+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8

Информация

Жалоба в прокуратуру

Добрый день всем! Отправил жалобы в ГАИ на ямы. Получил ответы (скину во вложениях), все однотипные отписки. Хочу написать жалобу в прокуратуру. Кто знает как лучше написать?? Если можно пример...
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: скан 020913 - 0002.jpg
Просмотров: 1636
Размер:	92.0 Кб
ID:	3675   Нажмите на изображение для увеличения
Название: скан 020913 - 0003.jpg
Просмотров: 1384
Размер:	93.1 Кб
ID:	3676   Нажмите на изображение для увеличения
Название: скан 020913 - 0004.jpg
Просмотров: 733
Размер:	92.4 Кб
ID:	3677   Нажмите на изображение для увеличения
Название: скан 020913 - 0001.jpg
Просмотров: 1085
Размер:	95.9 Кб
ID:	3674  

Информация
    Хорошие образцы с ресурса Електронна книга скарг України
    Заява в прокуратуру
    Заява в прокуратуру – як оформлювати таку заяву зразки заяв можете побачити тут. Заява в прокуратуру оформлюється як і усі типові заяви. З правого боку пишете ім’я прокурора на кого адресована заява. Далі, сам текст заяви, з якої причини звертаєтеся і усі можливі копії також не забудьте прикріпити.Перше, що потрібно пояснити чим відрізняється заява в прокуратуру від заяви в міліцію.

“Заява в прокуратуру” – це письмове звернення українця, в якому він зазначає причину звернення. Причини можуть бути, як і звичайне інформування про порушення власних прав, так і порушення конституції, або прав іншого громадянина. Або про інформування скоєного злочину. Звертатися із заяваю в прокуратуру може кожен, якщо в цьому є потреба.

Різниця між заявою в прокуратур і міліцію . Інстанції різні, і вплив більший. Якщо, наприклад, міліція порушує Ваші права, або не прйимає Ваших заяв Ви можете звернутися із цією скаргою, заявою, в прокуратуру. Якщо ж Ви просто пишете заяву – то радимо написати її і в прокуратуру і в міліцію.
    Поради: Заяву в прокуратуру краще написати на комп’ютері, так і сам вигляд Вашого листа матиме презентабельний і Ви звільнете співробітників правоохоронних органів від розшифрування Вашого почерку. Також скласти заяву можуть допомогти і самі працівники прокуратури, під Вашу диктування. Але преде тим, як підписувати написане помічником – уважно прочитайте, можливо, деякі факти можуть не співпадати з реальними, і тільки тоді ставте підпис. Щодо складання заяви ніякого єдиного зразка немає – текст може бути написаний у вільній формі. Тому, зразок заяви, який наведений нижче – не є догмою, лишень зразок!

Зразок заяви в прокуратуру

Прокурору Київської області/Запоріжської, м.Луцька

Іванову Івану Івановичу

Тут пишете від кого, своє ім’я, прізвище, або назву організації

Якщо це організація, то вкажіть місце реєстрації орг.

Якщо фізична особо, місце проживання.

Заява

І тут починаєте фантазувати. Головне, починайте з проблеми, а не з кінця. Наприклад, якщо перед Вашою компанією не виконали умови договору інша компанія – почніть з цього. ПРИКЛАД: У відповідності до договору №17 від 21.03.2013 року. Дочірнє підприємство «Либідь» продало Товариству з обмеженою відповідальністю «Грант» (код ЄДРПОУ 2256489658745), в особі директора Дзюба Павла Івановича, товар на загальну суму 300 грн. (триста гривень). Факт продажу підтверджується накладними №16 від 12,05,2012р. (довіреність серія 2 № 2223), №555 від 23.01.11р. (довіреність серія 2 № 5554), № 5 від 2625р. (довіреність серія 556№ 445). Через неналежне виконання ТОВ «Грант» своїх обов’язків ДП «Либідь» було змушено звільнити половину співробітників. Або щось інше. Тобто, важливо, щоб Ви передали усю суть проблеми з усіма договорами, контрактами, виписками, які можуть підтвердити вину, в даному випадку компанії “Грант”(приклад!).Зрештою, кажете, що Ви вбачаєте в діях цієї організації. НАПРИКЛАД:

На підставі викладеного, вважаємо, що у діях посадових осіб ТОВ «Грант» вбачаються ознаки злочинів, що передбачені ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 192, ч. 2 ст. 367, ч. 2 ст. 382 Кримінального кодексу України та, керуючись ст.ст. 1, 6 Закону України “Про прокуратуру”, просимо вжити заходів до усунення порушень закону і притягнення у встановленому законом порядку до відповідальності винних осіб.

Далі, коли уся інформація буде вичерпана, а вона такою повинна бути, переходите, до сповіщення прокурора, на кого надіслана заява, що наприклад в ній, Ви додали додатки.

Директор

ДП «Либідь» підпис.

Подивіться вже готову заяву в прокуратуру:

Рекомендуємо ознайомитися із статтею, “Скарга на міліцію” або “Лист-прохання”

Ображають міліціонери – на них теж є управа – прокуратура. Як написати скаргу на неправомірні дії міліції – читайте в статті, а також побачите зразок заяви на неправомірні дії міліції.

Скарга на міліцію

Прокурору область чи місто, в якому він працює

Далі потрібно вказувати і копію, щоб знали, що заява направлена ще в інші інстанції.

Копія: начальнику Департаменту внутрішньої
    безпеки

Прізвище ім’я та по батькові, адреса
    намер телефона

Заява

про перевірку правомірності прияняття рішення працівниками
    міліції, порушення кримінальної справи
    Число, місяць, рік. Пишемо, причину Вашого зверненя до прокуратури. Зазначаємо номер реєстрації заяви, вхідний до канцелярії або ЖРЗПЗ у чергового. Після цього розповідаємо про подію (надавайте повний опис події хто вкрав речі, чи інші нюанси, загалом, повне відтворення події.
    31 липня на мою адресу надійшла відповідь, що мою заяву прийнято, зареєстровано та направлено у районний відділ міліції для проведення перевірки та прийняття рішення згідно закону.
    Письмову відповідь від органів попереднього дізнання, по розгляду моєї заяви поданої до _____________ та зареєстрованої за №_____ до цього часу я не отримав. Як мені повідомили в районному управлінні, що моя заява до них не надходила. Тому маю повні підстави вважати, що перевірка працівниками міліції не проводилася, або до матеріалів перевірки внесено завідомо неправдиві відомості, за що передбачена кримінальна відповідальність (ст. ст. 366, 367 КК України). Вказати свою обізнаність законами, завжди важливо.
    Власні допущення можу обґрунтувати з наступного:
    - я не викликався для дачі свідчень та письмових пояснень; (і т.д.) Тобто потрібно описати на яких підставах Ви важаєте доцільним Ваше звернення до прокуратури. Після чого пишемо наступне:

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 94, 95, 97, 100, 227 КПК України,

Прошу:
    1. Прийняти до розгляду мою заяву.
    2. Зобов’язати підлеглі підрозділи перевірити законність винесення рішення за матеріалами попередньої перевірки по моїй попередній заяві №—, з прийнятими мірами реагування.
    3. У разі винесення постанови про відмову в порушенні кримінальної справи, скасувати її та порушити кримінальну справу.
    4. Здійснити нагляд за виконанням законів органами досудового слідства під час розслідування кримінальної справи.
    5. Надати мені письмову відповідь про прийняті міри реагування, так як маю намір звернутися з позовом до суду на відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Попереджений (на) про кримінальну відповідальність згідно зі ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину:
    підпис

Додаток: копія отриманої відповіді на 1 аркуші.

ДАТА Підпис
    Последний раз редактировалось Accent; 23.11.2013 в 08:15.
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    Вот набросал жалобу на экстрасенса Сагайдака ,куда нужно её отправлять и на милицию (прокаратура,Гаи,СВБ)???
    По возможности подскажите что лишнее или что добавить.

Жалоба ( в прокуратуру,СВБ,начальнтку ГАИ)
    Вечером 6.06 2014 я, вместе со своей семьёй (жена и дочь) двигался на автомобиле опель кадет по ул.Набережная Заводская в сторону Кайдакского моста и в 22-15 был остановлен на ул.Набережная Заводская 56 нарядом ГАИ на патрульном автомобиле Toyota Prius гос. номер 25 96 ,инспектор Сагайдак Пётр Леонидович сообщил что причиной остановки является проводимая операция анти-терор и попросил предъявить документы на право управления и регистрационное свидетельство на автомобиль. После проверки документов инспектор Сагайдак потребовал дать возможность сверить номер кузова автомобиля.Сначала я ему возразил т.к это требование было не законное,после этого он сообщил ,что мой автомобиль попадает под ориентировку разыскиваемого автомобиля опель кадет. Он настаивал что обязан сверить номер кузова и это входит в его служ.обязаности ,тогда я предоставил ему возможность сверить номер кузова,но он этого делать не стал и продолжал задерживать .Основанием для проверки номера кузова по его мнению была ориентировка на розыск такого авто,на просьбу ознакомить меня с ориентировкой показал мне журнал патрулирования в котором в разделе ориентировок за 15.06 2014 в графе был вписан автомобиль опель, остальные данные о разыскиваемом автомобиле(цвет,марка,гос.номер) он закрыл рукой и не дал мне возможности ознакомиться .Инспектор Сагайдак признал что розыскивается автомобиль зелёного цвета ,а мой автомобиль –коричневый .Я стал подозревать что этими действиями он вымогает взятку,т.к номера автомобиля сверять он не захотел(при предоставлении ему возможности),с ориентировкой не ознакомил и сам признал что авто другого цвета и всё равно продолжал нас задерживать . После этого напарник инспектора Сагайдака П.Л по патрулю обратился к нам с неприятным коментарием,в нашу сторону , просьбу представиться он проигнорировал т.к нас не останавливал и отошёл в сторону.После этого инспектор Сагайдак достал свой телефон и начал производить видео запись под которую я просил повторить его незаконные требования к нам.В 22-50 я вызвал наряд милиции по 102 для фиксации противоправных действий инспектора только после этого инспектор подошёл к пасажирской двери и заявил что он уже сверил номер кузова и больше нас не задерживает.Приехавший на место наряд милиции выслушал ситуацию но,инспектор патрульной службы Шушков Станислав Витальевич отказался принимать заявление на сотрудников ГАИ .Всё происходящее зафиксиовано видеосъёмкой ,видеозапись находиться но канале ютуб по адресу ………,прошу принять её во внимание как доказательство происходящего, а так-же показания свидетелей в машине.

На підставі викладеного, вважаю, що у діях посадових осіб ДАІ вбачаються ознаки злочинів, що передбачені 367 Кримінального кодексу України "Службова недбалість"
    1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, -
    карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
    та, керуючись ст.ст. 1, 6 Закону України “Про прокуратуру”, просимо вжити заходів до усунення порушень Закону- -Згідно з ст.214 КПК внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, і притягнути у встановленому Законом порядку до відповідальності винних осіб.
    -Встановити склад патруля ДАІ,з авта держ. номер ______
    Згідно Статті 154. Загальні положення відсторонення від посади
    1. Відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, тяжкого чи особливо тяжкого злочину, і незалежно від тяжкості злочину - щодо особи, яка є службовою особою правоохоронного органу. -- службовців ДАІ,які входили до складу патруля,з авта держ. номер _____- відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.
    -Надіслати на адресу заявника документ, що підтверджує прийняття і реєстрацію повідомлення про злочин.
    - Письмово повідомити заявника про закінчення досудового розслідування.
    До заяви про злочин додаються: ( фото, видео)
    дата підпис

Можно что из этого добавить (в прокуратуру)или это в ГАИ

ПРОШУ:

1) Провести службову перевірку за фактом неправомірного винесення постанови №**** про адміністративне правопорушення;
    2) З моменту отримання цієї заяви на час проведення службового розслідування відсторонити Васильківського В.Ю. від обов’язків, пов’язаних з правом накладати адміністративні стягнення;
    3) Провести позачергову перевірку знань Васильківського В.Ю законодавства України та нормативно-правових документів, яким він має керуватися при виконанні своїх службових обов’язків;
    4) Розглянути питання про доцільність подальшого перебування Васильківського В.Ю на посаді, пов’язаній з правом накладати адміністративні стягнення;
    5) Провести перевірку проходження підготовки з вивчення законодавства України та нормативно-правових документів, яким мають керуватися працівники ДАІ, у підрозділі, де проходить службу Сагайдак П.Л
    7) Повідомити мене письмово про результати проведених перевірок, про вжиті заходи щодо недопущення у подальшому протиправних дій підлеглих Вам працівників ДАІ та про вжиті заходи дисциплінарного впливу відповідно до положень Закону України "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України" стосовно Сагайдак П,Л та його напарника ;
    8) Згідно ст.25 Закону "Про міліцію" „Відповідальність працівників міліції
    при порушенні працівником міліції прав і законних інтересів громадянина міліція зобов'язана вжити заходів до поновлення цих прав, відшкодування завданих матеріальних збитків, на вимогу громадянина публічно вибачитися.” прошу зробити це.

Ещё из док-ов может подойдёт?

П Р О Ш У:

Притягнути до адміністративної відповідальності інспекторів ДПС, а також Керівника за недбалий догляд за виконання нормативних та законодавчих актів.
    Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство, та керівників підрозділу ДАІ, які допускають такі порушення працівниками при організації несення ними служби;
    Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України „Про звернення громадян”.
    Надати копію рішення про притягнення до дисциплінарної та адміністративної відповідальності
    Последний раз редактировалось SOLPADEINE; 09.07.2014 в 22:29.

Информация
    Сагайдак Пётр
    Дмитрий
    Сагайдака П.Л
    дл

Информация

Цитата

Сообщение от SOLPADEINE Посмотреть сообщение
    Всё происходящее зафиксиовано видеосъёмкой ,видеозапись находиться но канале ютуб по адресу ………,прошу принять её во внимание как доказательство происходящего, а так-же показания свидетелей в машине.
    Я бы диск приложил.

Информация
    Вот немного подправил ,но не уверен подходит ли выделенное синим в заяву?Как ещё можно квалифицировать действия Сагайдака?

Жалоба ( в прокуратуру,СВБ,начальнтку ГАИ)

Вечером 6.06 2014 я, вместе со своей семьёй (жена и дочь) двигался на автомобиле опель кадет по ул.Набережная Заводская в сторону Кайдакского моста и в 22-15 был остановлен на ул.Набережная Заводская 56 нарядом ГАИ на патрульном автомобиле Toyota Prius гос. номер 25 96 ,инспектор Сагайдак Пётр Леонидович сообщил что причиной остановки является проводимая операция анти-терор и попросил предъявить документы на право управления и регистрационное свидетельство на автомобиль. После проверки документов инспектор Сагайдак потребовал дать возможность сверить номер кузова автомобиля.Сначала я ему возразил т.к это требование было не законное,после этого он сообщил ,что мой автомобиль попадает под ориентировку разыскиваемого автомобиля опель кадет. Он настаивал что это входит в его служ.обязаности ,тогда я предоставил ему возможность сверить номер кузова,но он этого делать не стал и продолжал задерживать .Основанием для проверки номера кузова по его мнению была ориентировка на розыск такого авто,на просьбу ознакомить меня с ориентировкой показал мне журнал патрулирования в котором в разделе ориентировок за 15.06 2014 в графе был вписан автомобиль опель, остальные данные о разыскиваемом автомобиле(цвет,марка,гос.номер) он закрыл рукой и не дал мне возможности ознакомиться .Инспектор Сагайдак признал что розыскивается автомобиль зелёного цвета ,а мой автомобиль –коричневый .Я стал подозревать что этими действиями он вымогает взятку,т.к номера автомобиля сверять он не захотел(при предоставлении ему возможности),с ориентировкой не ознакомил и сам признал что авто другого цвета и всё равно продолжал нас задерживать . После этого напарник инспектора Сагайдака П.Л по патрулю обратился к нам с неприятным коментарием,в нашу сторону , просьбу представиться он проигнорировал т.к нас не останавливал и отошёл в сторону.После этого инспектор Сагайдак достал свой телефон и начал производить видео запись под которую я просил повторить его незаконные требования .Для прекращения этого произвола и превышения своих сл.обязанностей , а так- же для защиты своих прав в 22-50 я вызвал наряд милиции по 102 , а так-же для фиксации противоправных действий инспектора и только после этого инспектор подошёл к пасажирской двери и заявил что он уже сверил номер кузова и больше нас не задерживает. Приехавший на место наряд милиции выслушал ситуацию но,инспектор патрульной службы Шушков Станислав Витальевич отказался принимать заявление на сотрудников ГАИ .Всё происходящее зафиксиовано видеосъёмкой ,видеозапись находиться но канале ютуб по адресу ………,прошу принять её во внимание как доказательство происходящего, а так-же показания свидетелей в машине.Видео диск с записЪю прилагается.

На підставі викладеного, вважаю, що у діях посадових осіб ДАІ вбачаються ознаки злочинів, що передбачені 367 Кримінального кодексу України "Службова недбалість"
    1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, -
    карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
    та, керуючись ст.ст. 1, 6 Закону України “Про прокуратуру”, просимо вжити заходів до усунення порушень Закону- -Згідно з ст.214 КПК внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, і притягнути у встановленому Законом порядку до відповідальності винних осіб.
    -Встановити склад патруля ДАІ,з авта держ. Номер 25 96
    Згідно Статті 154. Загальні положення відсторонення від посади
    1. Відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, тяжкого чи особливо тяжкого злочину, і незалежно від тяжкості злочину - щодо особи, яка є службовою особою правоохоронного органу. -- службовців ДАІ,які входили до складу патруля,з авта держ. Номер 25 96 -відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.
    -Надіслати на адресу заявника документ, що підтверджує прийняття і реєстрацію повідомлення про злочин.
    - Письмово повідомити заявника про закінчення досудового розслідування.
    До заяви про злочин додаються: ( видео)
    дата підпис
    ПРОШУ:
    1.Притягнути до адміністративної відповідальності інспекторів ДПС, а також Керівника за недбалий догляд за виконання нормативних та законодавчих актів.
    2.Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство, та керівників підрозділу ДАІ, які допускають такі порушення працівниками при організації несення ними служби;
    3. З моменту отримання цієї заяви на час проведення службового розслідування відсторонити Сагайдак П.Л від обов’язків, пов’язаних з правом накладати адміністративні стягнення;
    4) Провести позачергову перевірку знань Сагайдак П.Л законодавства України та нормативно-правових документів, яким він має керуватися при виконанні своїх службових обов’язків;
    5) Розглянути питання про доцільність подальшого перебування Сагайдпк П.Л на посаді, пов’язаній з правом накладати адміністративні стягнення;
    6) Провести перевірку проходження підготовки з вивчення законодавства України та нормативно-правових документів, яким мають керуватися працівники ДАІ, у підрозділі, де проходить службу Сагайдак П.Л
    7) Повідомити мене письмово про результати проведених перевірок, про вжиті заходи щодо недопущення у подальшому протиправних дій підлеглих Вам працівників ДАІ та про вжиті заходи дисциплінарного впливу відповідно до положень Закону України "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України" стосовно Сагайдак П,Л та його напарника ;
    8) Згідно ст.25 Закону "Про міліцію" „Відповідальність працівників міліції
    при порушенні працівником міліції прав і законних інтересів громадянина міліція зобов'язана вжити заходів до поновлення цих прав, відшкодування завданих матеріальних збитків, на вимогу громадянина публічно вибачитися.” прошу зробити це.
    9.Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України „Про звернення громадян”.
    10.Надати копію рішення про притягнення до дисциплінарної та адміністративної відповідальності
    Последний раз редактировалось SOLPADEINE; 11.07.2014 в 18:37.

Информация
    та не пётр а дмитрий.....

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    та не пётр а дмитрий.....
    Вон оно чё ...А в остальном как? может что то можно конкретно добавить? а то я что нашёл на сайте с других исков то и вписал,не знаю насколько это то что нужно.

+ Ответить в теме

Ваши права