+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 100
 1. #1

  Аватар для Alexandr1300
  Информация

  Вопрос/Ответ

  Все вопросы задаем сюда - http://zovzakona.org/showthread.php?t=452. Я их буду размещать на сайте ГАИ. Надеемся и ждем...

  ---------- Сообщение добавлено в 13:28 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:26 ----------

  1.Ведется ли аудиозапись звонков на "Горячую Линию ГАИ" 744-51-92? Кто на эти звонки отвечает и по каким критериям, отвечающий на эти звонки, определяется? Несет ли кто то ответственность за недостоверную информацию, которую дают по этому номеру?
  Сколько хранятся записи и каким образом их можно прослушать?

  Відповідь:
  Аудіозапис телефонних дзвінків на «Горячую Линию» ведеться безперервно, на дзвінки відповідають співробітники чергової частини УДАІ.

  На остальную часть вопроса:
  Сообщение от Alexandr1300
  Кто на эти звонки отвечает и по каким критериям, отвечающий на эти звонки, определяется? Несет ли кто то ответственность за недостоверную информацию, которую дают по этому номеру?
  Сколько хранятся записи и каким образом их можно прослушать?
  отвечать не желают...[COLOR="Green"]

  ---------- Сообщение добавлено в 14:16 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:28 ----------
  Последний раз редактировалось Alexandr1300; 06.07.2011 в 12:17.
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

 2. #2

  Аватар для Alexandr1300
  Информация
  Разъясните, пожалуйста, ситуацию с техосмотром. Нужно ли его проходить с 5 августа? Если да, то где, как и сколько это будет стоить? На Вашем сайте вопрос задал...
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

 3. #3

  Аватар для Maksi
  Информация
  5 липня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень».
  Зазначеним законом скорочується перелік документів, які зобов'язаний мати і передавати працівникові Державтоінспекції для перевірки водій транспортного засобу. Зокрема водієві достатньо мати при собі лише свідоцтво про реєстрацію на транспортний засіб та посвідчення водія (скасована вимога щодо обов’язкової наявності у водія дорожнього (маршрутного) листа та нотаріально посвідченого доручення).
  Разом з цим, скасовано діючу процедуру державного технічного огляду та запроваджено обов’язковий технічний контроль транспортних засобів (лише для певних категорій ТЗ) без участі Державтоінспекції. Повноваження щодо проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів передано уповноваженим суб’єктам господарювання.
  Одне з основних положень- взагалі не підлягають обов'язковому технічному контролю легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби - незалежно від строку експлуатації.
  Для інших транспортних засобів встановлюється наступна періодичність обов’язкового технічного контролю:
  для легкових автомобілів, що використовуються у комерційних цілях, вантажних автомобілів незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепів до них зі строком експлуатації понад два роки* – кожні два роки;
  для вантажних автомобілів вантажопідйомністю більше 3,5 тонни,
  причепів до них та автомобілів таксі незалежно від строку експлуатації – щорічно;
  для автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації – двічі на рік.
  Порядок перевірки технічного стану транспортних засобів визначається Кабінетом Міністрів України.
  На кожний транспортний засіб, що пройшов обов'язковий технічний контроль і визнаний технічно справним, суб'єктом проведення обов'язкового технічного контролю складається протокол перевірки його технічного стану, примірник якого видається водієві транспортного засобу.
  Разом з цим встановлюється адміністративна відповідальність за порушення порядку здійснення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу, як для суб'єктів господарювання так і для страхових компаній.
  Закон набуває чинності через 30 днів з дня його опублікування.


  http://www.sai.gov.ua/lastnews/428.htm

 4. #4

  Аватар для Alexandr1300
  Информация
  Ну что же, "потусторонний мир" не желает выходить на связь при спиритическом сеансе. Поэтому, мы вынуждены объявить форумчанам - не утруждайте себя написанием вопросов. Во всяком случае пока. Мы же продолжим искать сотрудников ГАИ, желающих наладить контакт с водителями.
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

 5. #5

  Аватар для Alexandr1300
  Информация
  Попробуем задать такой вопрос - Всем добрый день! Вот такой вот вопрос: если отменят доверенность, каким образом будет производиться працедура? Как быть если первый хозяин умер и доверенность заканчивается в следующем году? И есть ли смысл регестрировать на себя данный автомобиль?
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

 6. #6

  Аватар для Maksi
  Информация
  на сайте ГАИ Днепропетровска ответили на некоторые наши вопросы

  Запитання:
  Здравствуйте. Подскажите, кто отвечает на звонки на "Горячую Линию" по тел. 744-51-92? По каким критериям определяется этот человек? Несет ли кто то ответственность за предоставление недостоверной информации? Сколько хранятся записи звонков? Можно ли получить копии этих аудиозаписей? И, если можно, то каким образом?


  Відповідь:
  Згідно розпорядчого документу управління ДАІ на дзвінки, що надходять на телефон "Гарячої лінії" відповідають старші інспектори-чергові та інспектори чергові чергові чергової частини УДАІ ГУ МВС України в області. У разі підтвердження факту надання недостовірної інформації відповідальність несе та особа, яка надала цю інформацію. Записи дзвінків зберігаються один місяць і отримати стенограму цих записів можна на підставі мотивованого запиту, направленого на адресу Управління

  ---------- Сообщение добавлено в 13:59 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:58 ----------

  Запитання:
  Здравствуйте. Подскажите, где можно получить адреса наркодиспансеров по Днепропетровской области, проводящих процедуру медосвидетельствования водителей? Их график работы? Должны ли принимать ВСЕХ обратившихся? В какое время суток? Могут ли государственные наркодиспансеры отказать водителю в медосвидетельствовании, если водитель обратился туда без направления? Где водители могут пройти медосвидетельствование в случае, если выносится акт не соответствующий действительности (подозрение на коррупционный сговор инспектора и нарколога)?


  Відповідь:
  Адреси медичних закладів та графіки роботи які проводять медичні огляди як в м. Дніпропетровську так і по області, Ви можете знайти звернувшись до обласної лікарні імені Мечнікова. Стосовно прийому громадян та порядок прийому вказано в Наказі МВС України №400/666.

 7. #7

  Аватар для Alexandr1300
  Информация
  Как Вам это? -
  Запитання:
  ТЕРМІНОВО треба виправити помилку при насенні стрілок розмітки на перехресті Правда-Калинова. Якщо рухатися в бік центру на 1 та 2 смузі намальовано стрілки що дозволяють рух прямо та праворуч. Уявляєте, що буде, якщо водій з 1 смуги поїде прямо а з другої поверне праворуч?
  Відповідь:
  Дорожня розмітка нанесена у відповідності до розділу організації дорожнього руху проекту капітального ремонту пр. Правди. У відповідності до п. 10.1, 10.4 чинних Правил дорожнього руху водій повинен переконатися в безпечності маневру по-перше, по-друге надати перевагу в русі транспортним засобам, що рухаються у попутному напрямку
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

 8. #8
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация  Цитата


  Сообщение от Alexandr1300 Посмотреть сообщение
  Как Вам это? -
  Та как всегда, кстате я по этому перекрёстку завес сегодня заяву в гаи с чертежами Хазяина.
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 9. #9

  Аватар для BMW_M5
  Информация  Цитата


  Сообщение от Alexandr1300 Посмотреть сообщение
  Как Вам это? -
  может это они и чертили эту разметку? что-то типа устроили им субботник

 10. #10

  Аватар для Maksi
  Информация
  Вдаі с.м.т.Петропавлівка є патрульний автомобіль ВАЗ2107 д.з.1072,який не обладнений проблисковими маячками.Чи мають право патрулювати на ньому працівники даі,а також переслідувати на ньому автомобілі? Два роки тому в мене був випадок вночі,за мною вів переслідування цей автомобіль,сліпив дальнім свтлом фар,що я ледь не зїхав у кювет.Звідки мені було знати,що це працівники ДАІ?

  Відповідь:
  Інформую Вас, що згідно вимог Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої Наказом МВС України від 27.03.2009 (із змінами та доповненнями внесеними Наказом МВС України від 08.04.2011 №131) категорично забороняється переслідування на службових автомобілях (автобусах, мотоциклах), які не мають спеціальних світлових та звукових пристроїв, на власних або приватних транспортних засобах.

  ---------- Сообщение добавлено в 15:27 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 15:27 ----------
  Цитата


  Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
  Чи мають право патрулювати на ньому працівники даі,
  ????


 
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх