Начальнику Відділу ДАІ Києво-Святошинського р-ну
Ффффффффффффф
м. Боярка

КОПІЯ Начальнику Управління ДАІ ГУ МВС
України в Київській області
Дерев’янкіну Сергію Олексійовичу
03153, м. Київ, вул. Ф. Ернста, 3

qqqqqqqqqqqqqqqqqq Анатолійовича
вул. qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Київ,
тел. 067 qqqqqqqqqqqqqqqqqqq

СКАРГ А
на дії інспектора ДПС ВДАІ Києво-Святошинського р-ну ст. сержанта міліції qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
4 серпня 2010 року близько 17 години, я, керуючи своїм автомобілем Шкода rrrrrrrrrrrrr, номерний знак aaaaaaaaaa у м. Боярка по вулиці Жовтнева з дотриманням Правил дорожнього руху був зупинений працівником ДАІ з нагрудним жетоном xxxxxx.
Після перевірки талона державного технічного огляду (ДТО) він заявив, що талон не дійсний, і вилучив його, склавши акт тимчасового вилучення та протокол про адміністративне порушення АІ1 №xxxxxxxxxxxxx.
Дії інспектора xxxxxxxxxxxxx О. О. вважаю незаконними з таких підстав:
1. Інспектор xxxxxxxxxxxxx О. О. не пояснив причини зупинки, як того вимагає п.21 ст. 11 Закону України «Про міліцію» де чітко вказані підстави для зупинки транспортних засобів.
2. Інспектор xxxxxxxxxxxx О. О. не представився, а сказав: “Дайте мені талон техогляду, чим порушив вимогу ч. 2 ст. 5 Закону України «Про міліцію» та пп. 15.5, 28.2 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС (затвердженої наказом МВС України від 27.03.2009 № 111). Прізвище інспектора я довідався із протоколу.
3. При складанні протоколу мені не було роз'яснені мої права і обов’язки, передбачені ст.63 Конституції України, ст.268 КУпАП, згідно ст. 256 КУпАП, що є грубим порушенням законодавства і моїх прав громадянина.
4. Інспектор xxxxxxxxxxxx О. О. звинуватив мене у порушенні вимог п.31.3 Правил дорожнього руху:
31.3. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством:
б) якщо вони не пройшли державного технічного огляду або не мають талона про його проходження;
Але мій транспортний засіб пройшов державний технічний огляд і мав талон про його проходження
5. Інспектор xxxxxxxxxxxx О. О. намагається притягти мене до відповідальності, передбаченої ст.121 КУпАП
Стаття 121 ч. 5
Керування водіями транспортними засобами… без талона про проходження державного технічного огляду чи з талоном, що не належить цьому засобу або не відповідає вимогам стандарту.
Я передав інспектору талон про проходження державного технічного огляду який належить моєму транспортному засобу і відповідає вимогам стандарту, поки не доведено інше.
6. Талон вилучено на підставі п.20 Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2008 №606:
20. Вилучення талона здійснюється в установленому МВС порядку в разі:
…використання талона, строк дії якого закінчився…
У тій же постанові зазначені строки проходження ДТО:
18. Строк дії талона обмежується датою проведення наступного техогляду для відповідної категорії засобів, зазначеною в талоні.
22. Техогляд засобів незалежно від форми власності проводиться з такою періодичністю:
3) один раз на два роки — засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння не більш як дев’ять з місцем водія включно та для перевезення вантажів з максимально дозволеною масою до 3,5 тонни, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби
23. Техогляд засобів проводиться Державтоінспекцією в такий строк:
з 15 січня по 15 грудня — для тих засобів, техогляд яких проводиться один раз на два роки або один раз на рік;
У вилученому талоні ДТО зазначено лише рік наступного ДТО - 2010, тобто згідно чинного законодавства талон ДТО дійсний до 15 грудня 2010 року.
Зі мною в автомобілі знаходився xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxович, який був свідком незаконних дій інспектора xxxxxxxxxx О. О. і готовий надати свої пояснення за даним фактом.

На підставі викладеного, керуючись стст. 5-7 Закону України «Про звернення громадян»,
ПРОШУ:
1. Оскаржувану постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
2. Повернути мені талон ДТО серії ЕА №xxxxxxxxxx.
3. Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство при несенні ними служби;
4. Дати відповідь у порядку та терміни, передбачені ст. 20 Закону України «Про звернення громадян»

05 серпня 2010 року _____________xxxxxxxxxx.