+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10
 1. #1

  Аватар для Maksi
  Информация

  Заявление о невыполнении предписания ГАИ

  Начальникові ВДАІ з ОАТ м. Дніпропетровська
  Волчкову С.А.
  Поїздника В`ячеслава Генадiйовича,
  який проживає: м. Дніпропетровськ,
  пр.ім.Газети «Правда» *******


  ЗАЯВА

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

  20.04.2011 мною була направлена заява до Відділу ОДР УДАІ ГУМВС в області щодо неправильної роботи світлофорного об'єкту на перехресті вул. Артема та пр. Карла Маркса, у якій я просив налагодити роботу світлофора згідно ДСТУ 4092-2002.
  26.04.2011 з Управління ДАІ ГУМВС в області мені прийшла відповідь, про те, що вони разом з КУП "Днiпрдорсервіс" дійсно прибули на місце та встановили, що робота даного свiтлофорного об'єкта не відповідає ДСТУ 4092-2002, а саме п.7.30, не передбачене миготіння зеленого сигналу протягом 3 с. (копія відповіді додається).
  У зв'язку з цим ВОДР УДАІ направив на ім'я директора "Дніпродорсервіс" Чигринця В.Г. припис №14 вiд 26 квiтня 2011 року з таким текстом: відновити роботу світлофорних об'єктів згідно до вимог ДСТУ 4092-2002 на перехресті вул. Артема та пр. Карла Маркса. У графі "Термін виконання" стояла помітка "ТЕРМІНОВО" (копія припису додається).
  Станом на 08.06.2011 припис відділу ДАІ не виконано, і світлофор працює в тому ж режимі.
  Також хочу звернути Вашу увагу на те, що численні порушення вимог ДСТУ 4092-2002 можна побачити і на інших вулицях міста Дніпропетровська, ремонт цих світлофорних об'єктів не проводиться з початку року, інформацію від громадян Дніпропетровська, які вимушені постійно користуватися світлофорами, які неправильно працюють, можна побачити на громадському інтернет-порталі «zovzakona.org» у розділі "Предложения по улучшению дорожной инфраструктуры"
  Згідно п. 12 ст. 10 "Закону про міліцію" на органи внутрішніх справ покладений обов'язок контролю над утриманням в належному технічному стані і чистоті доріг, а у статті 3 Закону України "Про дорожній рух", забезпечення безпеки дорожнього руху покладене на Державну автомобільну інспекцію
  Оскільки відповідно до ст. 140 КУпАП за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху встановлено адміністративну відповідальність, керуючись ст. 222 КУпАП,

  ПРОШУ:

  1. Встановити посадову особу, відповідальну за утримання вказаної ділянки дороги;
  2. Притягнути винних посадових осіб до адміністративної відповідальності згідно законодавства України
  4. Після розгляду справи видати повторний припис на усунення вказаних недоліків світлофорного об'єкту.
  5. Письмово повідомити мене про результати проведеної перевірки та вжиті заходи.

  Додатки:
  Копія відповіді відділу ДАІ – 1 примірник
  Копія припису ДАІ - 1 примірник
  Последний раз редактировалось Maksi; 08.06.2011 в 06:18.

 2. #2

  Аватар для Хазяїн
  Информация
  Начальникові УДАI ГУМВС України
  в Дніпропетровській області
  Вовчуку М.В.

  ********** В`ячеслава Геннадiйовича
  що мешкає за адесою: 49026,
  м. Дніпропетровськ, пр."Правди" **/***
  (від імені інтернет-проекту "zovzakona.org")

  ЗАЯВА

  Шановний Миколо Васильовичу!

