+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 31

Информация

Человек на Донецком шоссе во время рейда 02.07.2011

в двух словах.... ехали экипажем по Донецкому шоссе... заметили в кустах патрульный автомобиль ГАИ, автомобиль человека и толпу людей. решили поинтересоваться что происходит....
    как оказалось инспектора ГАИ .. "догнали" автомобиль водителя за якобы то, что он проехал пешеходный светофор на Богомаза на красный свет.
    протокол и постановление не выкладываю... только иск.
    по итогу сообщим о решении суда...

Скрытый текст

До:
    *************** районного суду м. Дніпропетровска
    49000, м. Дніпропетровськ, ************

Позивач: *****************

23232, м.Кукуево, вул. ****************
    Тел.: +38 (050) 222-22-22
    Адреса електронної пошти: mail@gmail.com

Відповідач 1:
    УДАI ГУМВС України у м. Дніпропетровськ
    м. Дніпропетровськ, вул. Троїцька 2-а, 49070
    056 745-23-17
    Інші засоби зв’язку невідомі

Відповідач 2:
    Сарнецький В'ячеслав Станіславович
    молодший сержант міліції, інспектор ДПС
    УДАI ГУМВС України у м. Дніпропетровськ
    м. Дніпропетровськ, вул. Троїцька 2-а, 49070
    056 745-23-17
    Інші засоби зв’язку невідомі

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
    про визнання протиправною та скасування
    постанови про притягнення до адміністративної відповідальності
    серія АЕ №419305 від 1 серпня 2011 року

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст. 288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи. Відповідно до ч.5 ст. 288 КУпАП від сплати держмита звільнено

1 серпня 2011 року посадовою (службовою) особою Сарнецьким В’ячеславом Станіславовичом (надалі за текстом – Інспектор) стосовно мене було винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності серія АЕ №419305, передбачене ч. 2 ст.122 КУпАП України "Про адміністративні правопорушення" за нібито проїзд регульованого пішохідного переходу на заборонений червоний сигнал світлофора 02.07.2011 року та було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 430,00 грн. (чотириста тридцять гривень 00 коп.).
    Із зазначеною постановою не погоджуюсь, оскільки вона винесена з порушенням норм права, є незаконною, у зв’язку з чим підлягає скасуванню з наступних підстав:

02.07.2011 року я, ************, керуючи власним автомобілем Бентлі Контіненталь, державний номер АЕ 0001 ТТ, рухався по вул. Донецьке шосе в районі вул. Богомаза, що в м. Дніпропетровськ. Під”їзжаючи до регульованого пішоходного переходу, приблизно за 30 метрів я побачив зміну сигналів світлофору та зупинився на червоний сигнал. Дочекавшись зеленого сигналу світлофору я продовжив рух. Я проїхав регульований пішохідний перехід та продовжив рухатись далі по вул. Донецьке шосе. Раптом в дзеркало заднього виду я побачив як мене переслідує патрульний автомобіль ДАІ. Було вже за десяту вечора, та автомобілів на дорозі майже не було. Звідки взявся патрульний автомобіль ДАІ я не міг зрозуміти, адже я вже давно проїхав світлофорний об’єкт, ніяких автомобілів позаду не бачив та їхав далі не порушуючи Правил Дорожього Руху. Я зупинився згідно вимог Правил Дорожнього руху, інспектор ДАІ, підійшов до мене та виказав вимогу передати йому водійське посвідчення та реєстраційний документ на транспортний засіб та звинуватив мене у допущенні порушення Правил дорожнього руху, а саме п.8.7.3 ПДР, про що був складений протокол серія АЕ №436832 від 02.07.2011 року, згідно якого мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КУпАП. Скориставшись можливістю подавати клопотання, оскільки я не був згоден з думкою інспектора ДАІ, я подав клопотання про розгляд справи на інший час за для того, щоб скористатися юридичною допомогою. Інспектор задовольнив клопотання та переніс розгляд справи на 01.08.2011 року.
    01.08.2011 року всупереч моїм свідченням та свідченням моїх свідків, які 02.07.2011 року були внесені мною до протоколу, інспектор ДАІ виніс постанову про накладення адміністративного стягнення за серією АЕ №419305 від 02.07.2011 року.

Але в самому протоколі та в постанові відсутні посилання на об'єктивні докази, які б підтверджували мою вину. Інспектор мені таких доказів теж не надав. Тобто, наразі, маємо лише суб'єктивну думку самого інспектора, яка нічим не підтверджена і вина моя, як того вимагає законодавство при винесенні постанови, не доведена. Суб’єктивна думка чи припущення інспектора ДПС, а також його бажання за будь-яких умов притягнути мене до адміністративної відповідальності, не можуть буди належними та достатніми доказами, що підтверджують вчинення мною адміністративного правопорушення.
    Я завжди виконую вимоги Правил Дорожнього Руху і на місці нібито порушення, я рухався з дотриманням вимог правил дорожнього руху та на червоне світло світлофору не проїжджав.

