+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4

Информация

Можно ли запросить доказательства по вынесенной постанове?

Доброго времени суток.

Выписали постанову за не включенный ближный свет, дело было ночью в черте города. Я уверен на 99% что свет был включен. Регистратора в машине не было :(

Остановили, говорят мол ближний свет не горит, ехал на габаритах. Я говорю свет был включен, естественно полицейским это безразлично, составляют постанову. Говорю у вас же камеры, а можно ли посмотреть видео где всё видно. Полицеский с которым я общался сначала сказал что нельзя, у них нет доступа. Я парировал тем что на ютубе куча примеров общения с полицией и видео очень даже показывают водителю. Далее этот же полицейский что-то сказал можно конечно, но там всё сложно т.к. нужен пароль. Затем обращается к напарнику мол можно ли глянуть видео - тот тупо отворачивается в другую сторону и молча морозится. В общем кое-как показали мне видео - на маленьком черно-белом (2018 год!) экране. Я увидел несколько машин с большим световым пятном (такое бывает например когда свет прямо в камеру), несколько просто с включенными фарами. Я там не то что номера, машину свою по силуэту не смог опознать.

Попутно еще что-то начали говорить по 130 статье, но я сказал если подозреваете в пьянке то готов к проверке, ищите драгер и тд. В голосе полицейского после этого некоторая расстроенность почувствовалась и к вопросу о пьянке он не возвращался :D Я даже подумал что свет был всего поводом остановить, скажут "не забывайте включать свет" и отпустят, но увы.

Вопросы:
    1) Можно ли запросить копию видео? Если можно - через суд и обжалование? Без потенциального попадалова на судебный сбор не обойтись?
    2) Если через суд - сколько времени надо потратить?
    3) Как по факту сейчас рассматривают подобные случаи в суде?
    4) Постанова в виде кассовой ленты - это сейчас нормально?

Информация
    и можно и нужно. ходатайством. при отсутствии видео ходатайствовать о закрытии
    Згідно ст. 62 Конституції України обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом та на припущеннях, а усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь. Отже, враховуючи, що згідно ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи, вважаю про відсутність поставленого мені у вину органом поліції в діях адміністративного правопорушення, передбаченого ст. , у зв'язку з чим справа про адміністративне правопорушення підлягає закриттю на підставі п. 1 ст. 247 КупАП, за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    > и можно и нужно. ходатайством. при отсутствии видео ходатайствовать о закрытии
    это только в том случаи если сразу идти в суд.
    в интернете многие пишут, что можно запросить материалы через информационный запрос, но нигде не могу найти примера.

буду благодарен если кто-то может поделиться

Информация
    Пишется произвольно, подаётся в двух экз. Основной упор - на такие статьи
    Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 251. Докази
    Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
    и главное -
    Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 268. Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

+ Ответить в теме

Ваши права