Новости "СМИ"

Знаки «40» возвращаются.» Скоро на экранах» изменения в ПДД Украины

знак 40

На портале Кабинета Министров появилось постановление о внесении изменений в Правила Дорожного Движения.

Приводим текст дословно

ЗМІНИ,
що вносяться до Правил дорожнього руху

1. Пункт 12.10 викласти в такій редакції:
“12.10. Додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно.
При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, які попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта.
У разі коли дорожні знаки обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 встановлені з порушенням визначених цими Правилами вимог щодо їх введення чи з порушенням вимог національних стандартів або залишені після усунення обставин, за яких їх було встановлено, водій не може бути притягнений до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.”.

2. Доповнити Правила пунктами 12.101 та 12.102 такого змісту:
“12.101. Обмеження дозволеної швидкості руху (дорожні знаки 3.29 та/або 3.31 на жовтому фоні) вводяться тимчасово виключно:
а) у місцях виконання дорожніх робіт;
б) у місцях проведення масових або спеціальних заходів;
в) у випадках, пов’язаних із стихійними (погодними) явищами.

12.102. Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно:
а) на небезпечних ділянках доріг та вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги тощо);
б) у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів;
в) у місцях розташування стаціонарних постів Державтоінспекції;
г) на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.”.

3. Пункт 3.41 розділу 33 доповнити абзацом такого змісту:
“Застосовується лише за умови обов’язкового поетапного обмеження швидкості руху шляхом попереднього встановлення необхідної кількості знаків 3.29 та/або 3.31 згідно з вимогами пункту 12.10 цих Правил.”.

Изменения пока не вступили в силу — на сайте Верховного Совета постановление «Про Правила Дорожного Движения» пока висит в старой редакции, но в скором времени Правила Дорожного Движения, а именно пункт 12.10, в котором говорилось о недопустимости выписывания штрафа за знак 3.29 «Ограничение скорости» без знака 1.37 «Дорожные работы», поменяют.


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть