Новости "ЗОВ"Происшествия

Титушки разгромили Евромайдан в Днепропетровске (ВИДЕО)

При содействии милиции «титушки» разгромили Евромайдан в Днепропетровске.

Около 22.00, ребята спортивного телосложения снесли палатки на Евромайдане Днепропетровска, и избили организаторов майдана, попытавшихся сопротивляться.

Сначала представителем горсовета — начальником управления внутренней политики Днепропетровского горсовета Станиславом Палиём было зачитано решение суда о запрете каких-либо акций на Европейской площади в Днепропетровске. В момент зачитывания постановления суда «титушки», которые находились рядом с митингующими, начали снос палаток и избиение протестующих.
Примечательный факт. За ПЯТЬ минут до того как на Евромайдане появился представитель горсовета, с площади пропала вся милиция. И только после того, как «титушки» сделали своё дело, милиция вернулась на площадь, но уже в большем количестве. Но, стражи правопорядка, так сказать «не успели» — все «спортивные ребята» успели покинуть площадь.

После разгрома и мордобоя, сторонники Евроинтеграции стали восстанавливать палатки и призывать людей не расходится по домам.

евромайдан днепропетровск

Сообщение 9 канала

Євромайдан у Дніпропетровську розгромили спортсмени.
Активісти наметового містечка стверджують, що знають нападників.
Близько десятої вечора наметове містечко на Європейській площі у Дніпропетровську, де збиралися ночувати активісти руху за євроінтеграцію України, піддалося нападу хлопців спортивної статури. Очевидці стверджують, що їх було 40-50 людей.
Сторонні з`явилися біля Євромайдану в той час, коли до акивістів прийшов начальник управління внутрішньої політики міської ради Станіслав Палєй у супроводі майора міліції Дмитра Свердлова — про це журналістам 9 каналу телефоном розповів голова громадської організації Віктор Романенко. Вони збиралися зачитати активсітам рішення суду про заборону акції. Але люди так і не дізналися зміст цього документу, бо до наметів стали стрімко наближатися сторонні молоді люди, що їх свідки характеризують словом «тітушки». Вони буквально знесли та пошматували намети, розкидали особисті речі активістів, топтали їх ногами, зламали скриньку з грошима, що їх давали городяни у підтримку Євромайдану. Люди кажуть, залишился тільки термоси з чаєм, які стояли осторонь. Після того «тітушки» натовпом пішли на активістів, яких на той час було десь із 25.
«Характерно, що за кілька хвилин до цього з наметового містечка зникла вся міліція, яка чергувала цілий день. Не залишилося жодного правоохоронця в окрузі. Мобільні телефони Володимира Сідлецького та інших міліцейських чинів виявилися раптом вимкнені — геть усі «поза зоною», — каже Віктор Романенко.
Активісти намагалися затримати когось із нападників, аде не змогли — майже всі були побиті. Викликали швидку, лікарі надали постраждалим першу допомогу. У Віктора Романенка зафіксували струс мозку і забиття рук, в решти активістів також забиття, садна і синці. Стаціонарної медичної допомоги ніхто не потребує.
Активісти Євромістечка стверджують, що знають в обличчя чи не всіх нападників — вони постійно «супроводжують» усі демократичні акції. «Це спортсмени, борці-дзюдоїсти які тренуються у спорткомплексі «Динамо» або «Тайфун» під покровительством нардепа Івана Ступака, тож не дивно, що вся міліція хутко зникла під час інциденту», — заявив Віктор Романенко.
Активісти Євромайдану в Дніпропетровску мають намір звернутися до прокуратури.

Другие видео:


Похожие статьи

Добавить комментарий

Кнопка «Наверх»
Закрыть