Новости "ЗОВ"

Как «ЗОВ» починил светофор на остановке «Донецкая», что на пр. Имени газеты «Правда»

svet-0Ремонтируем светофоры «своими» руками.

Одним из направлений работы нашего сайта (ЗОВ) является улучшение дорожной обстановки в городах Украины. Для начала мы занялись устранением неисправностей в работе светофоров г.Днепропетровска. И у нас в этом направлении уже есть победа, с которой мы и хотим Вас ознакомить.

Очень много водителей жаловались на то, что их неправомерно штрафовали инспектора ГАИ за проезд на красный свет светофора на остановке Донецкая, что на пр.имени газеты «Правда».
Мы решили выяснить причину такого большого количества штрафов именно на этом светофоре. Оказалось что причина этому неправильная работа вышеупомянутого светофора. Как доказательство нами была произведена видеозапись работы этого светофорного объекта, с которой Вы можете ознакомится ниже.

После этого нами был написан запрос в ГАИ с просьбой устранить данную неисправность.

[spoiler name=»Завление в ГАИ»]Начальнику УДАI ГУМВС України
в Дніпропетровській області
Вовчуку Миколі Васильовичу

Україна, 49000,
м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9

ЗАЯВА.

На пр. ім. газети „Правда” в районі дому №46 встановлено пішохідний світлофор. Нажаль зараз він почав працювати з порушенням вимог п.7.30 ДСТУ 4092-2002, а саме: режим роботи світлофорної сигналізації з використовуванням транспортних світлофорів типів 1—З і пішохідних світлофорів повинен передбачати миготіння зеленого сигналу протягом 3 с безпосередньо перед вимкненням, а також нижнього місячно-білого сигналу у світлофорах типу 5. Згідно відеозапису ця вимога не дотримується.
Робота цього світлофора з порушенням вимог п.7.30 ДСТУ 4092-2002 постійно створює для водіїв та пішоходів аварійно-небезпечні ситуації та спонукає водіїв вдаватися до екстренного гальмування та унеможливлює безпечний рух на цій ділянці дороги.

Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Згідно ст. 32 Закону України «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.
Стаття 10 Закону України «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема:
обов’язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення;

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України про інформацію,

ПРОШУ:

1. Надати відповідь у передбаченний Законом термін

2. Вжити необхідних заходів за для нормалізації роботи цього світлофору згідно вимог ДСТУ 4092-2002.

Додатки:

1. Відеозапис роботи світлофору[/spoiler]

 

Прошло около 10 дней и нам был прислан ответ из ГАИ. В нём было указано, что светофор действительно работает с нарушением и они отправили предписание в «Дорсервис» чтобы те устранили эту неисправность.

ответ светофор

По истечению четырёх дней светофор был переведён в режим мигания желтым цветом. В таком режиме он работал 5 дней, и вот, на шестой день его починили и включили.
Вы можете теперь посмотреть как работает это-же светофор согласно п.7.30 ДСТУ 4092-2002.

С момента подачи нашего запроса до момента когда светофор стал работать правильно прошло всего 23 дня.

Этим примером мы хотим показать всем как легко можно устранять проблемы на наших дорогах своими силами.

P.S. Если Вы хотите устранить не правильную работу светофора в своём городе, но у Вас нет желания или возможности этим заняться, можете просто прислать нам видеозапись работы этого светофорного объекта и описание где он находится в ЭТУ тему нашего форума.
Мы все сделаем за Вас!!!

По материалам zovzakona.org


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть