+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4
 1. #1

  Аватар для Хазяїн
  Информация

  Пр. Свободы - Гвардейская - Курочкина

  Наше детище - перекресток пр.Свободы - Гвардейская - Курочкина, на котором проводилась акция "Повесим знаки вместе" в связи с закрытием движения пр ул. Кайдакский шлях срочно требует изменения организации движения.
  Поэтому в ГАИ города и соответствующий Департамент Горсовета было направлено обращение
  Цитата


  Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
  Начальнику Відділу ДАІ
  з обслуговування адміністративної
  території м. Дніпропетровська
  Волчкову С.А.

  Директорові Департаменту взаємодії
  з правоохоронними органами, мобілізаційної
  та оборонної роботи і з питань надзвичайних
  ситуацій Дніпропетровської міської ради
  Свіренку О.А.

  ********** В`ячеслава Геннадiйовича
  що мешкає за адесою: 49026,
  м. Дніпропетровськ, пр."Правди" **/***
  (від імені інтернет-проекту "zovzakona.org")

  ЗАЯВА

  Останнім часом з боку влади зроблено певні зусилля, щоб прибрати транзитний транспорт з міських вулиць, тим самим зменшити вплив великовагового транспорту на дорожнє покриття та екологічну ситуацію в нашому місті, спростити та убезпечити пересування по дорогам як Дніпропетровцям, так і водіям транзитного транспорту.

  Так, помітно зрушилося з місця будівництво з'їзду з Кайдацького мосту, що не може не радувати водіїв, але це також і додало незручностей в зв'язку з перекриттям вул. Кайдацький шлях, та необхідністю об'їзду. Водії, звичайно, розуміють необхідність такого кроку та вдячні за влаштування зрозумілого для учасників руху, позначеного всіма необхідними вказівниками, об'їзду перекритої ділянки. Але, для створення безпечного та комфортного руху по маршруту об'їзду доцільно та необхідно в даних умовах змінити організацію руху на перехресті пр. Свободи, вул. Гвардійської та вул. Курочкіна.

  Раніше головною дорогою на цьому перехресті був пр. Свободи, але згодом, цілком обґрунтовано, напрямок головної дороги було змінено, так як практично весь транзитний транспорт щільним потоком звертав з вул. Гвардійської на пр. Свободи в бік Кайдацького мосту. Зараз же весь транзитний і місцевий транспорт звертає з вул. Гвардійської в протилежний бік - до вул. П. Мирного, а в напрямку головної дороги рух практично відсутній, так як далі дорога перекрита внаслідок причині будівництва з'їзду з Кайдацького мосту.

  Тому, на підставі Закону України "Про дорожній рух", з метою створення безпечних та комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху, враховуючи побажання водіїв, пропонуємо змінити напрямок головної дороги на вказаному перехресті. Тим більш, що це не викличе ніяких витрат - треба лише поміняти місцями два знаки 2.1 "Дати дорогу" і 2.3 "Головна дорога" та таблички 7.8 "Напрямок головної дороги" під знаками пріоритету. Хоча, одну табличку таки треба додати в будь-якому випадку, так як з боку вул. Курочкіна табличка вже давно відсутня.

  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення, або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Змінити напрямок головної дороги на перехресті пр. Свободи, вул. Гвардійської та вул. Курочкіна.

  2. Надати відповідь у передбачений Законом термін.

  Додаток:

  - схема наявної організації руху на 1 арк.
  - схема організації руху, що пропонується на 1 арк.

  http://piccy.info/view3/4232735/d1f3...9b1c8e33a7b4b/
  http://piccy.info/view3/4232743/0228...da67dba56ef4a/
  В результате получен довольно адекватный ответ из ГАИ  а затем и из Горсовета.  Будем ждать результата.
  It’s go time

 2. #2

  Аватар для vbratok
  Информация
  Мне вот не нравиться фразочка "при позитивному рішенні ..."
  Что бы не получилось как у меня с перекрестком Б.Хмельнцкого и Касиора http://zovzakona.org/showthread.php?...ll=1#post50135
  Сначала все были согласны, а потом дорсервис свои предложения вынес, которые нужно снова согласовывать с ГАИ, на этом пока все заглохло. Буду занова горсовет дрючить.

 3. #3

  Аватар для Ivanus
  Информация
  Надо теперь повторно писать в горсовет о том, что ГАИ согласно и приложить ответ ГАИ и требовать выдать задание Дорсервису поменять знаки.

 4. #4

  Аватар для ALTIS
  Информация  Цитата


  Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
  схема організації руху, що пропонується на 1 арк.


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх