+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. #1

  Аватар для Ilya_Nikitin
  Информация

  Post Про е-врядування

  «На засадах партнерства та взаємовідповідальності»

  Електронне урядування — спосіб організації державної влади за допомогою систем локальних інформаційних мереж та сегментів глобальної інформаційної мережі, що забезпечує функціонування органів влади в режимі реального часу та робить максимально простим і доступним щоденне спілкування з ними громадян, юридичних осіб, неурядових організацій.

  У вересні 2011 року наша країна приєдналася до глобальної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд». Урядовим розпорядженням був затверджений план заходів і з травня 2012 року розпочалося фактичне впровадження запланованого.
  Крок за кроком ми йдемо до кардинально нової ідеології взаємовідносин — партнерство органів влади та інститутів громадянського суспільства і спільна відповідальність за прийняті рішення та їх виконання.

  2012 року істотно оновлено урядовий сайт «Громадянське суспільство і влада». Громадянам та їхнім об’єднанням запропоновано удосконалений механізм обговорення проектів нормативно-правових актів, що мають важливе суспільне значення та зачіпають широкі верстви населення.
  Новацією сайту є використання механізму соціальних мереж.

  Минулого року Секретаріат Кабінету Міністрів запровадив практику відеоконференцій для обговорення пріоритетів урядової політики у різних сферах соціально-економічного розвитку.

  Крім того, у 2012 року створено веб-сайт державної установи «Урядовий контактний центр». За допомогою сайту можна надіслати звернення до органів виконавчої влади, яке буде оперативно розглянуто.

  З 21 червня 2013 року, на базі Урядового контактного центру запроваджено спеціалізовану «гарячу лінію» 0 800 507 309 для звернення громадян з питань корупційних дій – дієвого засобу спілкування влади і громадськості для реагування на життєво важливі проблеми, що порушуються людьми.
  Последний раз редактировалось Ilya_Nikitin; 12.07.2013 в 13:26.


 
+ Ответить в теме

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх