+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5

Информация

Информационный запрос в ГАИ на выдачу копии протокола и постановления.

Друг столкнулся в проблемой, что инспектора остановили его за превышение скорости (реально превышал), составили протокол и постановление, но копии не выдали. Сказали типа объединили базы ГАИ и ГИС поэтому ничего такого уже не нужно, просто иди в кассу и плати... Бред понятное дело, ну и друган пока не слишком опытен. Поэтому помог ему с составление запроса в ГАИ на получение копий, что бы иметь возможность нормально оплатить штраф.

Текст запроса.

Начальникові ВДАІ з ОАТ міста Дніпропетровська
    Волчкову С.А.
    49600 м. Дніпропетровськ, вул. Троїцька 2а

що мешкає за адресою: 49000,
    м. Дніпропетровськ, вул. ***.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Шановний Сергію Анатолійовичу!
    **-го листопада 2013 року о **:** я рухався вулицею Маршала Малиновського в напряму ж.м. Придніпровський на своєму автомобілі *** АЕ***ЕН. Коло будинку № 130 мені на зустріч рухався патрульній автомобіль ДАЇ. Коли ми розминулися, патрульний автомобіль розвернуся позаду мене на наказав зупинитися за допомогою проблискових маячків. Нажаль номеру патрульного автомобілю та прізвища інспектора я не запам’ятав. Зупинивший мене інспектор повідомив мені, що я нібито порушив дозволену швидкість на даному відрізку дороги, що зафіксовано приладом «Візир», який стаціонарно встановлений у патрульній машині. На основі цього, він склав протокол та виніс постанову про адміністративне порушення. Я підписав вказані документи, проте коли спитав інспектора, де мої копії, він повідомив мені щось на зразок того, що зараз, начебто, копію вони вже не видають, оскільки якісь там бази об’єдналися, та що мені просто потрібно заплатити суму штрафу у будь-якому банку на реквізити казначейства за місцем проживання. Я перепитав ще декілька разів, чи дійсно відбулися такі зміни, чи не втомився інспектор, та чи не помиляється. На що він мені впевнено відповів, що так і має бути. Проте, оскільки я не маю копії постанови на руках, та перебуваючи у стресовій ситуації від спілкування з інспектором я не запам’ятав суму штрафу. До того ж у відділенні банку мені сказали, що не можуть прийняти гроші без номеру постанови, якій обов’язково потрібно вказувати у платіжці.
    У відповідності до ст. 40 Конституції України та керуючись ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу -

ПРОШУ:

1. Провести повну та всебічну перевірку викладених мною фактів та ознайомити мене з результатами цієї перевірки.
    2. Повідомити мені прізвища, ім’я, ім’я по батькові та звання інспекторів, що мене зупинили.
    3. Чому та на підставі яких нормативно-правових документів інспектора не видали мені копію протоколу та постанови. Якщо це будо незаконно, прошу притягнути інспекторів до відповідальності згідно чинного законодавства.
    4. Обов’язково до відповіді додати копії протоколу та постанови, які не видав інспектор.
    5. Чи мають право інспектори фіксувати порушення швидкості зустрічного транспорту за допомогою приладу «Візир», що стаціонарно встановлений у патрульному автомобілі. Якщо так, то у відповідності до яких нормативно-правових документів.
    6. Надати відповіді згідно номерів моїх запитань та у строк передбачений законодавством (5 діб). Відповідь заберу особисто, про що прошу повідомити мене за телефоном, вказаним у цьому запиті.

___.___.2013 (Пiдпис)

Информация
    Можешь сразу два адреса указывать- это скорей всего взвод сопровождения-а они обл.ГАИ подчиняются
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    Так и есть. Ответ был от Обл. ГАИ.

Информация
    и кто зажал копию?
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    Ввиду все той же неопытности моего товарища, он получил только устный ответ .... ну и копию постановы. Именно она ему была нужна, а остальное - уже нет.

---------- Сообщение добавлено в 15:41 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 15:39 ----------

А вообще это был сержант милиции Буширин Сергей Владимирович.

+ Ответить в теме

Ваши права