+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
 1. #1

  Аватар для Maksi
  Информация

  Система "Рубеж" и Дзиндзя
 2. #2

  Аватар для vbratok
  Информация
  Ну, такое.

 3. #3

  Аватар для Maksi
  Информация
  водитель перепуганный какой то...

 4. #4

  Аватар для Maksi
  Информация


  ---------- Сообщение добавлено в 20:36 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 20:32 ----------

  6. Дії працівників Державтоінспекції при затриманні транспортного засобу, що розшукується Державною виконавчою службою Міністерства юстиції України

  6.1. При затриманні транспортного засобу, що розшукується Державною виконавчою службою Міністерства юстиції України, в робочі години доби про це повідомляється чергова частина У(В)ДАІ регіону для подальшого інформування ініціатора розшуку транспортного засобу.
  6.2. За наявності на стаціонарному посту ДПС ДАІ контактних телефонів підрозділу ДВС – ініціатора розшуку затриманого транспортного засобу старший наряду ДПС ДАІ повідомляє про його затримання посадову особу цього підрозділу ДВС, записує її прізвище, час і дату передачі інформації у графі „Вжиті заходи” Книги реєстрації спрацювань Комплексом відеофіксації транспортних засобів із розпізнаванням номерних знаків та перевіркою їх по розшукових реєстрах „ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж” (Додаток 1).
  6.3. У подальшому при складанні рапорту про здачу чергування, у разі не вилучення автомобіля посадовою особою підрозділу ДВС – ініціатора розшуку затриманого транспортного засобу протягом робочої зміни, зазначається марка та номерні знаки затриманого транспортного засобу, номер телефону, по якому передано інформацію, прізвище особи, яка прийняла інформацію, час та дату інформування.
  6.4. У разі неприбуття представника підрозділу ДВС – ініціатора розшуку затриманого транспортного засобу він затримується та доставляється на спеціальні майданчики чи стоянки тимчасового зберігання ОВС, а уповноважена особа підрозділу ДАІ у триденний термін з моменту затримання транспортного засобу письмово повідомляє про факт його затримання ініціатора розшуку.
  6.5. По прибуттю на місце представника ініціатора розшуку (працівника відповідного підрозділу ДВС) наряд ДПС ДАІ передає йому в установленому порядку затриманий транспортний засіб та забезпечує охорону громадського порядку під час проведення виконавчих дій.
  6.6. У випадках наявності у водія транспортного засобу, що розшукується Державною виконавчою службою, постанови держаного виконавця про припинення розшуку майна боржника, затвердженої начальником відділу державної виконавчої служби та скріпленої мокрою печаткою, перевіряє постанову на дійсність, робить її ксерокопію, встановлює особу, яка керує транспортним засобом, і дозволяє подальший його рух. При виявленні постанови чи інших документів, що містять ознаки підробки, особа затримується та вживаються заходи у порядку, визначеному законом.

 5. #5

  Аватар для sergeus
  Информация
  а может стоить указывать название НПА, когда его цитируете?

 6. #6

  Аватар для Maksi
  Информация
  Додаток до листа УДАІ МВС України від 20.02.2012 № К-104

  Текст Методичних рекомендацій щодо роботи з автоматизованою інформаційно-пошуковою системою відеофіксації транспортних засобів з розпізнаванням номерних знаків та перевіркою їх за розшуковими реєстрами „ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж”:


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх