+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3
 1. #1
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация

  Трукам, Гарпун и другие "рыболвные снасти"

  Українських водіїв відтепер ловитимуть "Гарпуном". Так називається нова система від ДАІ, що непомітно фіксує перевищення швидкості, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30. Супердетектор "ТруКам" схований у сірій коробці без жодних спеціальних знаків, яку одразу важко помітити. Та вже за два кілометри на водія чекатиме сюрприз, коли інспектори представляють йому цілу фотосесію порушення.

  Так, порушник на "Лексусі" дуже здивувався, коли його на доволі повільній швидкості зупинили інспектори, та обурився, коли йому пред'явили звинувачення у перевищенні швидкості. Не допомогли навіть фото, на яких чітко зафіксована швидкість і навіть координати його "Лексуса". "Це фото з "Трукама", - пояснили водію даішники. "Так де цей "Трукам"?! Так ви носіть його з собою, а не просто так скидайте фотографії. "Вконтакте" мені ще покажіть або в "Однокласниках", - не стримував себе порушник.

  Фотографії з даними на ноутбук інспектора потрапляють просто з траси. Саме там з сірої антивандальної коробки порушення фіксує лазерний радар "Трукам", а комплекс "Гарпун" відправляє файли інтернетом. У ДАІ переконують, що помилок бути не може. Система точно обирає порушника, навіть якщо він рухається у потоці. "Прилад міряє комплекс швидкості, і на автомобілі правопорушника ставиться лазерна мітка - хрестик так званий, який на знімку добре видно", - пояснив інспектор відділу УДАІ у Дніпропетровській області Олександр Дунай. Читайте: Заміна радянських посвідчень водія сучасними обійдеться мінімум у 358 гривень Таких комплексів на всю Дніпропетровську область поки два. Але їхнє розташування можна міняти чи не щодня. А щоб обурені водії не розправилися із "Гарпуном", його оснастили сигналізацією. Тож попри обурення водія новинкою ДАІ, протокол за порушення інспектори все ж виписали. Бо, кажуть, докази тепер беззаперечні. По всій Україні нині чекають нашестя "Гарпунів". І хоча вартість одного комплексу становить близько 100 тис. грн, ціна не стане на заваді. Перші ж дні роботи лише одного "Гарпуна" принесли 50 протоколів. А це щонайменше 10 тис. грн штрафів.


  Видео даже есть со ссылке..
  :
  http://tsn.ua/ukrayina/z-novim-garpu...ref_map=%5B%5D
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 2. #2

  Аватар для Maksi
  Информация
  в Братском уже работает. Стоит посередине на разделителе

 3. #3

  Аватар для Accent
  Информация
  Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.Відповідно до вимог процесуального закону, докази мають бути належними та допустимими.
  У відповідності до ст. ст. 10 - 15 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про перевірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Разом з тим, з гідно зі ст. 8 Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" з метою захисту інформації, яка є власністю держави, або інформації з обмеженим доступом, вимога щодо захисту якої встановлена законом, повинні використовуватися засоби захисту інформації, які мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері технічного та/або криптографічного захисту інформації (далі - КСЗІ) з підтвердженою відповідністю. Підтвердження відповідності здійснюється за результатами державної експертизи в порядку, встановленому законодавством.
  Згідно з п. 18 ст. 16 Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України" на Держспецзв'язку покладається обов'язок щодо організації та координації разом з центральним органом виконавчої влади у сфері стандартизації, метрології та сертифікації робіт з проведення сертифікації засобів криптографічного та технічного захисту інформації, а також організації та проведення державної експертизи у сфері криптографічного то технічного захисту інформації.
  то есть сертификатов должно быть ДВА - соответствия прибора и защиты информации
  If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti


 
+ Ответить в теме

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх