+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
    Администратор
    Информация

Жалоба на постановление о закрытии криминального дела

Слідчому судді
    Ленінського районного суду
    м. Дніпропетровська

ОСКАРЖУВАЧ:
    Поїздник В’ячеслав Геннадійович,
    що мешкає за адресою:
    м. Дніпропетровськ, пр.. ім. Газ. Правда, б.***, к. *****
    засіб зв’язку: 095-***-**-**

ОСОБИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У СПРАВІ:
    Субєкт оскарження: ст. слідчий Ленінського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, майор міліції Кірілах Л.О.
    м. Дніпропетровськ, вул. Аверіна, б. 57,
    49019, тел.. 0562-36-50-21

Прокурор Ленінського району м.Дніпропетровська
    м. Дніпропетровськ, вул.. Шелгунова, 21
    49128, тел. 056-773-20-51

СКАРГА
    на постанову про закриття кримінального провадження
    Постанову про закриття кримінального провадження отримано 10 вересня 2014 року.

1. Предмет оскарження.
    Постановою ст. слідчого Ленінського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, майора міліції Кірілах Л.О. від 30 грудня 2013 року закрито кримінальне провадження за моєю заявою про ознаки складу злочину, передбаченого ст.. 171 КК України, що вчинений невідомими особами.

2. Стислий виклад обставин справи.
    22 грудня 2013 року приблизно о 20:45, під час фіксації наслідків дорожньо-транспортної пригоди на ж/м Красний камінь в м. Дніпропетровську, де позашляховик «Лексус» здійснив наїзд на пасажирський автобус, на мене, як на журналіста газети «Зоря» було здійснено напад.
    Троє невідомих мені осіб чинили перешкоди мені в моїй роботі журналіста, здійснювали спроби відібрати в мене фотоапаратуру та пошкодити її. При цьому я представився та показав своє редакційне посвідчення. Цей факт залишився поза увагою нападників, а навпаки, вони збили мене з ніг на землю та почали бити ногами. В той момент два співробітника ДАІ, які знаходились рядом та при виконанні своїх службових, обов’язків, спробували захистити мене від нападників. В результаті чого я зміг піднятися та перебігти на іншу сторону дороги.
    Пізніше я знов повернувся з метою безпосереднього здійснення своїх професійних обов’язків: зробити фотознімки ДТП та облич нападників. Після чого на мене знов було здійснено напад. Коли я знов був в змозі вирватись, я звернувся до співробітників ДАІ з проханням про допомогу, мені було відмовлено з формулюванням: «Відійдіть з дороги та не заважайте працювати».
    На місце події мною було викликано співробітників міліції, написано та подано заяву за ст.. 171 УК України.
    Ніхто з нападників тоді співробітниками міліції затриманий не був.
    В подальшому я був опитаний старшим слідчим Ленінського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, майором міліції Кірілах Л.О., направлений на освідування судово-медичної експертизи з метою встановлення в мене тілесних ушкоджень. Висновок експерта СМЕ про наявність в мене тілесних ушкоджень легкого ступеню тяжкості знаходиться в матеріалах провадження.
    Через деякий час вищезазначений слідчий телефоном повідомила мені, що кримінальне провадження закрито, не надавши мені жодних пояснень, заявила, що постанову мені надіслано поштою. Однак поштою постанову я не отримав, а отримав її лише після згадування про цей факт на зустрічі з громадськістю у начальника ДМУ ГУМВС України полковника міліції Кабаненко О.М. 10.09.2014р.

3. Підстави для скасування постанови про закриття кримінального провадження.
    По-перше:
    Постанова про закриття кримінального провадження ґрунтується на тому, що «з відео регістратора автомобіля співробітників ДАІ встановлено, що на момент здійснення відео та фотозйомки місця ДТП гр.. Поїздник В.Г. не повідомив учасників ДТП та співробітників ДАІ на підставі чого він здійснює фото та відео зйомку місця ДТП та той факт, що він є позаштатним кореспондентом КП ДОР «Редакція газети «ЗОРЯ». А також тим, що потерпілому на нанесено матеріальної шкоди, «про що свідчить відсутність позовних документів», а зазначена в моїй заяві подія не призвела до суспільно-небезпечного діяння.
    По-друге:
    Відсутність будь чого на запису відео реєстратора співробітників ДАІ, не свідчить про те, що редакційне посвідчення не показувалось учасникам даної ДТП.
    Слідчим не допитані свідки - інші учасники ДТП, які в момент події були присутні на місці. А саме інспектора ППС Осипчук та Починок, які мене знають особисто як кореспондента, який освідчує резонансні ДТП. Не взяти до уваги записи мого відео.
    Відповідно до вимог ст. 128 УПК України, цивільний позов подається під час кримінального провадження до початку судового розгляду, а тому відсутність саме цивільного позову потерпілого ніяк не може бути законною підставою закриття кримінального провадження.
    Крім того, об’єктивною стороною цього кримінального правопорушення є дії, які перешкоджають законній професійній діяльності як окремого журналіста, так і засобу масової інформації.

Враховуючи вищевикладене, вважаю, що постанова старшого слідчого Ленінського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, майора міліції Кірілах Л.О. про закриття кримінального провадження незаконна і необґрунтована, керуючись ст..ст. 303, 304, 307 КПК України,
    ПРОШУ:
    скасувати постанову старшого слідчого Ленінського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, майора міліції Кірілах Л.О. про закриття кримінального провадження від 30 грудня 2013 року за ст.. 171 КК України.

Додатки:
    копія постанови про закриття кримінального провадження від 30грудня 2-13 р., копія повідомлення (на адресу першого адресату);
    три копії скарги на постанову про закриття кримінального провадження, особам, які беруть участь у справі;
    диск з відеозаписом з місця події.

Оскаржувач В.Г.Поїздник

19 вересня 2014р.
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

2. 7 пользователей сказали cпасибо bazar76 за это полезное сообщение:

Accent (19.09.2014), Dmytro (19.09.2014), Ivanus (24.09.2014), Maksi (19.09.2014), papa_chen (19.09.2014), SOLPADEINE (19.09.2014), Дмитрий Павлусь (19.09.2014)

+ Ответить в теме

Метки этой темы

Ваши права