Новости "СМИ"

Департамент ДАІ МВС України завдав збитків державному бюджету на 1,3 млн. грн

прокуратураПрокуратурою міста Києва проведена перевірка щодо зловживання службовими обов’язками співробітниками Департаменту ДАІ МВС України та привласнення ними бюджетних коштів у особливо великих розмірах. Як встановлено, Департаментом ДАІ МВС України було укладено договір на розробку та впровадження центрального рівня підсистеми «Адмінпрактика», автоматизованої системи реєстрації, обліку та контролю транспортних засобів, їх власників та адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також створення єдиної загальнонаціональної системи обліку адміністративних правопорушень. Однак, посадовими особами правоохоронного органу не було встановлено програмного забезпечення та не впроваджено «Адмінпрактику». Крім того, через безпідставні розрахунки за невиконану роботу державному бюджету нанесено збитків на суму майже 1,3 млн. грн. За вищевказаними фактами прокуратурою столиці порушено кримінальну справу.

Прокуратурою міста Києва проведена перевірка щодо зловживання службовими обов’язками співробітниками Департаменту ДАІ МВС України та привласнення ними бюджетних коштів у особливо великих розмірах.

Як встановлено, Департаментом ДАІ МВС України було укладено договір на розробку та впровадження центрального рівня підсистеми «Адмінпрактика», автоматизованої системи реєстрації, обліку та контролю транспортних засобів, їх власників та адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, а також створення єдиної загальнонаціональної системи обліку адміністративних правопорушень.
Однак, посадовими особами правоохоронного органу не було встановлено програмного забезпечення та не впроваджено «Адмінпрактику».
Крім того, через безпідставні розрахунки за невиконану роботу державному бюджету нанесено збитків на суму майже 1,3 млн. грн.
За вищевказаними фактами прокуратурою столиці порушено кримінальну справу.


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть