+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. #1

  Аватар для Костя
  Информация

  Для тех у кого кредитный договор с Российским Банком...

  У кого є кредитні договори з російськими банками, то цей зразок листа для вас!
  Образец заявления в государственный российский банк о невозможности исполнения обязательств в связи с оккупацией Украины Российской Федерацией

  В связи с большим количеством просьб о подготовке обращения в государственные банки Российской Федерации находящиеся на территории Украины предоставляем образец заявления:

  Кому:
  Від:


  №__________
  від «__»____________ 2014 року


  ПОВІДОМЛЕННЯ

  Між ________________ та _______________ (далі – Банк) «___» __________ 20__ року було укладено договір про надання кредиту №______ (далі – Кредитний договір).

  Станом на кінець лютого 2014 року Російська Федерація всупереч вимогам чинних норм міжнародного права, а саме, не зважаючи на правові приписи Будапештського меморандуму, Заключного акту Наради з безпеки та співпраці в Європі, Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, ввела на територію України свої війська та продовжує надалі своє протиправне перебування.

  Підтвердженням даного факту слугують як дані засобів масової інформації, так і введені іншими державами різноманітні санкції проти Російської Федерації на знак визнання незаконності перебування російських військ на території України.

  Відповідно до ст. 8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

  Основним нормативно-правовим актом, який регулює майнові відносини, в тому числі які виникають із кредитних договорів, є Цивільний кодекс України.

  Згідно ст. 319 Цивільного кодексу України власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону; при здійсненні своїх прав та виконанні обов'язків власник зобов'язаний додержуватися моральних засад суспільства; власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі.

  Аналогічне положення закріплене і в ст. 41 Конституції України.

  Статтею 68 Конституції України встановлено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

  Крім того, згідно ст. 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
  Економічна безпека передбачає захищеність інтересів України у сфері економіки.

  З метою правового забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, довкілля, конституційного устрою України від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також запобігання злочинам в Україні діє Кримінальний кодекс України.

  Стаття 111 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за такий склад злочину як державна зрада.

  Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

  У зв’язку з тим, що Банк є російським, відповідно грошові кошти отримані від його діяльності, в порядку чинного законодавства Російської Федерації, будуть спрямовані на підтримання Російської Федерації, яка проводить протизаконну та підривну діяльність відносно України, чим ставить під загрозу безпеку держави та українського суспільства.

  Таким чином, виконання громадянами України грошових зобов’язань перед російськими організаціями на території України може бути розцінене як державна зрада, вчинена шляхом надання фінансової допомоги іноземній організації, яка належить країні-агресору – Російській Федерації.

  Окрім того, громадяни України, виконуючи грошові зобов’язання перед російськими організаціями, що знаходяться на території України, фактично порушують приписи основного закону України, бо вчиняють розпорядження своїм майном на шкоду інтересам та безпеці як України, так і всього народу України.

  З огляду на вищенаведене, з метою дотримання норм законодавства та недопущення вчинення правопорушень чи злочинів на території України та власне проти України та її народу, вважаю, що виконання грошового зобов’язання перед російськими організаціями, що знаходяться на території України, в той час, коли Російська Федерація здійснює посягання на суверенітет та територіальну цілісність України, є таким, що не може бути виконаним та не підлягає виконанню.

  Таким чином, даним листом повідомляю, що подальше виконання Кредитного договору є неможливим, через невідповідність його законодавству України, а неможливість його виконання є підставою для незастосування санкцій за його невиконання чи неналежне виконання як це передбачено ст. 613, 617 ЦК України.

  Ссылка на файл: http://yadi.sk/d/46r7VwoFNBqg6

  Источник: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6538
  Последний раз редактировалось Костя; 25.04.2014 в 06:26.

 2. 1 пользователь сказал cпасибо Костя за это полезное сообщение::

  Чебурашка (26.04.2014)

 3. #2

  Аватар для ALTIS
  Информация
  У кого є кредитні договори з російськими банками, то цей зразок листа для вас!
  Вступ.
  На території України діяли та продовжують діяти ПРИВАТНІ АКЦИОНЕРНІ ТОВАРИСТВА ! (ПУБЛІЧНЕ -хрен редьки не слаще )!
  Ці ПАТи використовують назву "БАНК" на підставі отриманої ліцензіїї НБУ !
  Це такий самий субєкт господарювання метою діяльності якого є отримання прибутку с подальшим розподілом між акционерами, як і ТОВ (ПАТ) " Автотранспортне підприємство", іши ТОВи (ПАТи) ...
  Та повинні бути рівні в правах!
  Але ПАТи "БАНДКИ" монополізували такі висококоліквідні виробничі засоби, як ГРОШІ!
  Для Автопідприємства - це рухомий склад .
  Чому беру приклад автопідприємства ?
  Тому що вироблена АТП продуція - це послуга по переміщенню вантажа, людей.та яка співпадає с задоволенням потреби та виконанням.
  Так само і "бандк " - надає фінансову послугу ! Кредіт, дебітування, проведення розрахунків тощо...
  Але Національний банк України - ( його посадові особи ), використовуючи своє переважне становище, з корисливих міркувань посадових осіб, ставить в нерівне становище хозяйнуючих субїектів України, !
  А саме, надаючи одному суб`єкту господарювання перевагу перед іншими в доступі до загальнодержавного кредитування!
  Примушуючи на кабальних умовах отримувати кредитні кошти саме у ПРИВАТНОГО СУБ`ЄКТА господарювання - БАНДків !
  Що значно, у двічи -п`ятеро підвищує вартість отриманих коштів ! Створює умови корупціїї та закабалення лихварями - банкірами населення як споживачів фінансових послуг
  Проводячи політику так званого "РЕФІНАНСУВАННЯ" -Національний банк України ( його посадові особи ) надає перевагу одним субєктам гоподарювання перед іншими, нефінасовоми, а виробничими , за рахунок коштів платників податків. Що в свою чергу призводить до ще подальшого закабалення населення, розору підприємців, погіршенню загального фінансового стану країни ! Що вже є ЗЛОЧИНОМ ! Державним злочином посадових осіб, конкретних , а не якоїсь абревіатури " НБУ " !
  Тому на даний час особово, НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ Є ЗЛОЧИННОЮ УСТАНОВОЮ, яка НЕ ВИКОНУЄ КОНСТІТУЦІЙНИХ ФУНКЦІЙ ( обовязків) !
  ..." УКРСІББАНК " -російскій банк ?
  Ні ! На 98 % французьский , тобто -іНОЗЕМНИЙ !
  " ПРихват" - російський ? Ні !
  Про які " кредитні угоди " у Криму з російськими банками може йти мова ? Що Ви маєте на увазі ???
  Наведіть приклади банків, угод тощо... !  Образец заявления в государственный российский банк о невозможности исполнения обязательств в связи с оккупацией Украины Российской Федерацией
  для справки:
  ГОСУДАРСТВЕННЫЙ БАНК РОССИИ НЕ ОТВЕЧАЕТ ПО ОБЯЗАТЕЛЬСТВАМ КОММЕРЧЕСКИХ БАНКОВ РОССИИ ещё с 2008 года ! А по украинским филиалам вообще ...!
  Все риски по займам / кредитам коммерческие банки Росии несут САМОСТОЯТЕЛЬНО !!! , в отличие от коррумпированой Украины !
  Далее. В связи с переходом Крыма под юрисдикцию России - крымские филиалы украинских комбанков вообще могут и будут с "носом " !
  Для ипотекозаймцев и иных заёмщиков на территории Крыма -чистый форс -мажор !
  В отличие от депозитников, которые могут приехать в центральный офис и снять депозит! Перезаключать договор нет необходимости. Ведь если "крымчанин " захотел бы снять депозит в Киеве, его что направили бы в Крым ???
  А вот получить с " крымчанина " сложно. Ибо переход на иную денежную единицу потребует перезаключения договора !

  Так что для чего это " зАЯВЛЕНИЕ " ???
  Хотите платить на кабальных условиях ?
  Переводите рубль в гривну...и
  Причём менты, если куры дохнут !!!
  Последний раз редактировалось ALTIS; 27.04.2014 в 11:04.


 
+ Ответить в теме

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх