+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17

Информация

Не составлен протокол по, якобы совершённому правонарушению

Начальнику УДАІ МВС
    у Миколаївській області
    полковнику міліції
    Коваленко В.В.
    54056, м. Миколаїв
    вул.Новозаводська,1-Б
    від ----- Руслана Сергійовича

Інформаційний запит

28.01.2011 року я, керуючи автомобілем Чері Тиго г.н. ------, іхав з с.Сливино в м. Миколаїв. Я не порушував жодного правила дорожнього руху. Виїхавши на смугу для розгону траси Одесса-Миколаїв, я побачив поруч, як по основній смузі рухається патрульний автомобіль ДАІ, але він чомусь сбавив швидкість. Я впевнився в безпечності маневру і перебудувався на основну смугу, але в дзеркало заднього виду побачив проблесковий маячок та потім був зупинений патрульним автомобілем. Після того як я зупинився, до мене підійшов молодший сержант Коблевської роти (фамілію сержанта я не почув, тому що він назвав ії нерозбірливо), представився, не назвав причину зупинки та суть скоєнного правопорушення, а також не виказав вимог про передачу документів згідно пункту правил 2.1, чим грубо порушив п.15.5 наказу МВС №111 та запросив мене піти до патрульного автомобілю, де по його словах зі мною хотів поспілкуватись старший наряду. Я поцікавився про що хоче розмовляти зі мною старший наряду та отримав відповідь, що я «не уступил перевагу» та «крутил рулем». Оскільки я їхав не порушуючи Правил Дорожнього Руху, що чітко видно на відео, крутити кермом ці правила не забороняюсть. Також жоден нормативно-правовий акт не зобов’язує водія під час зупинки транспортного засобу інспектором ДАІ виходити з автомобілю – я виказав прохання залишитись в автомобілі.

Після моєї відмови слідувати до патрульного автомобілю молодший сержант мовчки пішов. Через деякий час підійшов інший інспектор, представився капітаном Гущіним. Він сказав мені, що я скоїв аварійну ситуацію, не пропустив патрульний автомобіль.На його прохання я передав всі необхідні документи, що підтверджує відеозапис, після чого капітан Гущін Ігор Миколайович пішов до патрульного автомобілю з моїми документами не пояснивши що він буде робить, складати протокол, чи перевіряти їх. Через декілька хвилин він повернувся, віддав документи та мовчки пішов не побажавши мені „Счастливої дороги”.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України „Об інформації” прошу надати мені письмово відповіді на такі питання:

1. Чи був складений адміністративний протокол відносно мене Гущіним Ігорем Миколайовичом та чи була винесена постанова згідно цього протоколу?
    2. Чи правомірні були дії обох інспекторів?
    3. Що мав на увазі молодший сержант Коблевської роты, коли причиною зупинки він назвав мені те, що я „крутил рулём” та навіщо він запрошував мене до свого патрульного автомобілю?

До інформаційного запиту додаю компакт-диск з відеозаписом того, що сталось.

29.01.2011

Информация
    Вчера остановили в Умани после обгона фуры за якобы превышение скорости. Меряли "феном" фотофиксации не было, на мое замечание, что скорость не моя, инспектор попросил доки, я передал. Он сказал, что будет писать и ушел. Через 2-3 мин вернулся, отдал доки и пожелал счастливого пути, на мой вопрос, не придет ли чего по почте, ответил, что протокол не составлял. Вопрос: на кого писать информзапрос? Текст составлю сам.

Информация
    Цитата Сообщение от Большой Боб Посмотреть сообщение
    Вчера остановили в Умани после обгона фуры за якобы превышение скорости. Меряли "феном" фотофиксации не было, на мое замечание, что скорость не моя, инспектор попросил доки, я передал. Он сказал, что будет писать и ушел. Через 2-3 мин вернулся, отдал доки и пожелал счастливого пути, на мой вопрос, не придет ли чего по почте, ответил, что протокол не составлял. Вопрос: на кого писать информзапрос? Текст составлю сам.
    УДАI УМВС України в Черкаськiй областi
    Адреса:
    вул. Л.Українки, 21, м.Черкаси, 18000

Начальник Управлiння ДАІ,
    полковник мiлiцiї
    Халаджи Михайло Олександрович
    Последний раз редактировалось Maksi; 07.06.2011 в 09:38.

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    УДАI УМВС України в Черкаськiй областi
    Адреса:
    вул. Л.Українки, 21, м.Черкаси, 18000

Начальник Управлiння ДАІ,
    полковник мiлiцiї
    Халаджи Михайло Олександрович
    Спасибо!

Информация
    Состряпал такое письмецо:

Начальнику Управлiння ДАІ,
    полковнику мiлiцiї
    Халаджи Михайлу Олександровичу,
    18000, м.Черкаси
    вул. Л.Українки, 21,
    від **********************,
    проживаючого за адресою:
    49000, м. Дніпропетровськ
    вул. *****************

Інформаційний запит
    06.06.2011 року я, керуючи автомобілем ******* г.н. ******, іхав з по трасі Е50 М12 в напрямку м. Кіровоград. Проїзжаючи м. Умань на 545 км трассы о 12:10 мною був здійснен маневр обгону вантажівки на швидкісті 75 км/год, після завершення котрого я був зупинений патрулем ДАЇ. До мене підійшов інспектор, (фамілію інспектора я не почув, тому що він назвав ії нерозбірливо), привітався, та причиною зупинки назвав порушення мною п 12.4 правил дорожнього руху (ніби то я пересувався зі швидкістю 83 км/год). Фотовідеофіксация порушення не проводилась, швидкість вимірювалась приладом «Искра», з показів якого не було відомо, що швидкість належала саме моему авто. Я доповів інспектору, що пересувався зі швидкістю 75 км/год, за що згідно КУпАП не передбачена адміністративна відповідальність. Не зважаючи на моє зауваження інспектор попросив передати йому документи згідно п. 2.1 ПДР. Документи були передані, після чого інспектор пішов до патрульного автомобіля. Через 3-4 хвилини інспектор повернувся, повернув документи і побажав щасливої дороги. Був складен протокол про порушення мною ПДР, чи ні, мені не відомо. На моє питання, можу я бути впевненним, що не отримую листа з протоколом, та постановою по пошті, інспектор відповів, що він також не може бути впевненним в щірості моєї заяви про не перевищення скорості і пішов.
    Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України „Об інформації” прошу надати мені письмово відповідь на таке питання:
    Чи був складений адміністративний протокол відносно мене інспектором ДПС та чи була винесена постанова згідно цього протоколу?

Пока отдыхал в Краснодарском крае, пришел ответ:
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: img0011.jpg
Просмотров: 124
Размер:	81.9 Кб
ID:	249
    Одно в голове не укладывается: ну если гаец ситает, что я нарушил, то кто мешает ему составить протокол? Или их за отмененные постановы долбить начали?
    Еще раз спасибо за адресок!

Администратор
    Информация
    Или их за отмененные постановы долбить начали?
    Там ситуация немного в другом, просто сняли планы по протоколам, теперь у них новая струя, записывать ваши данные в книгу учёта транспортных средств и писать там что с вами была проведена беседа.
    Хотя в реале они их не проводят, а проводят только после того как водитель сам настаивает на этой беседе ))) пример на видео.
    http://www.youtube.com/watch?v=PcXd8Td1lXM

Информация

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    пример на видео.
    не, вот это больше подходит - http://www.youtube.com/watch?v=EW5o-G2S9-w
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

Информация
    Пока отдыхал в Краснодарском крае, пришел ответ:
    ну вот .
    теперь вы точно уверены что ничего не составлялось... бумагу храните... мало ли

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    ну вот .
    теперь вы точно уверены что ничего не составлялось... бумагу храните... мало ли
    Не только храню, но и показываю друзьям и знакомым, как и выигранный иск для родственника. Почему то народ скептически относится к запросам и искам. Не верят люди что можно чего то добиться. Когда бумаги показываешь мнение меняется. Но через время пессимизм берет верх. Я на этот сайт уже человек 10 направлял, но всем лень регистрироваться, а о составлении иска так вообще и речи не идет (в лучшем случае обращаются к адвокату, и это все люди с высшим образованием). Почему то большинству больше нравится платить.

Информация
    у меня нет слов....

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права