+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10

Информация

ДН2022 ОБЛ ГАИ

Написана жалоба
    06.06.2015 в 15:12 я заехал на старый мост где попал в пробку далее я заметил стоящий патрульный автомобиль тойота приус госномер 2595.
    Подойдя к инспектору нагрудный жетон № ДН2022 я поздоровался и спросил "с кем имею честь общаться?" на что инспектор мне ответил цитирую "А Я ?".
    Я напомнил инспектору про статью 5 закона "О милиции", но он меня проигнорировал.
    Я сново попросил инспектора преставиться и получил ответ цитирую "с каких делов?"
    На мою просьбу предоставить свое служебное удостоверение инспектор мне отказал.
    Чем грубо нарушил ст.5 закона "О милиции", а именно
    " Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне
    ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального
    походження, майнового та іншого стану, расової та національної
    належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до
    релігії, статі, політичних та інших переконань. При звертанні до
    громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище,
    звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У
    взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти
    високу культуру і такт."
    Замечу что пробка на мосту была связана именно с остановкой данным экипажем водителя прямо на мосту что запрещено п.15.9 в) ПДД Украины, а именно
    Остановка запрещается:в) на эстакадах, мостах, путепроводах и под ними, а также в тоннелях;
    Инспектора так и не составили протокол на нарушителя, а просто уехали.
    Прошу:
    Предоставить мне следующие данные инспектора с нагрудным значком № ДН2022
    Фамилию Имя Отчество, звание, должность, место работы.
    По всем выше изложенным фактам провести служебное расследования, виновных привлечь к дисциплинарной ответственности.
    Провести переаттестации инспектора жетон № ДН2022 на знания законов "О Милиции" и "О дорожном движении",
    а также напомнить что инспектор должен проявлять высокую культуру и такт.
    Уведомить меня о результатах расследования.

---------- Сообщение добавлено в 19:46 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 19:22 ----------

Админ удали тему плиз

2. 1 пользователь сказал cпасибо papa_chen за это полезное сообщение::

Matrica (09.06.2015)

Информация
    01.10.2015 09:50 первое заседание по моему иску в Дніпропетровський окружний адміністративний суд
    ПОЗОВНА ЗАЯВА
    про визнання дій незаконними

Цей позов подано відповідно до ст. 17 КАС України, в якій визначено, що юрисдикція адміністративних судів поширюється на спори фізичних осіб із суб’єктами владних повноважень щодо оскарження їх рішень, дій чи бездіяльності.
    Відповідно до ч.2 ст.18 КАС України окружним адміністративним судам підсудні адміністративні справи, однією зі сторін в яких є орган державної влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, обласна рада, Київська, Севастопольська міська рада, їх посадова чи службова особа, крім випадків, передбачених цим Кодексом, та крім справ щодо їх рішень, дій чи бездіяльності у справах про адміністративні проступки та справ, які підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам. В позовній заяві жодним чином не порушуються питання щодо рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень у справах про адміністративні проступки, адже до відповідальністі згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення я не притягався. Таким чином, за предметною підсудністю ця справа належить до компетенції окружного адміністративного суду.
    06.06.2015 о 15:12 я заїхав на старий міст де потрапив у пробку, далі я помітив що стоїть патрульний автомобіль тойота пріус держномер 2595. Підійшовши до інспектора взводу із забезпечення супроводження БДПС ДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області, прапорщика міліції Будим Олександр Миколайовича я привітався і запитав "з ким маю честь спілкуватися?" на що інспектор мені відповів цитую "А Я?".
    Згодом інспектор звернувся до мене з питанням "Як мене звати?" але не представився мені. Після чого я попросив інспектора представитися згідно ст.5 закона " Про міліцію " та пред'явити своє службове посвідчення. Але він мені відмовив.
    Вважаю дії прапорщик міліції Будим О.М. незаконними з наступних підстав.
    Згідно з ст.5 Закона " Про міліцію ", а именно " Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального
    походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань. При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти
    високу культуру і такт."
    До того як запитати як мене звуть прапорщик міліції Будим О.М. повинен був представитесь та на мою вимогу пред’явити свое службове посвідчення, чого він не зробив.
    Відповідно до п.2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача.
    Позовна заява подана до суду з додержанням 6 місяців з вчинення суб'єктом владних повноважень незаконних дій (06.06.2015р.). У зв'язку з тим, що останній день граничного строку подання позовної заяви 06.12.15р. припадає на вихідних день (неділя), останнім днем строку є перший після нього робочий день., тобто 07.12.15р.
    Керуючись ст.ст. 6, 17, 18, 162 КАС України,

ПРОШУ:

1. Визнати незаконними дії старшого інспектора роти супроводження БДПС УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області, прапощик міліції Будим Олександр Миколайович, які полягали у відмові представитися при зверненні до Геннадія 06.06.2015р.

2. Визнати незаконними дії старшого інспектора роти супроводження БДПС УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області, прапорщик міліції Будим Олександр Миколайович, які полягали у відмові надати службове посвідчення на вимогу Геннадія 06.06.2015р.

3. Вирішити питання про судові витрати.
    На основе иска sergeus
    испытано на Дузь-е

Информация
    Заседание перенесли на 16.10.2015 на 13:00 :(
    Будым по не подтвержденным данным за границей

Информация
    Заседание перенесли на 29.10.2015 на 9:30
    Будым не явился. С меня потребовали ответ из гаи где указано что значок принадлежит ему.

Информация
    По мотивам последних статей :)
    С зарплатой 2077 грн в месяц
    Мат помощь 4396 грн
    Имеет:
    квартирку 68 кв.м
    машинку Тайота ПРАДО 2006г 2,7Л = сейчас 420 629 грн = 16 лет и 10 месяцев без еды..
    Жена безработаная
    Последний раз редактировалось papa_chen; 11.12.2015 в 20:13.

Информация

Цитата

Сообщение от papa_chen Посмотреть сообщение
    По мотивам последних статей :)
    С зарплатой 2077 грн в месяц
    Мат помощь 4396 грн
    Имеет:
    квартирку 68 кв.м
    машинку Тайота ПРАДО 2006г 2,7Л = сейчас 420 629 грн = 16 лет и 10 месяцев без еды..
    Жена безработаная
    Сочувствую...... такая тачка при такой зарплате..... бенза только на прогрев зимой хватит.....а чтоб резину поменять, так вообще с пол года вкалывать придется....
    или....
    Я бы изменил мир, но Бог не дает исходников...

Информация
    Сейчас (через 10 мин) начнется очередное заседание и о чудо инспектр решил приехать поучаствовать.
    Наверно очень хочется перейни в новую полицию.
    Поссотрим что из это выйдет

Информация
    Суд удовлетворил все мои исковые требование. Жду полного решения :)

Очень интересные бумаги есть в деле, на запрос суда предоставить документы по служебной проверке получили два ответа что данные бумаги уже уничтожены :)
    это не прошло и пол года... круто:) надо писать в прокуратуру :)

А тем временем напишем еще один запросик в обл ГАИ(теперь наверное какая то Полиция)

16.12.2015 в 10:25 я заметил патрульный автомобиль Тойота Камри гос.знак 1001 регион 4 на синем фоне припаркованный возле магазина АТБ что на улице Академика Чекмарёва 3.
    В 11:50 в патрульный автомобиль Тойота Камри гос.знак 1001 регион 4 на синем фоне сели два сотрудника МВД.
    В одном из них я узнал инспектора обл ГАИ Будым.

В виду выше перечисленного прошу провести служебную проверку и ответить на следующие вопросы.
    1. Где должен был находиться экипаж Тойота Камри гос.знак 1001 регион 4 на синем фоне 16.12.2015 ?
    2. Почему они находились по адресу улице Академика Чекмарёва 3?
    3. Кто в это время заменял их на вверенном им участке патрулирования?
    4. Где должен был находиться инспектор Будым и его напарник 16.12.2015 в промежутке времени 10:30 - 12:00?
    5. На каком участке дороги 16.12.2015 инспектор Будым и его напарник должны были вести ?патрулирование?
    6. Почему патрульный автомобиль Тойота Камри гос.знак 1001 регион 4 на синем фоне, имеет тонировку?
    7. Почему инспектор Будым в рабочее время посещает судебные заседания?

10. 1 пользователь сказал cпасибо papa_chen за это полезное сообщение::

dneprv (18.12.2015)

Информация
    ух ты шка... это кэмри сопровождения кортежей....

Информация
    вот ответ на жалобу
    http://zovzakona.org/showthread.php?...ll=1#post81239

+ Ответить в теме

Ваши права