+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5

Тема: Светофоры

  1. #1

    Аватар для Maksi
    Информация

    Светофоры

    В этой теме мы расскажем о методах и результатах работы по устранению неполадок в работе светофорных объектов в городе Днепропетровске. По нашему примеру может пойти каждый житель города, если ему не безразлична дорожная инфраструктура.

    В пример возьмём первый светофор, который отремонтировали после нашего вмешательства.


    Светофор по пр. Правда(остановка Донецкая).

    Один из наших активистов снял на видео неправильный режим работы этого светофора (зелёный сигнал мигает 2 секунды, вместо положенных 3 сек.).



    После этого в ГАИ города было направлено следующее письмо

    Письмо в ГАИ

    Начальнику УДАI ГУМВС України
    в Дніпропетровській області
    Вовчуку Миколі Васильовичу

    Україна, 49000,
    м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 7



    ЗАПИТ.


    На пр. ім. газети „Правда” в районі дому №46 встановлено пішохідний світлофор. Нажаль зараз він почав працювати з порушенням вимог п.7.30 ДСТУ 4092-2002, а саме: режим роботи світлофорної сигналізації з використовуванням транспортних світлофорів типів 1—З і пішохідних світлофорів повинен передбачати миготіння зеленого сигналу протягом 3 с безпосередньо перед вимкненням, а також нижнього місячно-білого сигналу у світлофорах типу 5. Згідно відеозапису ця вимога не дотримується.
    Робота цього світлофора з порушенням вимог п.7.30 ДСТУ 4092-2002 постійно створює для водіїв та пішоходів аварійно-небезпечні ситуації та спонукає водіїв вдаватися до екстренного гальмування та унеможливлює безпечний рух на цій ділянці дороги.

    Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

    Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
    Згідно ст. 32 Закону України «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.
    Стаття 10 Закону України «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема:
    обов'язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення;

    Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України про інформацію,

    ПРОШУ:

    1. Надати відповідь у передбаченний Законом термін

    2. Вжити необхідних заходів за для нормалізації роботи цього світлофору згідно вимог ДСТУ 4092-2002.


    Додатки:

    1. Відеозапис роботи світлофору


    Через некоторое время нам пришёл ответ



    Примерно через неделю светофор отремонтировали.



    ---------- Сообщение добавлено в 16:20 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 16:14 ----------

    Следующий светофор - пр. Правды/ул. Байкальская.

    Светофор также работал неправильно(зелёный сигнал мигал 2 секунды).



    Было отправлено письмо аналогичного характера.
    Сейчас жители города могут убедиться в том, что светофор работает исправно. Его отремонтировали.

  2. #2

    Аватар для Maksi
    Информация
    Светофор на Победе починили

    Возможно не совсем наша заслуга, но я думаю - это заслуга всех, кто был к этому причастен.
    и Тв каналы, и журналисты, и актёры театра

  3. #3

    Аватар для Maksi
    Информация

  4. #4

    Аватар для vbratok
    Информация
    Правда - Калиновая. Сделали за 4 дня после обращения на ГЛ Колесникова.

    Материалы по отчету

    Было:


    Стало:


    Текст обращения: http://zovzakona.org/showthread.php?...ll=1#post65263
    Ответ:

  5. 1 пользователь сказал cпасибо vbratok за это полезное сообщение::

    Хазяїн (03.12.2013)

  6. #5


 
+ Ответить в теме

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх