+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16

Информация

Як на мене наїхали ...

Наїхали на мене дуже просто і нахабно - у центрі міста, серед білого дня, прямо на пішохідному переході.
    Коли я переходив пр.К.Маркса, через вул.К.Лібкнехта (від «Пузатої хати» до пам'ятника Леніну), на зелений сигнал світлофора, біла «Лада Пріора», держномер АЕ 7477 ЕО, не знижуючи швидкості і не пропускаючи пішоходів, стала повертати праворуч з пр.К.Маркса на вул.К.Лібкнехта.
    Пішоходи буквально вистрибували з-під коліс машини, а я виявився не настільки прудким, в результаті чого автомобіль вдарив мене по правій нозі, і я впав на дорогу. Слава Богу, я зміг піднятися, став перед автомобілем, щоб записати номер авто і викликати ДАІ для складання протоколу про порушення Правил дорожнього руху.
    Очевидно, що водієві (молодій людині в сонцезахисних окулярах) така перспектива розвитку подій не сподобалася, і він, лаючись і погрожуючи мені, знову почав рух у моєму напряму, і я отримав повторний удар бампером в ногу, в те ж саме, раніше вдарене машиною, місце. А автомобіль спокійно покинув місце події, поїхавши вгору по вул.К.Лібкнехта.
    За моїм викликом приїхала машина ДАІ, яка відвезла мене в травмпункт 16-ї міськлікарні, де мені діагностували травму правого колінного суглоба, після чого я перебував на тривалому амбулаторному лікуванні. Тілесні ушкодження, нанесені мені в результаті ДТП, були визнані судово-медичною експертизою, як середньої тяжкості.
    ... а після і міліція
    Одразу після ДТП за фактом його вчинення було порушено кримінальну справу з правової кваліфікацією ч.1. ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості). Нахабство і неадекватність правопорушення говорило про те, що, швидше за все, водій «Лади-Пріори» був п'яний, проте відразу, по гарячих слідах, його ніхто шукати не став. Крім того, той же автомобіль буквально через три дні після наїзду на мене ще один раз грубо порушив Правила дорожнього руху - на перехресті вул.Героїв Сталінграду та вул.Запорізьке шосе повернув ліворуч, по-перше, на червоний сигнал світлофора, а, по- друге, з смуги, призначеної для руху прямо.
    Але ця соціально небезпечна особа виявилася невловимою для міліції, яка не може знайти її вже майже 3 (!) місяці. І це при тому, що відомий держномер автомобіля, а відповідно і власник з адресою проживання по вул.Героїв Сталінграда, де автомобіль регулярно паркується. Тобто об'єктивних проблем з розшуком власника машини і з'ясування особи водія для уповноважених владою сищиків-професіоналів немає. Одночасно чомусь не виходить зупинити і затримати цей автомобіль у численних міських патрулів ДАІ.
    По-друге, за ці ж 3 місяці не допитані два свідки події.
    А, по-третє, найцікавіше, що на тлі вищеописаної тримісячної бездіяльності міліції, слідчий слідчого відділу ДГУ ГУМВС у Дніпропетровской області Є.В.Тимошенко, який змінив попереднього слідчого, що пішов у відпустку, раптом дуже р'яно почав ... ні не шукати «загубленого »зловмисника, не допитувати до цих пір недопитаних свідків, а вимагати у мене оригінали медичних документів з приводу мого стану здоров'я після ДТП. До того ж якось підозріло вимагати - без пояснення причин (лиши після настійливих питань мені вдалося з'ясувати, що для повторної судово-медичної експертизи), без ознайомлення з постановою про проведення цієї експертизи, а також вдаючись до психологічного тиску - зокрема, відповіддю на мою наполегливість була загроза викликати мене щодня на допити. Тобто слідчий, діючи необ'єктивно і з явним упередженням щодо мене, взагалі став скидатися на адвоката злочинця.
    Як правило, активність у української міліції з'являється в декількох випадках:
    1) резонансна справа - не мій випадок;
    2) замішані «свої» (самі міліціонери чи хтось із чиновників): чи то в якості потерпілих, чи то в якості підозрюваних - до мене не відноситься, але може стосуватися злочинця;
    3) дали грошей - підходить найбільше, але, позаяк я їх не давав, то, ймовірно, могла дати протилежна сторона.
    Тому з аналізу всіх вищеописаних подій у мене вималювалися переконливі підозри, що:
    - злочинець знайдений, тим більше, що його знайти було нескладно - було б бажання, але не оформлений, як підозрюваний, чи взагалі в якій-небудь якості;
    - злочинець або домовився з міліцією за ті чи інші дивіденди, або виявився сам міліціонером, можливо, колишнім - нажаль, люди в погонах нерідко поводяться дуже нахабно і самі порушують закон;
    - у цій ситуації завданням слідства є, звичайно, не знайти зловмисника та об'єктивно розслідувати злочин, а знівелювати позицію потерпілого, наприклад, через перегляд результатів судово-медичної експертизи з метою зменшення ступеня тяжкості завданих мені тілесних ушкоджень, що суттєво може зменшити кримінальну відповідальність водія або взагалі дозволить йому уникнути покарання.
    На підставі цих підозр я і звернувся до міської прокуратури з проханням відповідно до статті 39 Кримінально-процесуального кодексу України ініціювати відсторонення слідчого Є.В.Тимошенка від розслідування «мого» ДТП у зв'язку з сумнівами в його неупередженості.
    Крім того,цілком можливо, що діяльність-бездіяльність правоохоронних органів змусять мене зайнятися крім ОСББ та ЖБК ще й громадським рухом з захисту інтересів пішоходів у подібних ситуаціях (до слова, сам я не лише пішохід, але і водій).

http://dniprograd.org/ua/articles/events/3203

Информация
    я так понимаю, следователи отдела дтп не угомонятся, пока хоть одного из их рядов на нары не отправят за махинации
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    держномер АЕ 7477 ЕО
    Тут и сразу все ясно было.
    It’s go time

Информация

Цитата

Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
    Тут и сразу все ясно было
    та отож

Информация

Цитата

Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
    Тут и сразу все ясно было.
    В этой комбинации заложен некий глубинный смысл?
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

Администратор
    Информация
    Данному случаю уже месяца два. Этот Хобот мне даже звонил тогда. Чего этот текст за новый выдают незнаю.
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    почему за новый-есть хронология

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    Але ця соціально небезпечна особа виявилася невловимою для міліції, яка не може знайти її вже майже 3 (!) місяці.
    как раз всё верно.
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    Данному случаю уже месяца два. Этот Хобот мне даже звонил тогда. Чего этот текст за новый выдают незнаю.
    И???

Администратор
    Информация

Цитата

Сообщение от Егор Посмотреть сообщение
    И???
    Да ничё. Он просто спрашивал как и что надо делать. Но всё что я ему говорил на тот момент он и сам сделал, так что просто поговорили и всё.. Вобщем человек сам знал что делать надо просто лишний раз посоветовался.
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    Да ничё. Он просто спрашивал как и что надо делать. Но всё что я ему говорил на тот момент он и сам сделал, так что просто поговорили и всё.. Вобщем человек сам знал что делать надо просто лишний раз посоветовался.
    Ясно. Так бывает, что в принципе знаешь, что делать но для пущей уверенности лучше проконсультироваться.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права