+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13

Информация

Будым? Взвод развождения опять занимается подделыванием материалов

Вкратце. Обратился человек. Выехал с верхней парковки автовокзала и остановился. Подъезжает пан Будым, работник .... Говорит - вы в зоне ..... Действия знака. Какого знака? Не видел! Не видели - должны были побежать посмотреть. Выписал штраф.

Информация
    Насколько некоторые воины данного подразделения адекватны-даже,когда их действия критикуют, но некоторых,похоже пан Вертегел по IQ подбирает именно для выполнения плана - то Нечипоренко фиксирует превышение Визиром при трёх машинах в кадре-теперь Будым мычит о том, что кто-то что-то должен.
    If You Feel You're In Control, You're Not Going Fast Enough - (c) M. Andretti

Информация
    Тудым настаивал на том, чтобы водитель каждый раз при остановке выходил... шёл квартал... и смотрел нет ли там какого то знака.
    Человек адекватно всё объяснил - откуда выехал, что знака не было после выезда...
    Но Кудым всё равно составил протокол.
    Одно жаль - регистратора нет у человека....

Информация
    собственно вот этот знак
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: 2013-04-08 12.51.37.jpg
Просмотров: 93
Размер:	96.7 Кб
ID:	3233

вооон там вдалеке машина человека... )))
    сканы протокола и постановы пихать не буду - не читабельные....
    плюс корявый почерк идпс....

Информация
    составил

Скрытый текст

До:*
    Індустріального районного суду м. Дніпропетровськ
    49074, м. Дніпропетровськ, пр.ім.газ. „Правда”, 84

Позивач:
    Адреса електронної пошти:*немае

Відповідач 1:*
    УДАI ГУ МВС України в Дніпропетровській області
    м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9, 49000
    056*744 71 70
    Інші засоби зв’язку невідомі

Відповідач 2:*
    Будим Олексій Миколайович
    інспектор ДПС ДАІ взводу супроводження в Дніпропетровській області
    УДАI ГУ МВС України в Дніпропетровській області
    м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9, 49000
    056*744 71 70
    Інші засоби зв’язку невідомі

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ*
    про визнання протиправною та скасування*
    постанови про притягнення до адміністративної відповідальності*
    серія АА2 №240005 від 8 квітня 2013 року

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст. 288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.*
    Відповідно до ч.5 ст. 288 КУпАП від сплати держмита звільнено

08.04.2013 року я, ***************, керуючи власним автомобілем Дєу, державний номер АЕ ******** ЕТ, приблизно о 12 годині був по своїх справах на автовокзалі м. Дніпропетровськ. Закінчивши справи я виїхав з межі території автовокзалу через верхню платформу та зупинився поблизу виїзду з дотриманням Правил Дорожнього Руху
    Приблизно через десять хвилин до мене у вікно автомобіля постукав інспектор ДПС ДАІ. Як виявилось причиною звернення та перевірки документів, за думкою інспектора Будим Олексія Миколайовича, стало порушення мною вимог дорожнього знаку 3.34 „Зупинка заборонена”, за що передбачена відповідальність згідно ч.1 ст. 122 КУпАП.*

На мої заперечення стосовно того, що я не вчиняв дій, які порушували б Правила дорожнього руху України, та взагалі не міг бачити вказанного дорожнього знаку, інспектор склав протокол про адміністративне правопорушення від 08.04.2013 р. В протоколі зазначено, що я, Позивач, нібито порушив вимоги дорожнього знаку 3.34 „Зупинка заборонена”

Також, не зважаючи на мої заперечення, про що було вказано в протоколі, і врахувавши свої думки достатніми Відповідач, інспектор ДПС Будим Олексій Миколайович, прийняв рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 грн., та виніс постанову серія АА2 №240005 в справі про адміністративне правопорушення від 8 квтіня 2013 року.(копія додається).

По суті справи можу повідомити наступне:
    8 квітня 2013 року перебуваючи по своїх справах на автовокзалі та закінчивши їх, я на своєму автомобілі виїхав з території автовокзалу через верхню платформу, повернув вліво та проїхавши, зупинився згідно Правил Дорожнього Руху. (фото додаються). Вказаний інспектором ДАІ дорожний знак 3.34 „Зупинка заборонена”, я взагалі ніяк не міг побачити та відповідно порушити його вимоги. Адже знак „Зупинка заборонена” встановлений в іншій стороні від мого виїзду навпроти зооринка. (фото додається). Під час бесіди з інспектором ДАІ я неодноразово наголошував на тому, що я завжди виконую Правила Дорожнього Руху і якби я рухався с боку вул. Щєпкіна, побачивши цей знак – я би не здійснив зупинку в зоні його дії. Інспектор ДАІ взагалі не бажав слухати мої пояснення в порушенні ст.268 КупАП, та неодноразово натякав сісти в його автомобіль. А коли я відмовився це зробити та наполягав на складанні протоколу - повідомив наступне „Сейчас я тебе выпишу по максимуму и будешь бегать”.

Одже, інспектор ДАІ Будим Олексій Миколайович, притягуючи мене до відповідальності в данному випадку взагалі перевищив свої службові обов'язки та виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення незаконно не врахувавши мої пояснення та не маючи жодних свідків мого, нібито, правопорушення.*

Інспектор ДПС Будим Олексій Миколайович не ознайомив мене з моїми правами та обов’язками під час складання зазначеного протоколу, чим лишив мене права користуватися правовою допомогою, заявляти клопотання та надати документи, які передбачені ст. 268 КУпАП, що в свою чергу спричинило неправильне та необґрунтоване рішення по справі.

Інспектор ДПС виніс постанову по справі ще до того, як оформив протокол (готова постанова АА2 №240005 була додана до протоколу, що інспектор ДПС власноруч записав у протоколі АГ2 №701309), чим вчинив ряд грубих процесуальних порушень. Зокрема, були порушені наступні статті Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП):*
    - ст. 245 КУпАП, яка вказує, що з’ясування обставин справи при її розгляді повинно бути всебічне, повне і об'єктивне, а вирішення справи повинно відбуватися в точній відповідності з законом;*
    - ст. 251 КУпАП вказує, що протокол про адміністративне правопорушення є одним із доказів по справі, а ст.ст. 279 та 283 КУпАП зазначають, що при розгляді справи оголошується протокол про адміністративне правопорушення, заслуховується особа, яка притягається до відповідальності та бере участь у справі, а вже потім приймається рішення та виноситься постанова по справі.*
    Таким чином, винесення постанови по справі ще до того, як був складений протокол та внесені до нього пояснення водія, є грубим порушенням норм КУпАП та свідчить про формальний розгляд справи.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним.
    За таких умов вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова серія АА2 №240005 в справі про адміністративне правопорушення від 8 квітня 2013 року є необґрунтованою, протиправною, незаконною та підлягає скасуванню.

ПРОШУ:*
    1. Прийняти позовну заяву до розгляду.*
    2. Визнати протиправною та скасувати постанову серії АА2 №240005 в справі про*
    адміністративне правопорушення від 8 квітня 2013 р.
    3. Справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях адміністративного правопорушення.

Додатки:*
    1. Копії позовної заяви на 3 арк. в 3-х прим.*
    2. Копії постанови серії АА2 №240005 в справі про адміністративне правопорушення від*
    08.04.2013 р - 3 шт.
    3. Копії протоколу серії АГ2 №701309 про адміністративне правопорушення від 08.04.2013 р – 3 шт.
    4. Копії паспорту – 3 шт.*
    5. Копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 3 шт.*
    6. Фото місцевості та дорожьного знаку

15 квітня 2013 року Підпис
    Последний раз редактировалось Maksi; 13.04.2013 в 06:45.

Информация
    А зачем там много пробелов в тексте запроса? )

Информация
    это не запрос.
    это иск в суд.
    чтобы было красиво и читаемо

Информация
    Это я понял, просто когда здесь открываешь спойлер, то идет нормально текст, дальше додатки к иску, потом куча пустых строк и только потом дата... до которой еще скролить пол экрана нужно. Сомнительная красота и читаемость. Поправь, пожалуйста )

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    я неодноразово наголошував на тому, що я завжди виконую Правила Дорожнього Руху і якби я рухався с боку вул. Щєпкіна, побачивши цей знак – я би не здійснив зупинку в зоні його дії.
    ...это выкини..и нормально !
    А если иногородний ? да заехал с ул, Курчатова, и выехав через верхний пандус ..обязан " бегать - прыгать искать а нет ли чего вокруг ? "

БЕЗ " ГРИБОВ ВО РТУ,,ка бы / да если бы, зачем и лес ...
    Привязка к конкретной ситуации...
    Последний раз редактировалось ALTIS; 14.04.2013 в 16:01.

Информация

Цитата

Сообщение от vbratok Посмотреть сообщение
    потом куча пустых строк и только потом дата... до которой еще скролить пол экрана нужно
    Видимо вздемнул на Enter'е )))

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права