Презумпція міліцейської невинуватості - як співробітники ДАІ затримали водія, що він опинився у лікарні.
Нажмите на изображение для увеличения
Название: kolobki_8.jpg
Просмотров: 194
Размер:	6.3 Кб
ID:	512

Наведений нижче матеріал не є сенсаційним: в ньому немає викриття корупційних схем чи майнових афер можновладців, коштовних автівок та фото з саун. Його «герої» - провінційні міліціонери - співробітники ДАІ, які так затримали водія, що він опинився у лікарні. До такого звикли. Мета цього журналістського розслідування – примусити всіх замислитися: чому офіційні розслідування випадків побиття громадян міліціонерами не доходять до покарання винних? Чому здорова людина після відвідування райвідділу раптом перетворюється на інваліда, а винних знайти не вдається? Відповідні органи стверджують - важко довести вину. Тож, ми демонструємо як це слід робити й очікує на адекватну реакцію МВС.

Читач має можливість примірити на себе мундир прокурора, проаналізувати та оцінити викладену інформацію, а потім, за власним внутрішнім переконанням, зробити свій висновок «Винні міліціонери чи ні».

Материал статьи обширный, приведено много документов, видеосюжетов, свидетельских показаний, - все это по ниже приведенной ссылке:
http://tema.in.ua/article/6680.html