+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. #1

  Аватар для Maksi
  Информация

  Жалоба на открытый люк

  Начальникові УДАI ГУМВС України
  в Дніпропетровській області
  Вовчуку М.В.

  ********** В`ячеслава Генадiйовича
  що мешкає за адесою: 49026,
  м. Дніпропетровськ, пр."Правди" **/***

  ЗАЯВА.

  Шановний Миколо Васильовичу!

  На проспекті Петровського між вулицями Вахрушева та Кам’янською, якщо рухатись в напрямку вулиці Київської, посередині дороги тривалий час відсутня кришка люка. З цієї причини утворюються аварійно-небезпечні ситуації, які можуть призвести до ДТП з серйозними наслідками. Неодноразово спостерігалося, як легкові автомобілі потрапляли колесом до цього люка та пошкоджували шини, колісні диски й елементи підвіски. Також, враховуючи, що на цій ділянці дороги щільний рух не тільки транспортних засобі, але й пішоходів, поруч знаходиться дитяча лікарня та дитячі дошкільні заклади, не виключено можливість травмування пішоходів особливо в вечірній та нічний час.

  У відповідності до статті 13 Закону України «Про дорожній рух», об'єднання громадян, чи громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.

  Згідно статі 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

  Відповідно до статі 40 Конституції України громадяни мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений Законом термін.

  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,

  ПРОШУ:

  1. Вжити необхідних заходів щодо усунення вказаного недоліку та притягнення винних осіб до відповідальності.
  2. Надати відповідь у передбачений Законом термін.

  Додаток:
  Фото - З прим.

 2. #2

  Аватар для Сергей К
  Информация
  Туда же можете добавить открытую, забитую линевку по ул. Метростроевская, прям возле пешиходного перехода, между домами 3 и 5, на выходных а именно 28 июня 2011 г. , переходил дорогу и сам угодил туда по пояс и получил ушиб бедра, так как она была забита и вода не уходила, это хорошо что я туда упал а не моя беременная жена, думаю исход был бы другой. Так самое интересное в том , что бы хоть бы один или водитель или пешиход остановился помочь выбраться, народ совсем озверел, готов друг друга поубивать уже.
  Вторую войну начинает тот, кто проиграл первую!


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх