+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13

Информация

Exclamation Я в суде оспорил несколько постановлений ГАИ.

Что мне делать с решением суда? Где его зарегестрировать, что б меня сняли с баз должников? какова процедура и адрес? Я из Днепропетровска.

Информация
    Гор Гаи Кабинет 102. По моему так...

Информация

Цитата

Сообщение от berkut20071 Посмотреть сообщение
    оспорил несколько постановлений ГАИ.
    Сразу?
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

Информация
    нет на протяжении месяца. оба на трукам.

Информация
    Можно копии глянуть ?

Информация
    что именно решение или иск?

Информация

Цитата

что именно решение или иск?
    Если не сложно - всё!
    Где зафиксировали? Видюха есть? Скрины исков и решения судов.
    Спасибо!

Информация
    ок пойду в гараж сфотаю решения а иск могу тут выложить только как не знаю.

---------- Сообщение добавлено в 11:46 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 11:34 ----------

Вот Вам пример рабочего моего иска. http://www.fayloobmennik.net/3054747 решения позже.

---------- Сообщение добавлено в 11:57 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 11:46 ----------

Во время составления протокола обязательно ходотайствуйте http://www.fayloobmennik.net/files/g...a&file=3054763
    о праве на защиту и переносе делопроизводства в суд. Обязательно зазначте об этом в протоколе в графе пояснения. Также напишите там слово НЕ СОГЛАСЕН. и везде где вас попросят расписаться сперва напишите НЕ СОГЛАСЕН а потом подпись. И тогда ваше дело уже на 50% выиграно. Если кому то нужна правовая помощь при общении с ГАИ звоните 098-88-144-74 Дмитрий

Информация
    заяву у довільній формі на зразок "Рішенням суду від 11.11.2012 по справі №ХХХХХ (копія рішення додається) визнано протиправною та скасовано постанову ІДПС №ХХХХХХ від 11.11.2011 та ТЕ САМЕ по другому рішенню суда.

ПРОШУ:
    1. Внести коррективи до БД Адмінпрактика;
    2. Повідомити чи є інші заборгованості щодо мене про порушення правил дорожнього руху. Прошу вказати джерела виникнення таких заборгованостей (дату та номер постанови).

Додатки:
    1. Рішення суду 1
    2. Рішення суду 2"

ДЛЯ ПОДУМАТЬ: http://pravoscope.com/act-postanova-...e-viznacheno-s

---------------------

Начальнику Управління ДАІ
    МВС України
    в Миколаївській області
    Погорєлову Г. В.
    РусскогоИнока,
    який проживає за адресою
    ...

ЗАЯВА
    про відновлення порушених громадянських прав, закріплених чинним законодавством

15 травня 2010 р. інспектором ДПС ВДАІ з ОАТ м. Миколаїв молодшим сержантом Галка Д. І. було складено відносно мене протокол про адміністра-тивне правопорушення ВЕ 186134 і винесено постанову ВЕ 122734 про накладення на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 грн.
    У листах № 9/3-К-35 від 31.05.2010 і № 9/3-К-41 від 10.06.2010 УДАІ УМВС України в Миколаївській області дії ІДПС Галка Д. І. і старшого на-ряду лейтенанта Могилевського М. О. були визнані правомірними.
    У цих умовах для захисту своїх прав я змушений був звернутися до суду, де в ході судового засідання була доведена моя невинність.
    01.07.10 Заводським районним судом м. Миколаєва вищевказану постанову по справі про адміністративне правопорушення було скасовано. (Копія постанови суду додається).
    Таким чином, відповідно до рішення суду, що вступило в чинність, по-станова ВЕ 122734 від 15.05.2010 р. про накладення на мене адміністративного стягнення є незаконною.
    Незаконними були й дії ВДАІ м. Миколаєва УДАІ УМВС України в Ми-колаївській області, який 06.07.2010 подав до Державної виконавчої служби вже скасовану на той час судом постанову № 122734 для примусового виконання.
    Відповідно, неправомірними були дії наступних співробітників УДАІ УМВС України в Миколаївській області:
    - ІДПС мол. сержанта Галка Д. І.;
    - старшого наряду лейтенанта Могилевського М. О.;
    - Орела О. І. (його посада й звання мені невідомі), який готував для підписання керівництвом листи № 9/3-К-35 від 31.05.2010 і № 9/3-К-41 від 10.06.2010).
    - співробітника (його особу повинне встановити службове розслідування), який направив до ДВС заяву про примусове виконання вже скасованої судом постанови.
    У результаті цих неправомірних дій мені нанесено значний моральний збиток, витрачено час на оскарження незаконної постанови й кількаразові відвідування суду, ДВС, заподіяні хвилювання моїй дружині, синові й літнім батькам - ветеранам праці й військової служби. Інформація про моє неіснуюче порушення ПДР занесена в базу даних ДАІ, що може послужити перешкодою до проходження ДТО.
    Згідно ст. 25 Закону України «Про міліцію» при порушенні працівником міліції прав і законних інтересів громадянина міліція зобов'язана вжити заходів до поновлення цих прав, на вимогу громадянина публічно вибачитися.
    Службова особа міліції, яка порушила вимоги закону або неналежно виконує свої обов'язки, несе відповідальність у встановленому порядку.
    У зв'язку з викладеним,
    ПРОШУ:
    1. Видалити з бази даних ДАІ запис про моє неіснуюче порушення ПДР, внесений на підставі протоколу про адміністративне правопорушення ВЕ 186134 від 15.05.2010 р. і постанови ВЕ 122734 від 15.05.2010 р.
    2. Ужити заходів до недопущення в майбутньому подібних неправомірних дій співробітників УДАІ УМВС України в Миколаївській області:
    2.1. при розгляді ІДПС адміністративних справ;
    2.2. при контролі старшими нарядів дій підлеглих їм ІДПС;
    2.3. при розгляді скарг на незаконні дії ІДПС;
    2.4. при направленні до ДВС заяв про примусове стягнення штрафів.
    3. Питання про приношення мені публічних вибачень залишаю на розсуд Вашої совісті й честі офіцера.
    4. Повідомити мені про прийняті заходи в строк, установлений Законом України «Про звернення громадян».

Додаток: копія постанови Заводського районного суду м. Миколаєва від 01.07.10 по справі № 2-6750/10 на 1 арк.

Информация

Цитата

Во время составления протокола обязательно ходотайствуйте.................
    переносе делопроизводства в суд.
    Можно ссылку на Закон или НПА.Или Вы имеете ввиду статьи которые рассматривает суд?

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Ваши права