Прошу суд **************** визнати свідками подій того дня.

Згідно статті 251 КУпАП України: Доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами".
    Інспектор в порушення цієї статті КУпАП, не встановив ніяких інших доказів моєї вини, окрім своїх особистих, нічим не підкріплених, обвинувачень, чим порушив вимоги статті 252 щодо всебічного, повного і об'єктивного дослідження всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
    Інспектор ДПС Сарнецький В'ячеслав Станіславович не ознайомив мене з моїми правами та обов’язками під час складання зазначеного протоколу, чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст. 268 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі.

У відповідності до п.2 ч.1 ст.18 КАСУ місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
    Згідно ч.2 ст.19 КАСУ адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.

Враховуючи вищевикладене , керуючись ст. 288, КУпАП, п. 2 ч. 1 ст. 18, ч. 2 ст. 19, ч1. ст104,ст.105 КАСУ,

ПРОШУ СУД :
    1. Визнати протиправною та скасувати постанову про притягнення до адміністративної відповідальності серія АЕ №419305 від 1 серпня 2011 року.
    .
    2. Справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях адміністративного правопорушення.

Додаток :
    1. Копії позовної заяви на 3 арк. – 3 шт.
    2. Копії протоколу про адміністративне правопорушення – 3 шт
    3. Копії постанови про адміністративне правопорушення – 3 шт.
    4. Копії паспорту – 3 шт.
    5. Копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 3 шт.

Дата, підпис.

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    Бентлі Контіненталь, державний номер АЕ 0001 ТТ
    Это прикол ?
    Или в сети ГАИ попался настоящий Человек с большой буквы "Ч"?
    Думай глобально - действуй локально !

Администратор
    Информация
    Вот это

Цитата

Інспектор задовольнив клопотання та переніс розгляд справи на 01.08.2011 року.
    немного не вяжется с вот этим.

Цитата

Інспектор ДПС Сарнецький В'ячеслав Станіславович не ознайомив мене з моїми правами та обов’язками під час складання зазначеного протоколу, чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст. 268 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі.
    А так довольнотаки не плохо.
    Эты ты просто остановился и решил помочь человеку? Я правильно понял?
    И ещё можно просит признать действия гайца неправомерными.
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    Слава. это просто текст из 268 статьи. всё там вяжется. я больше пяти раз вычитывал текст

Информация

Цитата

и толпу людей.
    Это те, что в кустах прятались? Водитель объявился?
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

Информация
    нет. это было во время рейда. мы с Сашей останавливались. говорю откровенно и этому человеку и всем... нам откровенно не понравился отот "помошник судьи". бред городил полный. ну а так в целом решил помочь человеку.

---------- Сообщение добавлено в 16:39 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 16:38 ----------

Цитата

Сообщение от Alexandr1300 Посмотреть сообщение
    Это те, что в кустах прятались? Водитель объявился?
    да. 1-го числа вынесли постановление.

Информация

Цитата

нет. это было во время рейда
    http://zovzakona.org/content.php?zov=269-vozduh Текст сразу после первого видео
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

Администратор
    Информация

Цитата

нет. это было во время рейда.
    Шото я ваще запутался... ты написал иск тому кого остановили месяц назад? Или шо?
    Бррр, ничего не понимаю...
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    Слава... читай статьи... гггггг

Информация
    Maksi, Ребята, молодцы, большое дело делаете.

Направил текст письма ниже на сайте ДАИ в нашей области, но очень сомневаясь что получу ответ, надеюсь также на Вашу помочь! Речь идет о детях, по этому и решил обратить на это внимание!

Уважаемый Николай Васильевич,
    Надеемся Вы не останетесь равнодушным к проблемам жителей микрорайона Фрунзенский, и что главное эти проблемы связаны с его маленькими жителями!!!

Проблема непосредственно находится в районе ул. Высоцкого дом № 2. http://maps.yandex.ru/-/CBawrT5K (второй площадки детской на фотках нет, но фактически она она уже открыта за небольшим заборчиком за стоянкой на бругой стороне)
    За последние несколько лет, спасибо нашим депутатам и политическим силам, по обеим сторонам дороги, на достаточно опасном S-образном повороте, были построены две детские площадки, одна из которой отделена от проезжей части всего лишь, как не странно, бордюром. Площадки стали излюбленным местом игр для наших детей, которые еще слабо понимают всю опасность данного места. К сожалению при строительстве площадок, ограничение скорости в данном месте, чего в принципе не достаточно, и конечно лежачих полицейских – никто не предусмотрел, что дает право водителям проноситься мимо, а некоторым даже хвастаться своими водительскими навыками пукая машину в занос и т.д.

Убедительно просим Вас рассмотреть данное обращение и дать соответствующие указания по установке в данном месте знака ограничения скорости и лежачих полицейских, пока не случилось беды.

Заранее благодарим за положительное решение.

С уважением,
    Родители микрорайона Фрунзенский

+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права