  На дорогах нашого міста є багато недоліків в організації дорожнього руху. Вони створюють незручності для учасників дорожнього руху, сприяють створенню аварійних ситуацій. Найбільше занепокоєння викликає відсутність знаків пріоритету на перехрестях, особливо тих, що вимагають дати дорогу. З цього приводу на Вашу адресу неодноразово надсилалися звернення, які вчасно були Вами розглянуті та направлені для вирішення питання до Відділу організації дорожнього руху. ВОДР УДАІ також реагував на звернення відповідним чином, виносячи приписи ДКУП "Дніпродорсервіс". Але більша частина з них вчасно не виконана.
  Так на перехресті пр. Свободи та Кайдацького шляху, якщо рухатися з Кайдацького мосту, на протязі більше двох років відсутній знак «Дати дорогу», хоч з обох боків проспекту Свободи знаки «Головна дорога» на своїх місцях. Враховуючи інтенсивний рух на цьому перехресті, у тому числі транзитного транспорту (траса Е-50), та трамваїв, часто утворюються аварійно- небезпечні ситуації, які можуть призвести до ДТП з серйозними наслідками. Враховуючи транспортній потік на цьому перехресті в основному напрямку (з Кайдацького мосту на пр. Свободи) було запропоновано розглянути можливість зміни напрямку головної дороги. Врахувавши надані пропозиції ІВОДР УДАІ Чорнодуб В.Г. виніс припис №17 щодо приведення організації дорожнього руху у відповідність нормативним документам з терміном виконання 16.06.2011. Але не зважаючи на це, і до тепер нічого на вказаному перехресті не змінилося. Напрямок головної дороги не змінено, навіть не встановлено знак "Дати дорогу". Аварійні ситуації з цієї причини як утворювалися на протязі більше двох років, так і утворюються зараз. Серьйозні ДТП на цій ділянці відсутні тільки завдяки низькій швидкості транспортних засобів, обумовленій поганим станом покриття пр. Свободи на цьому перехресті.
  [U]Складається враження, що такі першочергові заходи з попередження ДТП ДКУП "Дніпродорсервіс" не хвилюють. Тим більш, що з моменту настання терміну виконання припису минуло більше трьох місяців. І це при відсутності на перехресті з інтенсивним рухом знаку "Дати дорогу"[/U]. Хоча в цей час в інших місцях встановлювалися знаки "Дати дорогу" там, де в них немає гострої необхідності (виїзди з дворів та прилеглих територій).
  У відповідності до ст. 13 Закону України "Про дорожній рух" об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.
  Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.
  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Встановити причину та осіб винних в невиконанні необхідних заходів щодо забезпечення належної організації дорожнього руху на перехресті пр. Свободи та Кайдацького шляху.
  2. Розглянути питання про притягнення винних до відповідальності згідно з ст.188-28 КУпАП .
  3. Терміново вжити всіх необхідних заходів для запобігання аварійних ситуацій на вказаному перехресті.
  3. Надати відповідь у передбачений Законом термін.

  ОТПРАВЛЕНО
  Последний раз редактировалось Хазяїн; 22.09.2011 в 11:10.

 3. #3
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  Хазяїн,заява канечно написано от души и очень правильная, в таком виде я её и отвезу в ГАИ.
  Но мнебы хотельсь чтоб был разработан образец рыбы, чтоб по нему можно было написать 13 заяв сразу, меняя только номер не выполненого предписания, адрес проблемы и тд.
  Тоесть без кступительных речей. Атипо.
  1.11.1111 мной бвло направлено заявление поставить знак на ул Люзикова, мне пришол ответ из гаи что они выдали предписание Дорсервису, копия предписания прилагается (выделить синим чтоб если его нет то стереть этот пункт), срок для исполнения был 22.22.2222. На данный момент 33.33.3333 всё остальсь на своих местах, вернее не появилось то что должно.

  ПРОШУ притягды вынных осиб в неисполнении предписания согласно действующего законодательства.

  както так......
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 4. #4

  Аватар для Хазяїн
  Информация
  Начальникові УДАI ГУМВС України
  в Дніпропетровській області
  Вовчуку М.В.

  ********** В`ячеслава Геннадiйовича
  що мешкає за адесою: 49026,
  м. Дніпропетровськ, пр."Правди" **/***
  (від імені інтернет-проекту "zovzakona.org")

  ЗАЯВА

  Шановний Миколо Васильовичу!

  З причини наявності багатьох недоліків в організації дорожнього руху, що створюють незручності для його учасників, сприяють створенню аварійних ситуацій, на адресу ДАІ неодноразово надсилалися звернення, по яким виносились приписи ДКУП "Дніпродорсервіс". Але винесені приписи не виконуються в указаний термін, що загрожує безпеці дорожнього руху, заважає зручному пересуванню водіїв і пішоходів, вводить їх в оману, а також псує імідж нашого міста.
  Так 17.08.2011 ІВОДР УДАІ Чорнодуб В.Г. виніс припис №19 щодо приведення у відповідність ДСТУ 4100-2002 та Правил організації дорожнього руху в м. Дніпропетровську, а саме: замінити дорожній знак 2.2 "Проїзд без зупинки заборонено" дорожнім знаком 1.39 "Інша небезпека" на пр. Калініна біля виїзду з трамвайного депо №4. В приписі було зазначено термін виконання до 01.09.2011. Але до цього часу ситуація на даній ділянці не змінилася.
  У відповідності до ст. 13 Закону України "Про дорожній рух" об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.
  Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.
  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Встановити причину та осіб винних в невиконанні необхідних заходів щодо забезпечення належної організації дорожнього на вказаній ділянці.
  2. Розглянути питання про притягнення винних до відповідальності згідно з ст.188-28 КУпАП .
  3. Вжити заходів щодо приведення організації руху у відповідність ДСТУ та ПДР.
  3. Надати відповідь у передбачений Законом термін.

  ---------- Сообщение добавлено в 13:54 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:53 ----------

  Подчеркнутое - менять под конкретную ситуацию

  ОТПРАВЛЕНО

 5. #5

  Аватар для Maksi
  Информация
  норм

 6. #6
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  оо, вот это уже другое дело...
  Сейчас займусь написанием заяв, можете тоже начинать писать по тем предписаниям которые на сайте выложены, у меня ещё есть рание, которых на сайте нет, по ним и начну работать...
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 7. #7

  Аватар для Хазяїн
  Информация
  Начальникові УДАI ГУМВС України
  в Дніпропетровській області
  Вовчуку М.В.

  ********** В`ячеслава Геннадiйовича
  що мешкає за адесою: 49026,
  м. Дніпропетровськ, пр."Правди" **/***
  (від імені інтернет-проекту "zovzakona.org")

  ЗАЯВА

  Шановний Миколо Васильовичу!

  З причини наявності багатьох недоліків в організації дорожнього руху, що створюють незручності для його учасників, сприяють створенню аварійних ситуацій, на адресу ДАІ неодноразово надсилалися звернення, по яким виносились приписи ДКУП "Дніпродорсервіс". Але винесені приписи не виконуються в указаний термін, що загрожує безпеці дорожнього руху, заважає зручному пересуванню водіїв і пішоходів, вводить їх в оману, а також псує імідж нашого міста.
  Так 17.08.2011 ІВОДР УДАІ Чорнодуб В.Г. виніс припис №19 щодо приведення у відповідність ДСТУ 4100-2002 та Правил організації дорожнього руху в м. Дніпропетровську, а саме: встановити дорожній знак 5.16 "Напрямки руху по смугам" на вул. Павлова (при виїзді на Набережну Заводську з боку вул. Краснозаводської), який буде дозволяти здійснювати поворот праворуч та ліворуч з крайньої правої смуги руху на Набережну Заводську. В приписі було зазначено термін виконання до 01.09.2011. Але до цього часу ситуація на даній ділянці не змінилася.
  У відповідності до ст. 13 Закону України "Про дорожній рух" об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.
  Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.
  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Встановити причину та осіб винних в невиконанні необхідних заходів щодо забезпечення належної організації дорожнього на вказаній ділянці.
  2. Розглянути питання про притягнення винних до відповідальності згідно з ст.188-28 КУпАП .
  3. Вжити заходів щодо приведення організації руху у відповідність ДСТУ та ПДР.
  3. Надати відповідь у передбачений Законом термін.

  ОТПРАВЛЕНО

 8. #8
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  Первый пошел.

  Светофор К.Маркса - Артёма

  Начальникові УДАI ГУМВС України
  в Дніпропетровській області
  Вовчуку М.В.
  Україна, 49000,
  м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9

  Поїздник В`ячеслав Геннадiйович
  пр.им.Газеты «Правда» буд.-- кв.--
  (ві д імені інтернет-проекту "zovzakona.org")

  ЗАЯВА

  Шановний Миколо Васильовичу!  З причини наявності багатьох недоліків в організації дорожнього руху, що створюють незручності для його учасників, сприяють створенню аварійних ситуацій, на адресу ДАІ неодноразово надсилалися звернення, по яким виносились приписи ДКУП "Дніпродорсервіс". Але винесені приписи не виконуються в указаний термін, що загрожує безпеці дорожнього руху, заважає зручному пересуванню водіїв і пішоходів, вводить їх в оману, а також псує імідж нашого міста.

  Так 26.04.2011 ІВОДР УДАІ Чорнодуб В.Г. виніс припис №14, щодо приведення у відповідність ДСТУ 4092-02 та Правил організації дорожнього руху в м. Дніпропетровську, а саме: Вiдновити роботу свiтлофорного об`єкту на перехрестi пр.К.Маркса та вул.Артема. У графi «Термiн виконання» була зазначена примiтка «Термiново». Але до цього часу ситуація на даній ділянці дороги не змінилась.

