чи скаргу, та брати участь у перевірці поданої скарги чи заяви; знайомитися з матеріалами перевірки; подавати додаткові матеріали або наполягати на їх запиті органом, який розглядає заяву чи скаргу; бути присутнім при розгляді заяви чи скарги; одержати письмову відповідь про результати розгляду заяви чи скарги;
В зв’язку з цим, просимо Вас завчасно (тобто, щоб в нас була фізична можливість встигнути бути присутніми)повідомити нам час та місце розгляду нашої скарги по вказаним нами номерами телефонів та направити нам рекомендованого листа (завчасно).[/spoiler]

и руководство этого инспектора признало ошибки Дьяченко и применило к нему дисциплинарное взыскание. Вместе с Дьяченко, «под раздачу» попали его напарник Валовой и непосредственный руководитель.

36e793a2f091

Здесь бы инспектору пересмотреть свои взгляды на службу и жизнь вообще… Но вот в интернете появляется очередной фильм с участием Дьяченко.

И снова Дьяченко во всей красе. Здесь полный набор джентльмена в погонах – и первоначальное отсутствие причины остановки (обратите внимание на продолжительную паузу после вопроса водителя о причине остановки), и последующее появление кучи этих причин, в том числе и «характер руху» (этот пункт уже давно исключен из Приказа № 111. Пункта нет, а рефлекс остался), и операции всякие. Но это уже даже не смешно – это уже просто не интересно.
Стоит особого внимания фраза инспектора — «Ну покажите хоть паспорт». Т.е., инспектор даже не скрывает своего желания доказать превосходство над водителем. Если водитель покажет «хоть паспорт», то Дьяченко — царь горы, если водитель не покажет ничего, то Дьяченко … зря вышел на работу. Ну вот откуда у инспекторов такая упертость? Видишь же, что не лоха ты остановил, извинись и отпусти.
Но это все мелочи, по сравнению с заявлениями инспектора про возраст водителя, точнее про его молодость, которые вызывают особый интерес.

Рассмотрим подробнее что же нарушил инспектор.

Естественно, он нарушил требования Приказа № 111. А именно пункт 17.2.

У взаємовідносинах з учасниками дорожнього руху
забороняється:
звертатися до учасників дорожнього руху на «ти»;
використовувати погрозливі чи образливі жести;
допускати при спілкуванні надмірний тон, грубість, неввічливе
викладення зауважень, образливі вирази або репліки
, погрози;
пред’являти неправомірні та незаслужені звинувачення.

Но это еще не все. Есть в нашей стране другой, более важный чем Приказ, документ – Конституция Украины. А именно ст. 24

Стаття 24.
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Но по мнению инспектора Дьяченко, водитель, в силу своего юного возраста, не имел права нервничать и спорить с инспектором, ведь у инспектора дети в возрасте водителя. Это мощный аргумент!!!

А не пойти ли испектору на… пенсию?

P.S. Справедливости ради, заметим, что судя по видео, водитель все таки формально нарушил ПДД – не совершил полную остановку автомобиля на требование знака «Стоп». Но этот вопрос спорный сам по себе – тысячи автомобилистов должны остановиться перед рельсами, по которым поезд ездит раз в пол-года. Лучше бы (в некоторых местах в городе это уже начали практиковать) убрали «Стоп» и поставили маленькие ворота на путях, которые при открывании, действуют в качестве шлагбаума.


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть