+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3
 1. #1

  Аватар для zxopom
  Информация

  Помощь по судебному сбору

  23.01.2016 на меня было составлено постановление за нарушение пункта 16.4 ПДД, и наложено наказание в виде штрафа 425 грн
  1 февраля я подал иск в суд на отмену постановление
  Судебный сбор не платил
  в иске указал почему:

  Скрытый текст

  "...стосовно застосування в даному випадку норм Закону України «Про судовий збір» Позивач зазначає наступне. Відповідно до Постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України №2 від 23.01.2015 року «Про практику застосування адміністративними судами положень Закону України від 8 липня 2011 року № 3674-VI «Про судовий збір»» припис частини четвертої статті 288 КУпАП не вступає в колізію з положеннями статті 5 Закону № 3674-VI, якою визначено пільги щодо сплати судового збору, оскільки коло вимог і осіб, які мають такі пільги за цим Законом, не є вичерпним. Цей Закон не містить застережень про те, що закони України та інші нормативно-правові акти до приведення їх у відповідність із цим Законом діють у частині, що не суперечать йому, а лише доручає Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України з прийняттям цього Закону (п. 1 ч. 3 ст. 10 Закону № 3674-VI).
  Крім того, у цьому випадку необхідно виходити з того, що норми частини четвертої статті 288 КУпАП є спеціальними нормами порівняно з нормами Закону про судовий збір.
  Отже, за подання до суду адміністративного позову про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, якою особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, судовий збір не сплачується у порядку та розмірах, установлених Законом про судовий збір.
  Вказані висновки зазначені у довідці про результати вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними судами положень Закону України «Про судовий збір» (стр. 30, розділ «Інше законодавство, що регулює питання справляння судового збору», абзаци 1-6), яка є додатком до вищезазначеної Постанови №2..."

  Сегодня утром получил ухвалу из суда. Судья требует в течении пяти дней уплатить судебный сбор или иск будет мне возращен

  Подскажите что делать в такой ситуации
  Спасибо

 2. #2

  Аватар для ALTIS
  Информация
  вообщето этот вопрос необходимо разобрать.
  Иначе двойное финансовое наказание.
  Несоответствие конституционному принципу справедливости.
  Большего идиотизма, самого натурального, нет!
  Это как " повесить", но перед этим купи мыло и верёвку...

 3. #3

  Аватар для zxopom
  Информация
  Готов оплатить судебный сбор
  Но как сделать что б его потом компенсировали?
  Последний раз редактировалось zxopom; 21.02.2016 в 18:28.


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх