+ Ответить в теме
Страница 1 из 18 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 174

Информация

Наказать фальсификатора Власова и его партнеров в кожаных штанах.

Итак. Суть здесь - Взвод сопровождения ГАИ на страже беззакония
    Суд назначен на 22 января на 10-00. Самарский Суд. Завтра инфа будет уточняться и обновится здесь.
    Собственно приглашаю на Суд вильных слухачив.

Так же буду понемногу здесь освещать происходящее.
    Вот сегодня уже полетела жалоба от водителя.
    -

Жалоба водителя

Начальнику ДАІ Дніпропетровської області

Скарга
    21 грудня 2014 року я рухався в м. Дніпропетровськ, вул. Гаванська, 2 на автомобілі Форд Сіерра держ. номер АЕ ЕЕ та був безпідставно зупинений працівником ДАІ. Підійшовши до мене цей працівник нерозбірливо представився, не повідомив причину зупинки та став вимагати мої документи. Документи я йому пред’явив. В ході нашої розмови цей працівник сказав мені, що йому здається, що від мене тхне алкоголем та став вимагати шоб я вийшов зі свого авто.
    Коли я вийшов з авто, цей працівник почав вимагати, щоб я дихнув йому в носа та став запевняти мене в тому, що я п’яний. Я намагався йому пояснити, що це не так. Інспектор мовчки вихопив в мене з рук мої документи та швидко пішов до патрульного автомобілю, а мені запропонував йти за ним.
    Коли ми підійшли до патрульного авто, цей інспектор передав мої документи інспектору Кокоткіну та щось сказав йому про протокол, а мені наказав сісти в патрульне авто.
    Коли я сів в патрульне авто, інспектор Кокоткін дістав планшетку з протоколами та почав вести зі мною дивні бесіди. Наприклад, він питав в мене, випив я бутилу горілки, чи бутилку коньяку. Зясувавши в мене, що я вмію робити косметичний ремонт, Кокоткін почав натякати мені на те, щоб я зробив йому ремонт. Я категорично відмовив та запропонував діяти в рамках законодавства. Тоді Кокоткін почав кудись дзвонити по мобільному телефону та передавати мої особисті данні та данні автомобіля моєї дружини. Після цього хтось з інспекторів пішов до автомобіля на якому я рухався та почав відкривати двері та кришку капота. Після цього інспектори щось обговорювали про мій автомобіль. Потім Кокткін знову почав запевняти мене в тому, що від мене тхне алкоголем та що я п’яний. Я дуже нервувався та запропонував Кокоткіну провести огляд на стан сп’яніння за допомогою алкотестеру. Кокткін посміхнувся, сказав, що такого в них нема та став мовчки щось писати в протокол.
    Роблю зауваження – жодного разу ці інспектори не пропонували мені їхати в медичний заклад для проходження огляду на стан сп’яніння.
    Лише один раз від Кокоткіна в бесіді з іншим інспектором прозвучала фраза – «в больницу не по едем, что бы не терять время».
    Потім Кокоткін сказав своїм колегам, щоб вони зупинили понятих. Інспектори зупинили якихось людей, про щось з ними розмовляли, ходили коло патрульного авто. До мене нікого не підводили та ніяких питань мені при понятих не ставили. Щоб хтось з зупинених щось писав я не бачив.
    Через деякий час Кокоткін сказав, щоб я написав свої пояснення в протоколі. При цьому, в руки він протокол мені не давав. Я спитав про що протокол та попросив прочитати що в ньому написано. Кокткін сказав, що нічого страшного, та підсунув планшетку ближче до мене і сказав щоб я писав те, що він скаже, бо інакше вони заберуть моє авто на штраф майданчик. Я взяв ручку та почав писати те, що мені диктував Кокоткін. Я написав « обязуюсь авто не управлять потому что…». Кокоткін сказав щоб я написав слово «пьяный». Тобто, Кокоткін хотів щоб я сам написав, що я пяний. Але я був не п’яний та вкотре сказав Кокоткіну про це. Кокоткін продовжував тиснути на мене, але я відмовився таке писати та вкотре запропонував відвезти мене в лікарню для огляду на стан сп’яніння. Кокоткін відмовив та продовжив вимагати від мене, щоб я написав, що я п’яний.
    Для захисту моїх законних прав та інтересів на місце події прибув мій товариш Слободенюк Олександр Васильович та почав проводити відезйомку вищезгаданих подій для надання відповідних доказів протиправної поведінки працівників ДАІ їхньому керівництву та до суду.
    Після прибуття Слободенюка та початку ним відеозйомки, інспектори почали відчутно нервувати та намагалися створити конфліктну ситуацію.
    Тільки від Слободенюка я дізнався про те, що я можу подати СВОЇ пояснення, а не пояснення котрі мені диктує інспектор ДАІ, що я одразу і зробив. В поясненнях я описав всі протиправні дії інспекторів та зазначив своє бажання пройти огляд на стан сп’яніння в медичному закладі.
    Потім інспектори опанували себе та почали діяти разом - Поки інспектор Власов відштовхував Слободенюка, Кокоткін з інспектором який мене зупиняв тиснули на мене та змушували підписати протокол не даючи мені можливості його прочитати (це дуже добре видно на відео). Також я чув, як Власов ображав Слободенюка та називав його «невменяемым» та «опасным».
    Також, повідомляю вам про те, що я вимагав копію протоколу на протязі ЦІЛОЇ ГОДИНИ!!! Кокоткін спочатку просто ховався від мене в патрульному авто, а потім не давав мені можливості ані підписати, ані ознайомитися з протоколом.
    Інспектори робили вигляд, що дають прочитати протокол, але, при цьому, вони закривали текст або перчатками, або трясли рукою і я фізично не мав можливості ознайомитися зі змістом протоколу.
    Мене дуже здивувала поведінка Власова – мені здалося, що він не дуже розуміє що говорить та робить. Наприклад, коли я просив, щоб мені надали можливість ознайомитися з протоколом та підписати його, Власов починав голосити, що я відмовляюся від підпису та наказував своїм підлеглим зупинити двох понятих. Така поведінка Власова може казати лише про дві речі – або він намагався тиснути на мене, або не був не в собі. Як ще можна пояснити той факт, що посадова особа слова «дайте прочитать и подписать» сприймає як відмову від підпису? Також Власов мене дуже налякав, коли схопив мене за лікоть правої руки та почав мене смикати.
    Потім приїхав ще один наряд інспекторів та один з них почав проводити відеозйомку того, що відбувалося. Але вони навіть не намагалися припинити протиправні дії Власова та його підлеглих.
    Коли я, в котрий раз, просив надати мені можливість ознайомитися з протоколом, інспектор який мене зупиняв, значок ДН 2016 (протокол писав не він), сказав, що я протокол «порву и разову», чим дуже мене образив та наніс мені душевну травму – адже я абсолютно адекватна людина, проходив медогляд, в тому числі і психіатра та нарколога.
    Роблю важливе зауваження – права, які надані мені державою, інспектори мені зачитали з якихось аркушів ЛИШЕ ПІСЛЯ ТОГО, як від них цього став вимагати Слободенюк. Тобто, інспектори, не роз’яснюючи мені моїх прав склали на мене протокол та кілька десятків разів вимагали щоб я його підписав, чим грубо порушили мої права, які мені даровані державою та Конституцією.
    Потім інспектори, виконуючи команду Власова, все ж таки зупинили якихось водіїв і Власов почав їм розказувати, що я п’яний і відмовляюся від підпису протокола.
    Коли, нарешті, мені надали можливість ЧАСТКОВО ознайомитися зі змістом протоколу та я його підписав, Власов та його підлеглі почали вимагати від моїх друзів якісь «сохранные записки», а без цих документів вони забороняли починати рух на моєму автомобілі Форд Сіерра. Коли Слободенюк, не піддаючись на протиправні вимоги Власова, все ж зібрався рушити на моєму автомобілі, один з інспекторів заблокував рух патрульним автомобілем держ. ном. 2043.
    Вважаю таку поведінку Власова, Кокоткіна та третього інспектора зухвалою, злочинною та не достойною людей, які мають честь носити погони міліціонера!
    Важливе зауваження. Так як, жоден з інспекторів не пред’являв мені службове посвідчення та жоден з них не представився, я можу їх ідентифікувати лише за відео, яке додається.
    Отже:
    Кокоткіним я називаю інспектора, який виходить з патрульного авто з місця водія на 6 хвилині 29 секунді відео, яке додається – саме він писав протокол при мені в патрульному авто. Значок – ДН – 200…
    А зупиняв мене інспектор, який виходить з передньої пасажирської двері на 6 хвилині 27 секунді відео яке додається. Значок – ДН 2016
    Якщо я все правильно розумію, то зупиняв мене саме Кокткін, а протокол заповнював інспектор зі значком ДН 200…, тобто від імені Кокоткіна протокол заповнював інший інспектор. Одже ця пара інспекторів, під прикриттям свого командира Власова, здійснили службове підроблення, відповідальність за що передбачена КК України.
    За для того, щоб ви мали можливість максимально об’єктивно розгланути цю скаргу, я надаю копію висновку КЗ «ДНД «ДОР», який свідчить про те, що я був тверезий.
    ПРОШУ:
    1. Провести службову перевірку законності дій інспекторів Власова, Кокоткіна та трьох інших .
    2. Перевірити відповідність ціх посадових осіб займаним посадам.
    3. На час проведення перевірки відсторонити від службових обов’язків всіх згаданих інспекторів.
    4. Керуючись Законом України про звернення громадян, прошу Вас надати мені можливість реалізувати свої права, які вказані в статті 18 цього Закону, а саме: особисто викласти аргументи особі, що перевіряла заяву чи скаргу, та брати участь у перевірці поданої скарги чи заяви; знайомитися з матеріалами перевірки; подавати додаткові матеріали або наполягати на їх запиті органом, який розглядає заяву чи скаргу; бути присутнім при розгляді заяви чи скарги; одержати письмову відповідь про результати розгляду заяви чи скарги;
    В зв’язку з цим, прошу Вас завчасно (тобто, щоб в мене була фізична можливість встигнути бути присутнім)повідомити мені час та місце розгляду моєї скарги по вказаному мною номеру телефону та направити мені рекомендованого листа (завчасно).
    Додатки:
    1. Копія протоколу АБ2 №
    2. Копія висновку КЗ «ДНД «ДОР» № 1 від 21.12.2013
    3. Диск с відеозаписом.
    Ця скарга відповідає вимогам Закону України «про звернення громадян» та складається з чотирьох аркушів А4, кожен з яких, має мій підпис.

Прошу Папу Чена показать здесь что он отправлял на Киев - может еще желающие найдутся.
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

2. 1 пользователь сказал cпасибо Alexandr1300 за это полезное сообщение::

Accent (13.01.2014)

Администратор
    Информация
    Якщо я все правильно розумію, то зупиняв мене саме Кокткін
    Пропустил букву О в фамилии.

---------- Сообщение добавлено в 00:05 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 00:04 ----------

про те, що я був тверезий.
    Про то, что я не находился в алкогольном опьянении.
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    надо же...всего пару дней назад :
    Цитата Сообщение от Большой Боб Посмотреть сообщение
    ПС. А как же с пьянкой? Это получается что я должен доказывать, что я трезвый???
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    Да,Комментировал я этот кожаный беспредел на ютубе,считаю что их нужно наказывать.С удовольствием бы поприсутствовал в качестве свободного слушателя.А что Папа Чен отправил на Киев?

Информация
    А что Папа Чен отправил на Киев?
    Да вот же и мне интересно. Он говорил, что будет писать жалобу. И сюда, вроде, писал.

Информация
    Собирался завтра попасть на слушанье,к сожалению не смогу,может оно и не последнее и всё таки поприсутствую ...Пока буду следить за развитием событий онлайн.

Информация
    Собирался завтра
    не завтра,а послезавтра - так что есть шансы))))
    И, кстати, хорошо что вы здесь отписались. Сообщаю следующее - материалы сего дела в суд пока не попали и когда попадут неизвестно. 22 января будем отвозить запросы в суд и гаевню.
    Зато Власов суетится - звонит разводимому на городской номер и не представляясь убеждает в том, что все плохо, суд будет проигран и бросает трубку

Информация
    так с заседанием что? Перенос ещё не объявили? Судье ведь ознакомиться нужно, и истцу тоже
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    А с собой док.подтв.личности нужны?

Информация

Цитата

Сообщение от Accent Посмотреть сообщение
    так с заседанием что? Перенос ещё не объявили? Судье ведь ознакомиться нужно, и истцу тоже
    Не назначено и, со слов работников суда, материалы еще не приходили. Вот в среду разведенный пойдет в суд, убедится, что заседания нет и оставит запросы в суде и гаевне.

---------- Сообщение добавлено в 20:11 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 20:10 ----------

Цитата

Сообщение от SOLPADEINE Посмотреть сообщение
    А с собой док.подтв.личности нужны?
    вообще - нет. это ж типа вильни слухачи - сидят себе люди и глазеют)))
    На 22 не надо планировать - судя по всему заседания не будет. Если чудом завтра назначат, то я здесь отпишусь.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 18 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права