Новости "СМИ"

Переслідування телеканалу ТВі!

ad0db3e-111Прес служба телеканалу ТВі просить захистити канал від протизаконних дій податкової міліції

Від цих вихідних співробітники податкової міліції почали тероризувати осіб, які надають або надавали послуги телеканалу ТВі. У вихідні дні вони телефонували цим особам, а вчора ввечері після 20:00 намагалися проникнути у помешкання таких осіб. Співробітники податкової міліції намагалися вручити особам, які виконували або виконують замовлення ТВі листи наступного змісту:

У листі стверджується, що податковою міліцією проводиться «відпрацювання ТОВ «Телерадіокомпанія «ТелеРадіоСвіт» (телеканал «ТВі»). Такого юридичного терміну як «відпрацювання» не існує у природі. Це синонім звичайного бандитського поняття «наїзд» і діють податкові міліціонери як бандити. Пунктом 61.3 Податкового Кодексу України встановлено, що органи Служби Безпеки України, внутрішніх справ, податкової міліції, прокуратури та їх службові (посадові) особи не можуть брати безпосередньої участі у проведенні перевірок, що здійснюються контролюючими органами, та проводити перевірки суб’єктів підприємницької діяльності з питань оподаткування.

Отже, податкова міліція може здійснювати перевірку платника податків, в тому числі вимагати копії документів, лише у межах здійснення оперативно-розшукової діяльності чи розслідування кримінальної справи. Як свідчить текст запиту, відповідні документи запитуються на підставі листів ДПІ у Солом’янському районі м. Києва, що здійснює документальну перевірка телеканалу. Таким чином, запит чітко підтверджує, що співробітники податкової міліції в супереч вимогам пунктів 61.3 та 78.3 Податкового кодексу України, беруть участь у проведенні документальної перевірки каналу.

У зв’язку з цим телеканал ТВі вважає такі протизаконні дії податківців цензурою, за яку несе особисту відповідальність Голова державної податкової служби України Олександр Клименко. Ми сподіваємося, що Олександр Вікторович втрутиться у цю ситуацію і припинить протизаконні дії своїх підлеглих проти засобів масової інформації, які він обіцяв не лише не переслідувати, а й не перевіряти напередодні початку виборчих перегонів. Телеканал інформує суб’єктів підприємництва, які співпрацювали або продовжують із нами співпрацювати про те, що будь яким чином реагувати на незаконні дії чи вимоги податкових міліціонерів непотрібно. Податкові міліціонери не мають жодних прав турбувати вас у вихідні, а тим більше без рішення суду з’являтися у ваші помешкання. Просимо вас не піддаватися тиску і бути переконаними, що посадові особи, які по відношенню до вас перевищують власні повноваження будуть покарані відповідно до чинного законодавства. Ми просимо народних депутатів, які підтримують свободу слова і звичайних громадян, які небайдужі до нашого каналу і до майбутнього України, зателефонувати особисто до податкових міліціонерів, які незаконно діють та попросити їх припинити свої незаконні дії.

Телефони податкових міліціонерів: Сукач Іван Васильович – моб 063 700 79 19, службовий 244 79 87.

Ще один міліціонер, який переслідує осіб, що з нами співпрацювали має телефон 095 847 61 77.

Просимо вас зателефонувати до цих порушників і проявити власну громадянську позицію.

Прес служба телеканалу ТВі


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть