+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
 1. #1

  Аватар для dneprv
  Информация

  ДАІ повернуло собі право здійснювати техогляд

  Не встигли власники автомобілів відчути повітря свободи у вигляді відміни проходження обов’язкового техогляду, как все закончилось.

  ПіК вже попереджував, що Азаров має намір вирішили бюджетні проблеми за рахунок автомобілістів.

  Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроект, яким пропонується надати міліції право здійснювати в порядку, встановленому МВС, контроль технічного стану транспортних засобів під час їх експлуатації. Тобто техогляд тепер буде не у вигляді перманентного шоку раз у два роки, а постійно, у режимі он-лайн. За добу можуть кілька раз перевірити «у порядку, встановленому МВС»...

  Відповідний документ був зареєстрований у парламенті 10 жовтня — повідомляє «Українська правда».

  В уряді вирішили на повну задовольнити апетити бюджета та ненажерливих співробітників ДАІ — законопроектом передбачено також значно підвищити розмір штрафів за порушення ПДД.

  Збільшити покарання за використання транспортних засобів з несправними гальмами або рульовим управлінням пропонується з 340-510 гривень до 510-680 гривень.

  Таке ж підвищення штрафів пропонується ввести за переобладнання авто з порушенням норм, в тому числі, за тонування стекол з порушенням стандартів.

  За неправильне використання ременів безпеки або шоломів пропонується штрафувати на суму від 170 до 340 гривень (замість нинішніх 51-85 гривень).

  Штрафи за порушення правил проїзду перехресть, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, за використання зовнішніх освітлювальних приладів, встановлених з порушенням стандартів каратимуть штрафом у розмірі до 510-595 гривень (зараз 425-510 гривень).

  Аналогічне підвищення штрафів передбачено за розмови по мобільному телефону без використання пристроїв, що дозволяють вести розмову без допомоги рук.

  За невиконання законних вимог посадових осіб МВС, що забезпечують безпеку дорожнього руху, пропонується штрафувати на суму від 680 до 1020 гривень (для посадових осіб — від 1190 до 1700 гривень).
  http://news.online.ua/612872/dai-pov...ati-tehoglyad/

 2. #2

  Аватар для Accent
  Информация
  кто же сомневался-столько денег мимо карманов ездит
  If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

 3. #3

  Аватар для dneprv
  Информация
  Может это и хорошее дело, разогнать корчи с дороги, но как всегда в нашей стране будет перегиб и в итоге все сведется к взяткам и беспричинным остановкам.

 4. #4

  Аватар для Accent
  Информация
  список оснований для остановки поменяют, или так разводить будут?
  If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

 5. #5

  Аватар для dneprv
  Информация  Цитата


  Сообщение от Accent Посмотреть сообщение
  список оснований для остановки поменяют, или так разводить будут?
  Да конечно поменяют...(чего на сделаешь ради безопасности)))),чтобы так сказать все законно было и "прозрачно"!!!

 6. #6

  Аватар для verusinded
  Информация
  Прекрасно ! Не успел автомобильный народ вздохнуть полной грудью от " беспредела" на дорогах с использованием погон и полосатой палочки , как нате вам , получите ! Уж мы тут постараемся , уж мы тут догоним упущенное , уж мы пополним бюджет для Азарова и , естественно , свои закрома не забудем .А народ читает и терпит ! Вот уж действительно "терпилы" . Если вспомнить эпопею подорожания горючего : - " Да кто его будет брать по 3 грн., потом по 5 , потом по 10 - берут .И никто не возмутится организованно , да что же вы , сволочи , делаете ?! Куда вы гоните эти цены ?! Хотя ,возмущаются , только на кухне , жене или куму под 150 и огурчик .


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх