+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7

Информация

Как наказать сотрудника ГАИ за незаконно выписанный "штраф"

Вас остановил сотрудник ГАИ, обвинил в правонарушении, которого вы не совершали и выписал вам "штраф". Вы подали иск в суд. Суд признал постановление незаконным и отменил "штраф".

Обычно все на этом останавливаются. Но забывают о том, сколько же было потрачено нервов, бумаги, рабочего времени для того, чтобы доказать что вы не нарушали Правила. Предлагаем пойти дальше и наказать этого сотрудника, который вынес незаконное постановление. Это делается обычным заявлением на имя начальника такого характера...

Пример заявления

Начальнику УДАІ ГУ МВС України
    В Дніпропетровській області
    Вовчуку Миколі Васильовичу
    Україна, 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9

громадянина ************ ********** **********
    який мешкає за адресою
    м. ********** вул. ********, **,

ЗАЯВА

26 січня 2011 року інспектором ДАІ Васильківським В.Ю. стосовно мене був складений протокол №****, та відразу винесена постанова №**** про начебто скоєне адміністративне правопорушення. Пояснюю по суті що саме було того дня – рухаючись на вантажному автомобілі ЗІЛ до світлофору мимо зупники громадського транспорту в районі житлового масиву Фрунзенський, яка була заставлена маршрутними таксі, таким чином, що вони зайняли всю крайню праву смугу руху, я попереду себе побачив, що ще один мікроавтобус маршрутного таксі вмикнув аварійну світлову сигналізацію та почав висадку пасажирів. Зважаючи на те, що на той час дорожне покриття було дуже слизьке і гальмівний шлях мого автомобілю буде недостатнім для зупинки я прийняв рішення перебудуватись у ліву крайню смугу для уникнення зіткнення з мікроавтобусом та запобігання можливих наслідків наїзду на людей, які почали виходити з маршрутного таксі. Об’їхавши мікроавтобус я одразу повернувся на середню смугу руху та продовжив рух далі не порушуючи ПДР. Але після проїзду перехрестя був зупинений старшим сержантом ДПС ДАІ Васильківським Валентином Юрійовичом. Виходячи з вищевикладеного, пункт 11.6 правил дорожнього руху я порушив не навмисно, навпаки я робив все можливе, щоб запобігти аварійній ситуації та виконував пункт 2.14 Правил Дорожнього Руху – „е) ігнорувати вимоги законодавства у випадках дії нездоланної сили та якщо іншими засобами неможливо попередити власну загибель чи ушкодження громадян. Оскільки я був повністю переконаний, що приписаного мені порушення правил дорожнього руху не вчинив, то відразу на місці зупинки наддав інспектору ДАІ відповідні пояснення, котрі не були прийняті останнім до уваги. А так як належних доказів скоєння мною правопорушення мені надано не було, то я виявив незгоду зі звинуваченням та з винесеною постановою і оскаржив її у судовому порядку.

Постановою від 14 березня 2011 року Самарського районного суду м. Дніпропетровська вказана вище постанова була скасована, а дії інспектора ДАІ Васильківського В.Ю. щодо винесення цієї постанови були визнані протиправними та матеріали адміністративної справи не містять жодного переконливого та отриманого законним шляхом доказу вчинення мною адміністративного правопорушення.
    Постанова суду є остаточною та оскарженню не підлягає.
    Оскільки при виконанні своїх обов’язків інспектор ДАІ Васильківський В.Ю свідомо допустив ряд порушень законодавства України і нормативних документів (а саме ряду статей КУпАП України і Наказу МВС № 77 від 26.02.2009) та безпідставно притягнув мене до адміністративної відповідальності, згідно зі статтею 25 ЗУ «Про міліцію» та пунктом 2.22 Наказу МВС № 77 від 26.02.2009

ПРОШУ:
    1) Провести службову перевірку за фактом неправомірного винесення постанови №**** про адміністративне правопорушення;
    2) З моменту отримання цієї заяви на час проведення службового розслідування відсторонити Васильківського В.Ю. від обов’язків, пов’язаних з правом накладати адміністративні стягнення;
    3) Провести позачергову перевірку знань Васильківського В.Ю законодавства України та нормативно-правових документів, яким він має керуватися при виконанні своїх службових обов’язків;
    4) Розглянути питання про доцільність подальшого перебування Васильківського В.Ю на посаді, пов’язаній з правом накладати адміністративні стягнення;
    5) Провести перевірку проходження підготовки з вивчення законодавства України та нормативно-правових документів, яким мають керуватися працівники ДАІ, у підрозділі, де проходить службу Васильківський В.Ю
    6) Видалити з інформаційної бази ДАІ „Адмінпрактика” всю наявну інформацію, яка щодо складеного стосовно мене протоколу №**** і винесеної постанови №**** та надати мені письмову довідку про наявність у інформаційній базі ДАІ відомостей стосовно порушень мною правил дорожнього руху (якщо такі є, то прошу надати по ним вичерпну інформацію) станом на 15 квітня 2011 року;
    7) Повідомити мене письмово про результати проведених перевірок, про вжиті заходи щодо недопущення у подальшому протиправних дій підлеглих Вам працівників ДАІ та про вжиті заходи дисциплінарного впливу відповідно до положень Закону України "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України" стосовно Васильківського В.Ю;
    8) Згідно ст.25 Закону "Про міліцію" „Відповідальність працівників міліції
    при порушенні працівником міліції прав і законних інтересів громадянина міліція зобов'язана вжити заходів до поновлення цих прав, відшкодування завданих матеріальних збитків, на вимогу громадянина публічно вибачитися.” прошу зробити це.

15 квітня 2011 р. (підпис)

Практики по наказанию "горе-сотрудников" у граждан нет, поэтому предлагаю всем последовать примеру.

Информация
    думаю что никто этим по существу не занимался... отсудили и забыли.... обратите внимание на п.6 обращения.... обычно даже штраф, который суд признал незаконным остаётся в базе и никто его даже не собирается удалять - этим пунктом и заявлением в целом человек убивает нескольких зайцев - сообщает руководству о непрофессиональном сотруднике, пытается чтобы он понёс наказание и самое важное - убирается штраф из базы данных и даётся в ответе подтверждение того, что штрафа, который отсудил человек НЕТ.
    хочу чтобы каждый, кто отсудил незаконное постановление в суде прибегал к практике наказания уже инспекторов за непрофессиональные действия + у тому не платил незаконные 39 гривен за справку о том, что "нет штрафов"

Информация
    Начальнику ВДАІ
    _____ району,
    ______ області, м. _____,
    ФИО
    Вул.. ____
    Индекс
    Твое ФИО
    Прописка

Інформаційний запит

такогото.12.2010 р. посадовою (службовою) особою – Інспектор ____, винесено постанову ВН №111111 у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.. ___ частина _ щодо мене ФИО.
    Виходячи з того, що постанову було скасовано ___ районним Судом (в додатках), та :
    Наказу «Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху» Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 26 лютого 2009 року N 77
    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
    24 квітня 2009 р. за N 374/16390
    А саме п. 2.22. У разі скасування постанови в справі про дміністративне правопорушення внаслідок її неправомірного винесення за даним фактом проводиться службова перевірка. Стосовно винної посадової особи відповідно до положень Закону України "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України" вживаються заходи дисциплінарного впливу, відомості про які додаються до матеріалів перевірки.
    Стаття 32. Закону про інформацію. Інформаційний запит щодо доступу до офіційних документів і запит щодо надання письмової або усної інформації
    Громадянин має право звернутися до державних органів і вимагати надання будь-якого офіційного документу, незалежно від того, стосується цей документ його особисто чи ні
    Під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб.
    Органи законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадові особи зобов'язані надавати інформацію, що стосується їх діяльності, письмово.
    На підставі цього, а також керуючись ст. 32, 33 Закону України «Про інформацію», Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26 лютого 2009 року N 77
    ПРОШУ:
    В передбачений Законом строк, письмово, повідомити мене про таке:
    1. Чи проводилась службова перевірка стосовно ФИО Инспектора?
    2. Які заходи дисциплінарного впливу стосовно ФИО Инспектора було вжито?
    3. Чи можу я ознайомитись, де, коли з доданими матеріалами справи стосовно дисциплінарного впливу до ФИО Инспектора?
    такаято,04,2011 ФИО подпись
    Додатки:
    1. Ухвала суду, яка вступила в законну силу дата №11111

Информация
    круто!!! Надо будет так сделать... Тока вот для начала надо схлопотать протокол)
    http://nosmoking.dalsong.kr/20110608/140017/30/12/navy/c.png

Информация
    тут основная мысль скорее не наказать, а создать проблемы... прокуратура зацепится... идпс надо будет вне урочное время бегать на приём, отмазываться, в некоторых случаях платить, всё это будет угнетать - а это уже плюс, поскольку и есть тем самым наказанием за незаконные постановления, выписываемые в огромном количестве на дорогах нашей уркаины...

Информация
    внимательно читаем

2.22. У разі скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення внаслідок її неправомірного винесення за даним фактом проводиться службова перевірка. Стосовно винної посадової особи відповідно до положень Закону України «Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України» вживаються заходи дисциплінарного впливу, відомості про які додаються до матеріалів перевірки.

Информация
    ещё кое что

11.18. У разі встановлення факту безпідставного складання протоколу про адміністративне правопорушення, винесення по*станов у справах про адміністративні правопорушення або на*дання тимчасового дозволу на право керування транспортним засобом у висновку службової перевірки обов’язково вказується необхідність зняття з обліку бланка вищезазначених протоколу, постанови або дозволу.

Списані бланки долучаються до матеріалів перевірки, про що робиться відповідний запис у Журналі обліку надходження та витрати бланків суворого обліку, які в подальшому знищуються відповідно до чинного законодавства.

+ Ответить в теме

Ваши права