  У відповідності до ст. 13 Закону України "Про дорожній рух" об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.

  Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Встановити причину та осіб винних в невиконанні необхідних заходів щодо забезпечення належної організації дорожнього на вказаній ділянці.
  2. Розглянути питання про притягнення винних до відповідальності згідно з ст.188-28 КУпАП .
  3. Вжити заходів щодо приведення організації руху у відповідність ДСТУ та ПДР.
  3. Надати відповідь у передбачений Законом термін.


  Додатки: Копiя припису №14 вiд 14.04.2011 (1 аркуш)


  ОТПРАВЛЕНО
  Последний раз редактировалось Maksi; 22.09.2011 в 12:52.
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 9. #9
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация

  Знак "Пешеходный переход" на Воронцова

  ЗАЯВА

  Шановний Миколо Васильовичу!  З причини наявності багатьох недоліків в організації дорожнього руху, що створюють незручності для його учасників, сприяють створенню аварійних ситуацій, на адресу ДАІ неодноразово надсилалися звернення, по яким виносились приписи ДКУП "Дніпродорсервіс". Але винесені приписи не виконуються в указаний термін, що загрожує безпеці дорожнього руху, заважає зручному пересуванню водіїв і пішоходів, вводить їх в оману, а також псує імідж нашого міста.

  Так 03.04.2011 ІВОДР УДАІ Чорнодуб В.Г. виніс припис №17 (пункт 9) щодо приведення у відповідність ДСТУ 3587-97 та Правил організації дорожнього руху в м. Дніпропетровську, а саме: Встановити вiдсутнiй дорожний знак 5.35.1 «Пiшехiдний перехiд» на пр.Воронцова в районi будинку №57. У графi «Термiн виконання» було зазначено строк до 13.06.2011. Але до цього часу ситуація на даній ділянці не змінилася i знак «Пiшохiдний перехiд» не встановлений.

  У відповідності до ст. 13 Закону України "Про дорожній рух" об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.

  Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Встановити причину та осіб винних в невиконанні необхідних заходів щодо забезпечення належної організації дорожнього на вказаній ділянці.
  2. Розглянути питання про притягнення винних до відповідальності згідно з ст.188-28 КУпАП .
  3. Вжити заходів щодо приведення організації руху у відповідність ДСТУ та ПДР.
  3. Надати відповідь у передбачений Законом термін.


  Додатки: Копiя припису №17 вiд 03.04.2011 (2 аркуша)


  ОТПРАВЛЕНО
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 10. #10
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  Начальникові УДАI ГУМВС України
  в Дніпропетровській області
  Вовчуку М.В.
  Україна, 49000,
  м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9

  Поїздник В`ячеслав Геннадiйович
  пр.им.Газеты «Правда» буд.*** кв.***
  (ві д імені інтернет-проекту "zovzakona.org")

  ЗАЯВА

  Шановний Миколо Васильовичу!  З причини наявності багатьох недоліків в організації дорожнього руху, що створюють незручності для його учасників, сприяють створенню аварійних ситуацій, на адресу ДАІ неодноразово надсилалися звернення, по яким виносились приписи. Але винесені приписи не виконуються в указаний термін, що загрожує безпеці дорожнього руху, заважає зручному пересуванню водіїв і пішоходів, вводить їх в оману, а також псує імідж нашого міста.

  Так 29.07.2011 ІВОДР УДАІ Валовий В.О. виніс вимогу №49 (пункт 4) щодо приведення у відповідність ДСТУ 3587-97 та Правил організації дорожнього руху в м. Дніпропетровську, а саме: Лiквiдувати пошкодження проїздної частини на перехрестi вул Пастера та Боброва. У графi «Термiн виконання» було зазначено строк
  10 дiб (тобто до 10.08.2011). Але до цього часу ситуація на даній ділянці не змінилася i вибоїна на дорозi тiльки зросла, вже до глибини 25 см.

  У відповідності до ст. 13 Закону України "Про дорожній рух" об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.

  Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Встановити причину та осіб винних в невиконанні необхідних заходів щодо забезпечення належної організації дорожнього на вказаній ділянці.
  2. Розглянути питання про притягнення винних осiб до відповідальності згідно з ст.188-28 КУпАП .
  3. Вжити заходів щодо приведення організації руху у відповідність ДСТУ та ПДР.
  3. Надати відповідь у передбачений Законом термін.


  Додатки: Копiя вимоги №49 вiд 29.07.2011
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх