+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
 1. #1

  Аватар для Maksi
  Информация

  Блог министра МВД

  почитал и офигел.
  ОПГ "Милиция", видимо, поставило полностью на конвеер сбор чёрного нала
  пишут даже УБОЗ и ГСО...

  Шановний Віталій Юрійович!
  Пише до Вас дружина одного із співробітників УБОЗу в Івано-Франківській області. Мені відомо, що на даний час його керівником є полковник міліції Полковніков Григорій. З його приходом змінилося все керівництво відділів в УБОЗі. Мій чоловік розказує мені про деякі події, які відбуваються у нього на роботі. Мотивом написання цього листа є те, що мій чоловік почав по вихідних днях не приходити додому, а в інші дні раніше 10 год. додому не повертається, в розмові став дуже дратівливим, діти його практично не бачать, він висловлює наміри про звільнення з ОВС. Причиною такої його поведінки є звичайно наслідки його роботи. Наприклад:
  він мені розказував, що його безпосередній начальник на одній із нарад повідомив, що на початку квітня цього року у ГУБОЗі нарада і для того, щоб нарада відбулася «нормально» для полковника Полковнікова, тобто без зауважень до його високопрофесійної роботи, кожний відділ з УБОЗу повинен здати йому по 10 тисяч гривень, які полковник Полковніков відвезе в м.Київ і передасть їх вищому керівництву. Цікаво, кому? У зв’язку із цим мій чоловік та його колеги повинні свідомо порушувати закон та вимагати гроші у бізнесменів, підприємців та іншої категорії осіб, які мають гроші. Звичайно, мій чоловік не називає конкретні способи отримання таких коштів, але з його слів вони всі незаконні і за такі дії садять до тюрми.
  порушення карних справ проти осіб, які незгідні платити гроші за якісь незаконні дії. Наприклад, цілий спецпідрозділ виявляв незаконні заклади по азартним іграм, зокрема через мережу інтернет. До цього часу ніхто із правоохоронців «навіть і не знав», що в місті такі заклади існують. В інтернеті є декілька статей, що в м.Івано-Франківську по вул. Вовчинецькій працівниками УБОЗу викрито підпільний клуб по азартним іграм, вилучено багато комп’ютерів, встановлено прибуток – 140 тис. грн. в місяць. Питань не має, молодці!!!!! Але…. Даний клуб функціонував в даному підвалі понад 2-х років. З приходом полковника Полковнікова, власника даного клубу, так званого Богдана Д., було запрошено на співбесіду та повідомлено, що він повинен платити в місяць з одного грального закладу, а у нього їх понад 20, 35 тисяч гривень в місяць за «кришу», 25 з яких полковник Полковніков буде передавати генералу Салу, а 10 залишати собі. Богдан Д. попросився подумати….і після цього один з клубів «виявили»….і після цього Богдан Д. погодився платити таку суму грошей полковнику Полковнікову і на даний час в тому самому підвалі знову ведеться незаконний гральний бізнес. З чим бореться полковник Полковніков????
  на ринку міста є з десяток торгових точок, де торгують одягом – джинсами, світерами, сорочками, фруктами тощо… Продавцями є особи, які приїхали із Таджикистану, Казахстану, Туркменістану – привітливі та приємні люди, які чесно заробляють гроші для своїх сімей. Пів міста купляють у них одяг, оскільки в них дешевше чим у магазинах. Так у зв’язку із цим полковник Полковніков раз на тиждень організовує рейди на цьому ринку для затримання цих осіб, складання на них адмінсправ та оштрафування. На даний час старшим від цих общин повідомлено, що для неперошкоджання їхній торгівлі, вони змушені кожен місяць платити по 5 тис. грн. для розвитку матеріально-технічної бази УБОЗу.)))
  Таких історій я наслухалася безліч, навіть про вимагання мобільних телефонів, смішно…. Викликають якось одного продавця мобільних телефонів, а саме айфонів 5 серії. Говорить йому один із керівників відділу – Хочеш торгувати, давай айфон 5 для моєї дружини, бо в неї скоро день народження (це було перед 8 березням)… результат звичайно ж відомий…
  Таких подарунків мій чоловік мені ще не робив – з його зарплатою в 3 тис. грн.. це не можливо, а хабарі він не бере, людська совість та офіцерська честь не позволяє…
  Жах…. а прослухати конкурента в бізнесі можна за 1-3 тис. американських доларів… дав гроші, написав заяву на особу без прізвища з вказуванням номеру мобільного телефону і вперед, можна прослуховувати.
  Шкода, що з таким керівником та його «безпредельною» командою втрачається імідж організації УБОЗ, яка зараз тільки займається вимаганням грошей….. Доречі, а якщо незгідний виконувати злочинні накази керівників відділів – можна на нараді просто дати догану, або в порушення всіх нормативних актів відразу зняти з займаної посади за відсутність показників в роботі….. одна така нарада відбулася на початку березня, наступна в квітні……
  Прошу Вас, Віталій Юрійович, візьміть цю інформацію собі на замітку… Шкода офіцерів, які мають ще трохи честі та совісті і самі переходять в інші служби, шкода їх сімї, дружин….а ще гірше – що через таких керівників до тюрми можуть попасти тільки рядові виконавці…. Надіюсь цей лист допоможе працівникам УБОЗу, і моєму чоловікові зокрема, залишитися на службі і служити українському народу чесно та совісно, а не окремим 35 літнім полковникам…

  Уважаемый Виталий Юрьевич!
  Обращаются к Вам сотрудники Луганского ГСО. Уже длительный период времени, практически по нескольку раз в месяц в наши (и не только наши) подразделения с целью "оказания практической помощи" приезжают мобильные бригады Департамента ГСО. Недостатки которые ими выявляются одни и те же, при озвучивании которых у нормальных людей вызывают только смех. Каждая такая проверка заканчивается сбором денежных средств, которые в дальнейшем передаються на "верх". Однако на этом дело не заканчивается и взыскания из ДГСО сыпятся на офицеров как из рога изобилия. В доверительной беседе с сотрудниками мобильных груп удалось выяснить, что руководит всем этим денежным процессом штаб ДГСО, в частности был озвучен полковник милиции Полегенько, так же упоминался и полковник милиции Тютюн. На все эти "благие" мероприятия выделяються огромные государственные деньги, которые можно было-бы использовать на устранение тех самых недостатков и развитие материально-технической базы подразделений ГСО.
  Сотрудники других территориальных органов видят все это и уже смеються над нами говорят, что такого беспредела нет ни в одной структуре ОВД. Наше руководство уже не может этого терпеть, но полномочий, что либо изменить у них по видимому нет. О сложившейся уже длительное время ситуации мы пытались сигнализировать начальнику Департамента ГСО, но очевидно наша информация к нему не доходит, иначе он не стал бы терпеть такого произвола.
  Пожалуйста помогите нам так как в целом наш и другие коллективы ГСО здоровы и работоспособны, хотят работать на благо Отечеству и своих семей, но из-за крыс которые завелись в ДГСО работать уже просто невозможно.
  Доброго дня, вельмишановний Віталію Юрієвичу!
  Я пишу Вам про ситуацію, яка склалася навколо особистості мого племінника, якого звільняють із Ужгородсько міського управління міліції, лише через те, що він дотримується чинного законодавства, а це суперечить корупційним поглядам пана Калитича, пана Кувика та інших їхніх підлеглих. Зокрема, хотілося б, зупинитися і на такому факті, майже щомісяця після зарплатні племінник змушений здавати кошти (у розмірі 200-400грн.) на ніби-то різні потреби відділу.
  Нажаль, наша сім*я - це чесно працюючі громадяни України і в ракурсі цього я щиро прашу Вас хоча б якось втрутитися в ситуацію, хоча і розумію, що фактів викладених мною є - мало. Вибачте за відносну анонімність, але на даний момент інакше не можемо. Даний лист я пишу лише через те, що жінка племінника дуже важко переносить дану ситуацію, зромійте мене правельно, я боюся за наслідки.


  ---------- Сообщение добавлено в 16:52 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 16:46 ----------

  мрэо
  Добрый день Виталий Юрьевич.
  В Мелитопольском МРЭО во все времена была сложная ситуация, ведь данное отделение обслуживает четыре прилегающих к городу Мелитополю района и сам город. Но, к тому, что творится сейчас, здесь сложно подобрать определение.Не смотря на то, что активность населения по перерегистрации транспорта снизилась в связи с экономическими проблемами в стране и изменениями в законодательстве, автовладельцы там просто ночуют.Посещение МРЭО начинается с печатанья заявления на снятие с учета, регистрацию, перерегистрацию, которое печатают в одном окне. Говорят, что вводят новую автоматизированную систему, предусматривающую свести процедуру переоформления к минимальным временным затратам(около 1 часа). На деле у окна можно простоять с 9 до 15 или вообще быть принятым на следующий день.Но, наконец-то заветное заявление на руках. Дальше экспертиза, которая не вызывает никаких нареканий, профессионалы своего дела знают свою работу. А вот дальше заявление должен подписать инспектор гаврилюк Игорь Иванович. Кто он такой и где его подобрали, не понятно.Не поймешь, то ли он гражданское лицо, то ли сотрудник милиции.осмотр он проводит по личному графику, в строго определенные им(или утвержденные начальником) часы;9,10,11,12.Регламент осмотра- 5 машин в час. В неустановленное время \"осмотр\"происходит за дополнительную плату 100 гривен с машины.Профессиональная компетентность, мягко говоря, вызывает удивление Пример; осматривая легковой автомобиль, который снимается с учета, Гаврилюк обнаруживает в записи техпаспорта несоответствие в полной массе с заводской табличкой на пару сотен килограммов.автомобиль легковой. Владельцу задается вопрос;\"Что будем делать, как решать\" В смысле плаить или не платить, как у Шекспира. И владелец отходит с неподписанными документами в глубоких раздумьях, с перспективой остаться здесь до вечера или начать все заново с утра, или все-таки заплатить. Но для чего же тогда происходит осмотр, сверка номерных агрегатов, записей, если не для уточнения.Кто раньше осматривал эту машину, вносил записи, подписывал.Такой же инспектор.Осмотр для того и существует, чтобы исправить ранее допущенные неточности. Короче, без \"Леси Украинки\", ну ни как.Наверно инспектор Гаврилюк большой любитель украинской классической литературы.при общении выясняется, что инспектор может в дальнейшем посодействовать при переоформлении, если только справку-счет оформить в кабинете № 12. И только там!!!Снятые с учета автомобили должны реализовываться только через 12 кабинет, где девочки в четыре руки выписывают справку-счет за 1200 гривен, на торгующую организацию \"ЛТВ-СЕРВИС\",которая не имеет журнала регистрации, уголка потребителя, системы сигнализации и т.д.У автовладельца не остается выбора, перспектива прожить несколько дней в Мелитопольском МРЭО ведет к тому, что владелец машины оформляет ее в том месте, где ему укажут, иначе... А что делать владельцу, проживающем за сто километров в сельской местности. Не накатаешься ведь.Интересная тема в МРЭО это обязательное страхование гражданской ответственности. Если у тебя нет ОСГО, тут же находчивая девочка Вика, сотрудница МРЭО, поможеь оформить ее опять же в 12 кабинете и только там, иначе у Вас будут проблемы с регистрацией. Кто же курирует этот кабинет в Мелитопольском МРЭО.Руководитель данного отделения Циндря Владимир Георгиевич, наблюдает за действиями не только своих подчиненных, но и всех действующих лиц, так как по всем коридорам установлены видеокамеры наблюдения.И прекрано понимает, что нарушает не только должностные инструкции, крышуя фирму \"ЛТВ-СЕРВИС\", но и права автовладельцев на свободный выбор как оформления ОСГО, так и торгующей организации, так и оплаты в кассе.Так где же \"пол1пшення\", простота, быстрота, удобство,свобода выбора для автовладельцев.Все под контролем крымского руководителя МРЭО Циндри. или Областного управления ГАИ Горькового, или УМВД Воронкова, куда идут еженедельные денежные потоки. Безпредел правит бал.

 2. #2

  Аватар для Хазяїн
  Информация  Цитата


  Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
  Уважаемый Виталий Юрьевич!
  Обращаются к Вам сотрудники Луганского ГСО. Уже длительный период времени, практически по нескольку раз в месяц в наши (и не только наши) подразделения с целью "оказания практической помощи" приезжают мобильные бригады Департамента ГСО. Недостатки которые ими выявляются одни и те же, при озвучивании которых у нормальных людей вызывают только смех. Каждая такая проверка заканчивается сбором денежных средств, которые в дальнейшем передаються на "верх". Однако на этом дело не заканчивается и взыскания из ДГСО сыпятся на офицеров как из рога изобилия. В доверительной беседе с сотрудниками мобильных груп удалось выяснить, что руководит всем этим денежным процессом штаб ДГСО, в частности был озвучен полковник милиции Полегенько, так же упоминался и полковник милиции Тютюн. На все эти "благие" мероприятия выделяються огромные государственные деньги, которые можно было-бы использовать на устранение тех самых недостатков и развитие материально-технической базы подразделений ГСО.
  Сотрудники других территориальных органов видят все это и уже смеються над нами говорят, что такого беспредела нет ни в одной структуре ОВД. Наше руководство уже не может этого терпеть, но полномочий, что либо изменить у них по видимому нет. О сложившейся уже длительное время ситуации мы пытались сигнализировать начальнику Департамента ГСО, но очевидно наша информация к нему не доходит, иначе он не стал бы терпеть такого произвола.
  Пожалуйста помогите нам так как в целом наш и другие коллективы ГСО здоровы и работоспособны, хотят работать на благо Отечеству и своих семей, но из-за крыс которые завелись в ДГСО работать уже просто невозможно.
  100% правда. Приезжают, проверяют, их кормят, поят подразделения по "графику", оплачивают гостиницу, чеки за которую они потом сдают с отчетом и получают компенсацию с командировочными. Но самое главное, в старые добрые времена в благодарность за это не писали гадости в отчете, а сейчас и жрут и пьют по привычке как положено и т.д., а гадости все равно пишут, мотивируя, что если приедут без недостатков, то их разорвут. Хотя в этих недостатках большая вина самих проверяющих и жадного руководства. Достаточно посмотреть на чем ездят они, а какое обеспечение нарядов.
  ГСО самая удивительная служба, которая сама себе создает трудности, а потом мужественно преодолевает, но уже на сегодня угробила себя почти полностью. Лет 10 назад в каждом районе нашего города был отдел, в некоторых из которых было по 2 пульта охраны, а сейчас всего один отдел на город.
  It’s go time

 3. #3

  Аватар для alexandr
  Информация
  а министру по"""уй...

 4. #4

  Аватар для Maksi
  Информация
  Просиатривая это чтиво я нахожу, что даже зарплату рядовых сотрудников в 2000 гривен - и ту задерживают. Премий и надбавок нет. Всё обеспечение за счёт свой. Договорился, решил - работаешь. Не решил - нахер с пляжа. На одно место конкурс не слабый. Таких же побирушек. И побирушек покрывают сверху до низу - как в ДМС.... Переодически сливают неугодных, типа борьба с коррупцией. Ибо вякнул в прошлом месяце, что "всё надоело".

 5. #5

  Аватар для Maksi
  Информация
  Уважаемый министр МВД Украины! Обращается к Вам личный состав роты ПС ЛО на станции Одесса-Главная УМВД Украины на Одесской железной дороге. Ситуация которая происходит в нашем подразделении переходит все границы.Службу нести стало невыносимо.При смене 12-ти часового рабочего дня мы работаем все четырнадцать,а то и больше часов.А так же в выходные дни вызывают на службу,при этом-эти дни не оплачиваються и не предоставляеться выходной,в другой рабочий день как то прописано в Уставе ППС. Зароботная плата составляет 1800гр.не зависимо от выслуги лет,по мимо этого с зароботной платы за Февраль 2013года потребовали здать по сто гривен на СК"Динамо". Разве это не корупция? Просим Вас разобраться в ситуации которая сложилась в данном подразделении. С уважением личный состав.

 6. #6

  Аватар для Maksi
  Информация
  Шановний Віталію Юрійовичу!

  В черговий раз звертаються до Вас працівники УДМС у Волинській області відносно горе-керівника Вороб’я О.В., призначення якого у відповідності до законодаства погоджувалось з Вами.

  Воробей О.В. створив в області корупційні схеми незаконного виманювання грошей у жителів області за надання адмінпослуг при оформленні закордонних паспортів, видачу довідок про реєстрацію місця проживання. Незважаючи на те, що в грудні 2012 року на Вашому блозі були вказані конкретні факти корупції, керівництво ДМС України не провело службового розслідування та не прийняло мір реагування до чиновника-здирника Вороб’я О.В. Надалі ми не хочемо бути у нього заручниками незаконних поборів з жителів області та учасниками корупційних схем.

  За свій життєвий шлях, а ми до цього працювали в системі ОВС та цивільних держустановах, такого не компетентного та безвідповідального керівника обласного рівня як Воробей О.В. не бачили. Службову діяльність новоствореної міграційної служби підпорядкував тільки для власного збагачення.

  Пераважна більшість посад обласного апарату, районних територіальних підрозділів міграційної служби була ним продана за іноземну валюту, інші посади укомплектовані знайомими, друзями без відповідного стажу державної служби та формального проведення конкурсу на вакантні посади з одним тільки прохідним кандидатом. Взагалі він не орієнтується як в паспортно-візових та міграційних питаннях, навіть не знає, які конкретні напрямки роботи ведуть його підлеглі працівники.

  В колективі встановлена соціальна несправедливість щодо щомісячного преміювання та інших додаткових надбавок працівникам служби. Не враховується особистий внесок в загальний результат роботи, досвід та стаж роботи, а тільки сімейний статус. Так, дружина прокурора, невістка голови апеляційного суду, дружина начальника УКР УМВС і цей список можна продовжувати, які попрацювали на державній службі менше року отримують надбавки до 80 відсотків. А працівники зі стажем держслужби більше 10-15 років, що працювали при колишньому ВГІРФО та на яких лягає основний тягар роботи, чиновник Воробей О.В. встановлює преміальні надбавки лише 10-15 відсотків.

  Організація управлінської діяльністі Вороб’я О.В. зведена нанівець, направлена лише на особисте збагаченння за рахунок поборів з громадян, а не на виконання завдань Президента України, Уряду щодо реалізації державної міграційної політики.

  Враховуючи, що область є прикордонною. на протязі року не проведено жодних спільних засідань колегій, оперативних нарад з УМВС, Волинським прикордонним загоном та Ягодинською митницею по взаємодії щодо протидії нелегальній міграції, відпрацюванню прикордонних районів області, що межують з республіками Польща та Білорусь. Не проведено семінарів-навчань з органами місцевого самоврядування, в першу чергу ЖЕКами щодо реєстрації чи зняття з обліку за місцем проживання громадян. Не практикується проведення брифінгів з представниками ЗМІ області. Проте у минулому році Воробей О.В., як повідомлялось на блозі, показав високі організаторські здібності при проведенні підсумкових нарад серед працівників міграційної служби, які проводились в готелях, ресторанах з масовою пиятикою та гулянням до пізньої ночі.

  На початку квітня цього року Воробей О.В. відсвяткував річницю перебування на посаді начальника УДМС в області. За цей період колишній тюремний пенсіонер, який по протекції був призначений на цю високу посаду, дуже багато зробив для свого матеріального становища. А для становлення новостворнної служби нічого, як говорять в народі: «цвяха не за бив».

  Окремого адмінприміщення для УДМС не добився, Ми продовжуємо тіснитися в службових кабінетах обласної міліції, де належні умови бажають бути кращими. З моменту призначення Воробей О.В. систематично відсутній на роботі, прикриваючись тим, що він на «магніті» шукає приміщення для служби на території колишньої військової частини. Однак звідси повертався під «шафе» пораненим від боротьби із «зеленим змієм». Не тільки в його кабінеті, а по всьому коридорі стояв штинь єдкого запаху перегару, яким ми змушені були дихати.

  У наших сусідів Рівненській і Львівських областях відкриті нові приміщення в містах та райцентрах для міграційної служби, у переважній більшості зроблені капітальні ремонти. А на Волині жодного новосілля та ремонту, користуємося старими приміщеннями, майном і оргтехнікою переданою від міліції. Це свідчить, що чиновник Воробей О.В. за рік так і не зміг встановити ділових стосунків з органами місцевої влади.

  Проведенні неодноразові журналістські розслідування ЗМІ та винесене подання Волинської обласної прокуратури щодо незаконного виманювання шляхом шахрайства грошей у людей за виготовлення закордонних паспортів чиновника–корупціонера Вороб’я О.В. не зупинили. Після отримання подання обласної прокуратури, маючи «покровителів» в ДМС України, дає підлеглим працівникам незаконну усну вказівку надалі брати з громадян готівкою більше 600 гривень за оформлення закордонних паспортів, особисто сплачувати в банківських установах тільки обов’язкові платежі, а різницю в сумі 200 гривень здавати йому.

  Це легко перевірити, на квитанціях про оплату за послуги стоять не особисті підписи громадян. Тих відлеглих працівників, які не приносять вказану суму «пресує» та загрожує звільненням з роботи. Особисто створена ним корупційна схема продовжувала діяти та процвітати за рахунок протиправного обдирання жителів області, цинічно і нагло ігноруючи подання Волинської прокуратури.

  Начальники 6 центрів ДІС по оформленню закордонних паспортів в області раз на тиждень у визначений день продовжили надалі після прокурорської перевірки привозити незаконно зібрану готівку для Вороб’я О.В. Після масових звернень громадян до ЗМІ, журналісти були вимушені повторно звернутися до прокуратури.

  05 квітня 2013 року Волинський окружний адміністративний суд розглянув позов обласної прокуратури до УДМС у Волинській області, де підтвердив протиправні дії та бездіяльність міграійної служби про незаконні побори з громадян при видачі закордонних паспортів. Однак, стрілочниками Воробей О.В. зробив підлеглих працівників, перед розглядом в суді справи видав наказ про їх дисциплінарне покарання.

  А сам як організатор корупційних схем та при цюму набив власні кишені грішми в результаті незаконних поборів вийшов «із води сухим».

  Крім цього, міська прокуратура міста Луцька на звернення журналістів прийняла рішення про відкриття кримінального провадження відносно посадових осіб Луцького міського відділу УДМС за ч.1, ст, 190 КК України (шахрайство), Вказані відомості внесеніі до Єдиного реєстру досудових розслідувань та передані до слідчого органу Луцького МВ.

  До такої надзвичайної ситуації в діяльнояті Управління ДМС України у Волинській не дійшло би, якби керівництво ДМС України у минулому році не прикривало порушення корупціонера Вороб’я О.В., щодо незаконної видачі за двойними тарифами закордонних паспортів в області, а відреагувало на звернення на блозі Міністра у минулому році. а в поточному році на публікації ЗМІ, подання прокуратури, то судом не було б винесено справедливе рішення, яке
  ганьбить УДМС області на всю державу.

  На даний час у чиновника-здирника Вороб’я О.В. залишається діючою ще одна корупційна схема поборів. яка склалася у Луцькому районному секторі міграційної служби (м.Луцьк. вул. Шевченка 17) щодо видачі довідок про підтвердження реєстрацї місця проживання в прикордонних населених пунктах області.

  По вказівці Вороб’я О.В. туди відряджена виконувати обов’язки завідувача сектора головний спеціаліст УДМС Грищук Г.М., яка на протязі року тимчасово виконує ці обовязки, хоча на такий тривалий термім чинним законодавством категорично заборонено. У минулому році на вакантну посаду завідувача Луцького районного сектора чиновник Воробей О.В. направив документи до ДМС України в м. Київ на колишнього працівника виконавчої служби Кравчука Ю. О., який заплатив йому 10 тисяч доларів Однак він не пройшов на посаду, так як мав проблеми із законом.

  Щоб не повертати хабар, Воробей О.В. своїм внутрішнім наказом призначив Кравчука Ю. О. на посаду завідувача адресно-довідкового сектора в своєму управлінні. Перед цим із вказаної посади під тиском «вижив» досвідченого працівника Стецюка В.А., який на керівних посадах колишньої паспортно-візової служби попрацював більше 20-років.

  Прояви корупції та здирницва Грищук Г.М. у Луцькому районному секторі спільно з Воробей О.В здійснюються по слідуючій схемі. Щоденно за довідками про підтвердження реєстрації місця проживання приїзжає за 100-150 кілометрів із прикордонних нанаселених пунктів В.Волинського, Любомльського, Іваничівського, Шацького районів та м. Нововолинська приблизно до 100 громадян. Ці довідки громадяни повинні подати до Посольства Республіки Польща в Луцьку для отримання дозволу на перетин кордону в рамках малого прикордонного руху.

  Крім квитанції про сплату держмита в сумі 8 грн.50 коп, що передбачено законом, громадян змушують незаконно сплачувати не обов’язковий платіж в сумі 100 грн по квитанції до фірми присоски «Документ». Після чого ідуть на прийом до кабінету Грищук Г.М. по одному, де ще платять по 120 грн готівкою їй особисто за видачу довідки сьогодні на сьогодні Перед обідом зібрану готівку в сумі більше 10 тисяч гривень вона щодня доставляє і передає своєму керівнику Вороб’ю О.В., який на кожній довідці ставить підпис та гербову печатку. Отже з громадян, які мають в паспорті офіційний штамп реєстрації місця проживання, за довідку з написанням одного речення здирають незаконно більше 200 гривень.

  Виникає ряд запитань, на яких правових підставах Луцький районний сектор міграційної служби оформляє видачу довідок; чому заборонено видавати довідки підрозділам міграційної служби у прикордонних райцентрах і містах, де жителі зареєстровані за місцем проживання.

  А ми ще й дивуємося, чому люди не підтримують діючу владу – можливо в цьому суть проблеми, коли такі начальники корупціонери-здирники як Воробей О.В. будуть і надалі перебувати на високих посадах органів державної влади.

  Маємо щиру надію та в черговий раз просимо, що за Вашим дорученням керівництво ДМС України проведе
  об’єктивне розслідування, виправить свою помилку, що призначило на таку посаду обласного рівня корупціонера-здирника Вороб’я О.В. Тоді нам не буде соромно, що нами керує такий начальник.

  З повагою,
  працівники УДМС у Волинській області
  09 04 2013, 20:54


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх