+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7
    Администратор
    Информация

Штраф за установленую запаску 121 ч.1

Мне пришло сообщение с просьбой о помощи, надо шото придумать.
    Подскажите как быть в такой ситуации: водитель на тягаче (грузовик) пробил колесо после чего поменял его на запаску для того чтобы доехать к шиномонтажу для замены данного колеса. Через квартал водителя остановили и составили на него протокол по ст 121 ч1 протокол составляли инспектора дор надзора ГАИ Николаевской области. Инспектора при разговоре с водителем вели себя просто по хамски, всячески ему угрожали отобрали талон Т\О к сожалению аудио и видео записи у нас нет но есть желание наказать данных инспекторов. Если есть возможность помогите в составлении бумаг для обжалования постановы и протокола а также по возможности наказать инспекторов.
    Сообщение от amaxim07

Информация
    нуна копии.
    без них никак

Информация
    копии есть как их сюда вставить?

Информация
    kmax2006@ukr.net
    сюда бросьте.
    постараюсь помочь

Информация
    Отправил.

Информация
    нашёл . борзые.
    измерял он высоту протектора....
    0099 по николаеву известные....

Информация

Скрытый текст

До:
    ++++++++++ районного суду м. Харків
    адреса суду

Позивач: *****************

23232, м.Кукуево, вул. ****************
    Тел.: +38 (050) 222-22-22
    Адреса електронної пошти: mail@gmail.com

Відповідач 1:
    УДАI ГУМВС України у Харківській області
    м. Харків, вул. Шевченка 26, 61013
    057 704 15 81
    Інші засоби зв’язку невідомі

Відповідач 2:
    Гнатів Олег Володимирович
    УДАI ГУМВС України у Харківській області
    м. Харків, вул. Шевченка 26, 61013
    057 704 15 81
    Інші засоби зв’язку невідомі

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
    про визнання протиправною та скасування
    постанови про притягнення до адміністративної відповідальності
    серія ВЕ1 №046439 від 15 червня 2011 року

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст. 288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи. Відповідно до ч.5 ст. 288 КУпАП від сплати держмита звільнено

15 червня 2011 року близько 11 години 10 хвилин керуючи автомобілем МАЗ 6422, держ.номер ВЕ 5180 АІ, я рухався вулицею Новозаводська з увімкнутою аварійною сигналізацією в бік вулиці Кірова, недалеко від вул. Енгельса був зупинений інспектором ДАІ лейтенантом міліції Гнатівим Олегом Володимировичем , який разом з іншими співробітниками ДАІ старшим лейтенантом міліції Скоричем Дмитром Володимировичем здійснював в цьому місці нагляд за дорожнім рухом. Інспектор ДАІ Гнатів Олег Володимирович нерозбірливо відрекомендувався, не назвавши причини зупинки затребував передати йому документи та розпочав «шукати» порушення з мого боку чинного законодавства. Після ретельного огляду мого автомобіля (без складання відповідного акту згідно з Наказом МВС від 13.10.2008 №534) інспектор повідомив, що він звинувачує мене у керуванні автомобілем із залишковою висотою малюнка протектора шини менше 1,0 мм. Інспектору Гнатіву О.В з мого боку було повідомлено що на автомобілі встановлено запасне колесо так-як основне колесо було пробито і керуючись правилами дорожнього руху де сказано що в разі виникнення в дорозі несправностей, вказаних в пункті 31.4 цих Правил, водій повинен прийняти заходи для їх усунення, а якщо це зробити неможливо - рухатися по можливості найбільш коротким дорогою до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних засобів з виконанням вимог пунктів 9.9 і 9.11. я направлявся на автомобільний ринок який знаходится на вулиці Кірова для придбання нового колеса. На що інспектор ДАІ відповів, що його не інтересує куди направляється автомобіль він буде складати протокол за порушення ч.1 ст.121 КУпАП. Я категорично не погодився з порушенням, в якому мене звинувачували та вказав це у протоколі, окрім того я просив розглядати справу за місцем мого проживання (відповідно до ст.276 КУпАП), однак це клопотання було проігнороване. Під час складання протоколу інспектор категорично відмовився внести до нього відомості про свідків – яки рухались попереду мого автомобіля на автомобілі Фольксваген Пассат д\з ВЕ 7771 АР і бачили всі незаконні дії даного співробітника ДАІ

Враховуючи, що згідно ст. 251 КУпАП, згідно якої визначено, що доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Згідно ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Невідповідність виготовлення, технічного стану або переобладнання транспортних засобів вимогам стандартів, правил і нормативів, що стосуються безпеки дорожнього руху, може бути виявлене лише шляхом перевірки їх технічного стану під час їх експлуатації.

Процедура проведення працівниками Державтоінспекції перевірок технічного огляду колісних транспортних засобів під час їх експлуатації в період між державними технічними оглядами встановлена Порядком здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації, затвердженим Наказом Міністерства внутрішніх справ України № 534 від 13 жовтня 2008 року.

Відповідно до п. 3 цього Порядку, за результатами перевірки колісного транспортного засобу складається Акт перевірки технічного стану колісного транспортного засобу за формою, наведеною у додатку до цього порядку, копія якого надається водієві.
    Таким чином, хочу зазначити, що єдиним належним доказом порушення пункту 31.4.5 ПДР може бути Акт за формою, встановленою додатком до вказаного Порядку, складений відповідно до розділу ІІІ цього порядку.

Проте, у матеріалах справи відсутні будь-які відомості щодо складання інспектором ДАІ такого Акту.
    Відповідно до вищевикладеного інспектор ДАІ Гнатів О.В. не мав жодних законних підстав для винесення постанови ВЕ1 № 046439 від 15.06.2011 року по справі про адміністративне правопорушення .
    На підставі вищезазначеного, вважаю, що притягнення мене до адміністративною відповідальності відповідно до ч. 1 ст.121 КУпАП було здійснено безпідставно.

ПРОШУ:
    1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
    2. Визнати протиправною та скасувати постанову серії ВЕ1 № 046439 в справі про
    адміністративне правопорушення від 15 червня 2011 р.
    3. Справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях адміністративного правопорушення.

Додатки:
    1. Копії позовної заяви на 4 арк. в 3-х прим.
    2. Копії постанови серії ВЕ1 № 046439 в справі про адміністративне правопорушення від
    15.06.2011 р - 3 шт.
    3. Копії протоколу серії ВЕ1 №230179 про адміністративне правопорушення від 15.06.2011 – 3 шт.
    4. Копії паспорту – 3 шт.
    5. Копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 3 шт.

+ Ответить в теме

Ваши права