Перепост с Ланос-клуба

----------------------------------------------------------------------
23-24 березня завдяки неймовірним зусиллям наших друзів з ОффРоадКлубу вдалося майже повністю розтягнути багатокілометрову пробку на Житомирській трасі. МНС спочатку взагалі не допомогали, а потім почали допомогати за мзду у розмірі 100 грн. В неділю навіть сталася бійка між представниками МНС та ОффРоадКлубу через те, що останні заважали МНС-никам наживатись на людському горі.


МНС робить з нас дурників, кажуть, що нічого такого на Житомирській трасі не було, ніхто грошей не брав і з волонтерами не конфліктував.

Ми звертаємось до всіх водіїв, які зіштовхнулись з випадками, коли працівники МНС були байдужі до вашої ситуації, поки ви не пропонували гроші, а також до всіх водіїв, яким працівники МНС відверто називали таксу за витягання машини - будь ласка, розкажіть свою історію в коментах до цьго повідомлення (http://vk.com/riatuj_kyiv?w=wall-51436794_468), або надішліть на е-мейл 100grn_mns@ukr.net

у своїй історії обовязково вкажіть конкретику - час,дату, місце, можливо ви запм*ятали ім*я, прізвище, звання мнс-ника, чи номер їх авто, чи хоча би бортовий номер їх машини (великі літери на дверцятах), можливо у вас зберігся запис з відеореєстратора.
----------------------------------------------------------------------

Адрес темы: http://lanos.com.ua/forum/index.php?showtopic=73219