+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 32

Информация

Пил пиво на улице со стаканчика - ППС-ники выписали штраф и не дали копии

Сегодня пришло...

Короче такая ситуация вышла, что мы купили по бутылочке пива, перелили в стаканы и сидели пили заедая пирожками. это было возле стадиона Метеор. Подошли двое, говорят: Ваши документы, распитие спиртных напитков, бла бла.

Тут у меня сразу вопрос: если я не дам документы, то реально могут в отделение повезти? Я же не обязан носить с собой их.
    Так вот, я достал водительское, у меня его с рук выхватили и начали писать протокол. Ну я сказал, что как бы не правильно поступаете. А со мной была знакомая, у которой доков не было и я не хотел, чтобы ее везли в отделение.. поэтому не начал особо выступать.. Попросил доказательства моего административного правонарушения. Конечно же, мне ничего внятного не сказали. Сказали только, что повезут на освидетельствование (тут я вообще не понял к чему это).Я подумал "ладно, пусть пишут, хрен с ними", тем более штраф был в виде предупреждения.

Протокол составили, постанову выписали. Хотя я так понимаю, можно было заявить об устном ходатайстве о переносе дела? В конце я попросил дать мне написать свои пояснения, а мне такие: а что Вы там собрались писать? И такие листик не дают. Я говорю: да хрен с вами. Давайте мне копию просто. А мне: мы копии не даем! Хотите идите ксерьте.

Короче я в шоке. Теперь думаю, а может как-то еще можно их наказать? Для этого нужно идти в райотдел, попросить протокол на меня? Чтобы пойти в суд.

Информация
    Как по мне то даже не хочу заморачиваться в юридические тонкости по этому поводу.Считаю что пить пиво нужно в отведенных для этого местах(кафе и т.д. и т.п.)Хотя сам пиво пью и люблю, но не на лавочках.Не оправдываю ППС , но и не одобряю распитие где попало.Закон один для всех!!!

Информация
    есть чёткое определение в законе что такое Общественное место.
    улица около метеора никак не соответствует общественному месту.

Информация
    Как это не общественное место? Это что получается, на улице возле Метеора можно бухать, табачить и еще всякие гадости делать только потому, что это типа не общественное место?..

Информация

Цитата

Сообщение от vbratok Посмотреть сообщение
    Как это не общественное место?
    а отак

Громадське місце — це частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу.
    громадські місця визначені у Законі «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» № 2899-IV, прийнятим 11 червня 2009 року з нещодавніми змінами. До них належать:

під’їзди житлових будинків;
    підземні переходи;
    ліфти;
    таксофони;
    заклади охорони здоров’я;
    навчальні та освітньо-виховні заклади;
    дитячі майданчики;
    спортивні майданчики та приміщення закритих спортивних споруд;
    громадський транспорт (включаючи транспорт міжнародного сполучення);
    стадіони, приміщення відкритих та закритих спортивних споруд;
    заклади громадського харчування;
    приміщення закладів культури;
    приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
    приміщення підприємств, установ та організацій всіх форм власності.

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    есть чёткое определение в законе что такое Общественное место.
    улица около метеора никак не соответствует общественному месту.
    ППС люди плохие, но распитие не канает - плохо это. Самому порой хочется во дворе на лавочке пивка лупануть, но вокруг дети.
    Взвешиваю квадратуру круга. МАУ.

Информация
    но вот я нашёл чуток другое.....

Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді

Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, -

тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, -

тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п'яному вигляді, -

тягнуть за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

---------- Сообщение добавлено в 19:12 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 18:58 ----------

но в Законе не сказано, что на улице пиво пить нельзя

Стаття 15-2. Обмеження щодо споживання пива (крім
    безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних
    напоїв, вин столових та тютюнових виробів

{ Назва статті 15-2 із змінами, внесеними згідно із Законом
    N 2275-VI ( 2275-17 ) від 20.05.2010 }

Забороняється споживання пива (крім безалкогольного),
    алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових:

1) у закладах охорони здоров'я, крім споживання столових вин
    на території санаторіїв у спеціально відведених місцях; { Пункт 1
    частини першої статті 15-2 із змінами, внесеними згідно із Законом
    N 2275-VI ( 2275-17 ) від 20.05.2010 }

2) у навчальних та освітньо-виховних закладах;

3) у громадському транспорті (включаючи транспорт
    міжнародного сполучення), на зупинках транспорту, у підземних
    переходах;

4) у закладах культури;

5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій
    тарі);

6) у ліфтах і таксофонах;

7) на дитячих майданчиках;

8) на спортивних майданчиках;

9) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого
    самоврядування, інших державних установ.

Обмеження щодо споживання тютюнових виробів і
    відповідальність за їх порушення встановлюються Законом України
    "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових
    виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення" ( 2899-15 ).
    { Частина друга статті 15-2 в редакції Закону N 4844-VI
    ( 4844-17 ) від 24.05.2012 }
    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/...B2%D1%80/page3

Информация

Цитата

Сообщение от Alexandr1300 Посмотреть сообщение
    Самому порой хочется во дворе на лавочке пивка лупануть, но вокруг дети.
    +100500!!!
    Чему будут учиться дети видя как дяди с тетями пивком жажду утоляют???

Информация
    Хорошо, что у них протокол был, а могли и бы доставить для составления. Чего возмущаться - нарушение то было, значит наказание справедливо.
    It’s go time

Информация
    Человек говорит выписали предупреждение, а не штраф )))))) то есть в постановлении - зауваження.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права