+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8
 1. #1

  Аватар для Alexandr1300
  Информация

  Юрченко Олег Васильевич, Начальник админпрактики

  Начальник САП ВДАІ Дніпропетровского МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області Юрченко Олег Васильович
  Первым вставлю видео с просторов интернета:

  Мое видео:

  Еще одна попытка рассмотреть:


  Создается впечатление, что Юрченко РЕАЛЬНО неадекватен.
  Последний раз редактировалось Accent; 23.01.2014 в 09:43.
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

 2. #2

  Аватар для Maksi
  Информация
  бухает....

 3. #3

  Аватар для Accent
  Информация  Цитата


  Сообщение от Alexandr1300 Посмотреть сообщение
  Первым вставлю видео с просторов интернета:
  Гнида в погонах. скольким "своим" дружкам так затягивают суды всякими экспертизами, чтобы вернуть водительское .
  пора проверить законность их железных ворот и КПП, а то штурмовать неодобно
  If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

 4. #4

  Аватар для sergeus
  Информация
  пидарюга он редкостный. Эта гнида вместе с волчковым ухмылялась надо мной в кабинете у волчкова. Такое впечатление что он всегда будет умывальников начальником и мочалок командиром!!

 5. #5

  Аватар для Accent
  Информация

  Решение Апелляционного суда

  "12" листопада 2013 р.справа № 2а/205/188/2013

  Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі:

  головуючого судді: Божко Л.А.

  суддів: Лукманової О.М. Прокопчук Т.С.

  за участю секретаря судового засідання: Соломки М.Я.

  розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Ленінського районного суду м.Дніпропетровська від 29 липня 2013 року за позовом ОСОБА_1 до начальника САП ВДАІ Дніпропетровского МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області Юрченка Олега Васильовича та Управління ДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними, скасування постанови про адміністративне правопорушення та зобов'язання вчинити певні дії,-

  ВСТАНОВИВ:

  В липні 2013 року ОСОБА_1 звернулася до начальника САП ВДАІ Дніпропетровского МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області Юрченка Олега Васильовича та Управління ДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними, скасування постанови про адміністративне правопорушення та зобов'язання вчинити певні дії.

  Ухвалою Ленінського районного суду м.Дніпропетровська від 29 липня 2013 року адміністративний позов залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.

  Не погодившись з ухвалою Ленінського районного суду м.Дніпропетровська від 29 липня 2013 року, позивач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати рішення суду, оскільки воно є незаконним та необґрунтованим.

  Сторони, які належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи, у судове засідання не з'явились, у зв'язку з чим, відповідно до ст..41 КАС України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалась.

  Перевіривши законність та обґрунтованість оскаржуваної ухвали суду першої інстанції, дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

  Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначає недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою. Позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

  Залишаючи позов без руху, суд першої інстанції виходив з того, що позов не відповідає вимогам ст.ст.105,106 КАС України, а, саме, позивачу потрібно вірно зазначити найменування відповідача: начальник САП ВДАІ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області прапорщик міліції Юрченко Олег Васильович; позивачу слід виключити з кола відповідачів УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області та зазначити його в якості третьої особи; позивачу потрібно уточнити позовні вимоги, а, саме: виключити п.3 позовних вимог, крім того, позивачу слід додати позовну вимогу про визнання постанови у справі про адміністративне правопорушення незаконною; позивачу слід просити суд поновити пропущений строк для оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення, з доданням доказів отримання ним постанови по справі про адміністративне правопорушення, саме, 3 липня 2013 року, оскільки постанову в справі про адміністративне правопорушення було винесено 10 червня 2013 року, а адміністративний позов подано до суду лише 8 липня 2013 року; позивачу до позовної заяви з усуненими недоліками слід додати її копії та копії нових документів, які додаються до позову, для відповідача та третьої особи.

  Статтею 106 КАС України встановлено вимоги до позовної заяви.

  Як вбачається з позовної заяви в ній зазначені позовні вимоги, які позивач вважає достатніми для захисту порушених прав та викладено обставини, якими позивач обґрунтовує заявлені вимоги.

  Що стосується найменування відповідача 1, ОСОБА_1 відповідно до п.3 ч.1 ст.106 КАС України в позовній заяві зазначив ім'я, посаду і місце служби службової особи та поштову адресу.

  Крім того, суд апеляційної інстанції зазначає, що відповідно до ч.1 ст.52 КАС України суд першої інстанції, встановивши, що з адміністративним позовом звернулася не та особа, якій належить право вимоги, або не до тієї особи, яка повинна відповідати за адміністративним позовом, може за згодою позивача допустити заміну первинного позивача або відповідача належним позивачем або відповідачем, якщо це не потягне за собою зміни підсудності адміністративної справи.

  Таки чином, позивач не зобов'язаний змінювати свої позовні вимоги або зазначеного в позовній заяві відповідача, як того вимагав суд першої інстанції.

  Що стосується вимоги суду першої інстанції до позивача щодо необхідності просити суд поновити пропущений строк звернення з позовом до суду, суд апеляційної інстанції зазначає, що в тексті позовної заяви міститься таке клопотання позивача.

  Отже, позов містить в собі усі необхідні вимоги, які пред'являються до адміністративного позову, а відтак суд першої інстанції безпідставно залишив позовні вимоги без руху.

  З огляду на викладене, суд вважає за необхідне апеляційну скаргу задовольнити, ухвалу суду від 29.07.13р. - скасувати.

  Керуючись п.3 ч.1 ст.199, ст. 204, ст.205, 206 КАС України, суд, -

  УХВАЛИВ:

  Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Ленінського районного суду м.Дніпропетровська від 29 липня 2013 року - задовольнити.

  Ухвалу Ленінського районного суду м.Дніпропетровська від 29 липня 2013 року - скасувати, справу направити до суду першої інстанції для продовження розгляду.

  Ухвала окарженню не підлягає, оскільки не перешкоджає подальшому розгляду справи.

  Головуючий: Л.А. Божко

  Суддя: О.М. Лукманова

  Суддя: Т.С. Прокопчук http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35466072
  If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

 6. #6

  Аватар для Alexandr1300
  Информация
  а что здесь?
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

 7. #7

  Аватар для Accent
  Информация
  В липні 2013 року ОСОБА_1 звернулася до начальника САП ВДАІ Дніпропетровского МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області Юрченка Олега Васильовича та Управління ДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними, скасування постанови про адміністративне правопорушення та зобов'язання вчинити певні дії.
  If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

 8. #8

  Аватар для Alexandr1300
  Информация
  ничё не понимаю
  Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх