+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
 1. #1

  Аватар для dneprv
  Информация

  Азаров віддав основні дорожні гроші Донецьку і Дніпропетровську

  Кабінет Міністрів виділив на дороги 7,28 мільярдів гривень, при цьому третина суми піде на ремонт і будівництво трас у Донецькій та Дніпропетровській областях.
  Про це йдеться в постанові Кабміну прийнятому на засіданні уряду 20 березня, повідомляє "Комерсант-Україна".
  Основна частина коштів - 6,98 мільярдів гривень - піде на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти автодоріг загального користування державного і місцевого значення.
  Ще 300 мільйонів гривень планується витратити на п'ять автодоріг міжнародного значення: Київ-Ковель-Яготин, Київ-Чоп, Київ-Харків-Довжанський, Київ-Чернігів-Нові Яриловичі і Київ-Одеса.
  Понад третини всієї суми залучених грошей (2,25 мільярда гривень) отримають дві області - Донецька і Дніпропетровська.
  Для порівняння: Херсонській та Хмельницькій областях дістанеться 249,17 мільйонів гривень і 168,88 мільйонів гривень відповідно, Волинській - 104,3 мільйонів гривень.
  Явну диспропорцію в розподілі коштів між регіонами заступник глави "Укравтодору" Володимир Галушко пояснив тим, що "об'єкти для будівництва, реконструкції та ремонту відбиралися за ступенем соціальної та економічної важливості".
  "Наприклад, у Дніпропетровській та Донецькій областях буде добудована дорога, яка зв'яже Львів з Луганськом, що дозволить виконати доручення президента Віктора Януковича доїжджати за 11-13 годин з одного кінця країни в інший", - зазначив чиновник.
  За його словами, в 2011 і 2012 році, навпаки, велика частина коштів спрямовувалася в західні регіони: "У нас автодороги загального користування з'єднуються між областями та містами, тому відбувається дисбаланс виділення коштів на той чи інший регіон".
  Як відомо, в 2012 році "Укравтодор" витратив на дорожні роботи 6,95 мільярдів гривень. У поточному році "Укравтодор" планував залучити на ці цілі 14 мільярдів гривень шляхом випуску облігацій, але зміг залучити лише половину.
  Ці кошти - практично єдині, які в цьому році отримає "Укравтодор" на ремонт та будівництво доріг. З держбюджету на потреби "Укравтодору" планується виділити 13,65 мільярдів гривень, але з них тільки на виплату відсотків по взятих раніше кредитах "Укравтодору" зі спецфонду держбюджету буде спрямовано 8,4 мільярдів гривень
  источник

 2. #2

  Аватар для Maksi
  Информация
  Азиров потихоньку сходит с ума....

 3. #3

  Аватар для dneprv
  Информация  Цитата


  Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
  потихоньку сходит с ума....
  А он был вообще???-:))

 4. #4

  Аватар для Maksi
  Информация
  Очереднпя чушь от Азирова....  Прем'єр Микола Азаров виступає за заборону на рух по основних автомагістралях важкого вантажному транспорту.

  Про це він сказав журналістам у ході відвідування Національного транспортного університету, передають "Українські новини".

  "Треба виділити для такого важкого транспорту певні напрямки... по всім іншим напрямкам треба обмежити рух важкого транспорту і приводити дороги в порядок... Рішення важке, але доведеться його застосовувати", -сказав Азаров.

  Він також висловив упевненість, що жалюгідний стан більшості українських автошляхів пов'язаний з великим навантаженням на них від курсування міжнародного вантажного транспорту.

  Прем'єр зазначив, що більшість українських автодоріг були побудовані за стандартами, розробленими ще в Радянському Союзі і не відповідають сучасним вимогам.

  Азаров також відзначив гостру необхідність розвивати базу виробництва матеріалів для будівництва автодоріг на українських підприємствах.

  Як відомо, Азаров заперечує можливість неякісного ремонту доріг "Укравтодором" через погані погодні умови.

 5. #5

  Аватар для dneprv
  Информация
  Я же говорю надо сделать раздел типа "маразмы" чи покращення...

 6. #6

  Аватар для avtopolic
  Информация
  Дошли бы все денежки по адресу...


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх