+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9

Информация

Прощай лживый Волчков

Активісти дніпропетровського Євромайдану вже вдруге за цей тиждень пікетували будівлю обласної Державтоінспекції, вимагаючи звільнення керівництва міського ДАІ.

Люди тримали в руках плакати з написами «Волчков – пляма на мундирі ДАІ Дніпропетровська», а також скандували «Відставка!», «Ганьба!».

За словами пікетувальників, у провину високопосадовцям міського управління Державтоінспекції вони ставлять «розгул здирництва в сфері». Також активісти заявляли, що мають документи на підтвердження вимагання хабарів посадовими особами міського ДАІ. Крім того, учасники пікету висловлювали невдоволення роботою дорожньо-патрульної служби, відсутністю дорожніх знаків на перехрестях Дніпропетровська, порушенням правил дорожнього руху водіями маршруток.

Після перемовин з пікетувальниками в.о. начальника обласного управління ДАІ Мар’ян Блажівський погодився видати наказ про відсторонення від виконання службових обов’язків керівника міського ДАІ Сергія Волчкова на час проведення службової перевірки й передати матеріали, зібрані євромайданівцями, до прокуратури.

Копію цього наказу за підписом Блажівського вже надали євромайданівцям.

За словами координатора дніпропетровського Євромайдану Віктора Романенка, до кінця дня на ньому мають стояти ще кілька необхідних підписів й наказ набуде чинності.

«Ми чекаємо на розслідування. Якщо ж цього не відбудеться, завтра вранці ми знову розпочнемо свій день пікетом ДАІ», – сказав Радіо Свобода Віктор Романенко.

Водночас начальник міського управління ДАІ Сергій Волчков у коментарі Радіо Свобода назвав звинувачення євромайданівців необґрунтованими, заявивши, що не збирається йти у відставку.

«Я реагую спокійно, нехай перевіряють всі факти, хай передають до прокуратури. Нічого, окрім слів, тут немає, немає ні матеріалів, ні підтверджуючих документів», – зазначив Сергій Волчков.
    Радиосвобода
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

Информация
    я тебя умоляю, какой "прощай" , если он отстранён на время расследования.
    Это по делу трёхлетней давности-у него там решения судов, которые нужно оспорить вначале
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    Я думаю, что если уже отстранили, то закончится это увольнением.

4. 1 пользователь сказал cпасибо Alexandr1300 за это полезное сообщение::

Anton (18.04.2014)

Информация

Цитата

Сообщение от Alexandr1300 Посмотреть сообщение
    это всего-навсего такой порядок при расследовании-
    Ст 154. Загальні положення відсторонення від посади
    1. Відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, тяжкого чи особливо тяжкого злочину, і незалежно від тяжкості злочину - щодо особи, яка є службовою особою правоохоронного органу.

6. 1 пользователь сказал cпасибо Accent за это полезное сообщение::

Maksi (16.04.2014)

Информация
    это всего-навсего такой порядок при расследовании-
    а раньше он не подозревался?)))я готов спорить - волчков вернется в кабинет только за фотографиями)))

Информация
    судя по словам Волчкова разрыли какое-то дело трёхлетней давности, по которому есть решения судов в его пользу. Сошлются прокурорские на решение суда-и будут правы. Нужно решение суда обжаловать.

Информация
    я готов спорить - волчков вернется в кабинет только за фотографиями)))

Информация
    Євромайдан
    По моем это слово уже приобретает привкус...

А доведение до самоубийства, это как, благодетель???

Информация

Цитата

Сообщение от Alexandr1300 Посмотреть сообщение
    есть такой Ляшевский-его тоже отстраняли-на время суда по УД со смертельным исходом

+ Ответить в теме

Ваши права