Новости "СМИ"

Теперь инспекторам ГАИ можно бить граждан Украины НОГАМИ

Совсем недавно одним из жителей Киева был заснят интересный сюжет, в котором на видеорегистратор заснято, как инспектора ГАИ бьют ногами водителя, который лежит на дороге. Потом затаскивают в салон патрульного автомобиля и там начинают его бить.
Предлагаем вашему вниманию оригинал этого видеоролика

И вот буквально сегодня появился ответ от Департамента Гаи.

08.02.2011 Службове розслідування підтвердило, що інспектори ДАІ поводилися правомірно під час зупинки водія, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння

Днями у деяких ЗМІ з’явилася інформація та коментарі щодо відеосюжету, розміщеного на сайті “Дорожній контроль” про нібито побиття працівниками ДАІ водія.
Управлінням Державтоінспекції м. Києва проведено перевірку викладеної інформації.
Службовим розслідуванням встановлено, що 3 лютого 2011 року, приблизно о першій годині ночі, у столиці на Мінському шосе нарядом ДАІ був помічений автомобіль “Фольксваген Пасат”, водій якого грубо порушував Правила дорожнього руху. Інспектори намагалися зупинити транспортний засіб, але водій на вимогу правоохоронців не відреагував та поїхав далі. При цьому він збільшив швидкість, неодноразово створюючи аварійні ситуації іншим учасникам дорожнього руху.
Співробітники ДАІ, увімкнувши спеціальні звукові та світлові пристрої, розпочали переслідування автомобіля, одночасно повідомивши за допомогою радіозв’язку оперативного чергового по місту.
Через деякий час на вулиці Сошенка водій-порушник зупинився. Чоловік намагався вибратися із салону власного авто, але не втримав рівновагу і впав біля нього. Коли інспектори підбігли до втікача, стало зрозумілим, чому поведінка водія була такою дивною. Навіть “неозброєним оком” було видно, що чоловік перебуває у стані сильного алкогольного сп’яніння. Він навіть не міг самостійно підвестися на ноги, а тому інспекторам довелося садити його в автомобіль.
Пізніше водій розповів, що дійсно вживав алкогольні напої через сімейні негаразди, про що власноруч засвідчив у своєму поясненні.
За даними перевірки дії працівників ДАІ визнані правомірними. Відносно водія складено адміністративний протокол за статтями 122-2 (невиконання водіями вимог працівника міліції щодо зупинки транспортного засобу) та ст.130 ч.1 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) Наразі матеріали передані до суду для прийняття рішення.

8 лютого 2011 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть