+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11

Информация

Беспредел Гаи на дорогах Киева

Я, Баденко Владислав Олександрович, перебував на час новорічних свят у м. Київ разом із своїм братом та його дружиною. Та 03.01.2011 р. рухався на своєму автомобілі Хонда ВТ3838АК у напрямку Одеси по проспекту Глушкова. Раптом я помітив купу автомашин ДАІ, що перешкоджали рух у моєму напрямку. На знак „увага” співробітника ДАІ я зупинився, як це зробили й інші учасники руху.
    Раптом, через пів хвилини, я помітив, як співробітники ДАІ, що зупинили мене та інших учасників руху, почали тікати з проїзної частини дорожнього полотна. Після чого я відчув сильний удар у лівий бік моєї автомашини. Це була автомашина Шкода, яку переслідували співробітники ДАІ. Та з метою затримання вище вказаної автомашини, було організовано блокаду в тому числі за рахунок ні в чому не винних та не попереджених цивільних учасників руху, так званий „живий щит”.
    По суті:
    В результаті вищевикладеного моя автомашина отримала значні технічні пошкодження, а люди, що знаходилися в середині, мали багато шансів не вижити, якщо б водій Шкоди взяв трохи правіше.
    Удар був настільки сильний, що задня цільна балка моєї автомашини розірвалася навпіл, швидкість Шкоди сягала понад 150 км/год. Ви можете собі уявити, що могло б статися, якщо водій Шкоди, якого переслідували співробітники ДАІ та гнали у бік організованої блокади, вчинив удар в центр моєї автомашини.
    Відповідальнійсть за це ДТП несе Голосіївське районе УДАІ, а саме начальник управління - Вавілов Микола Дмитрович, який був особисто присутній під час "рятувальної операції" та вже 3 місяці перебуває на "лікарняному".

Я маю відео з місця ДТП, нажаль, вже як постфактум.
    Ніяких пояснень ніхто не давав, ДАІ заплатили 5000 грн за евакуатор до Херсона. Невже Вавілов думає, що це все!??!

http://www.youtube.com/watch?v=SujPB98c_Y0

Информация
    куда отправляли жалобы?

Информация
    Я в шорохе. На главную!
    Может у меня паранойя, но мне кажется, то что я здесь пишу кто-то читает...

Информация
    В кошмарном сне такое не приснится!

Информация
    Цитата Сообщение от aont Посмотреть сообщение
    ...
    Ніяких пояснень ніхто не давав, ДАІ заплатили 5000 грн за евакуатор до Херсона...
    Вот тут может быть зацепка! Я не слышал, что б гайцы, бабло раздавали!!! Но помочь не могу, даже советом, не блещу я умом в этих вопросах.

Администратор
    Информация
    Я готов это на Главную разместить при одном условии что автор согласится, так же можно телефоны его в новости указать, журналисты такую тему охотно разрекламируют.
    Чем больше шума тем автору выгоднее.
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    без согласия автора нельзя.
    я удивлён что это до сих пор не пошло в прессу и почему инцидент остался за кадром...
    ждём комментария автора темы...

Информация
    В Москве был похожий случий...правда я не знаю чем это кончилось всё!

Информация
    Такое было в Белоруссии. Тамошние ГАИ сказали, что все в рамках закона - в Белоруссии диктатура, поэтому такой ответ не удивил.
    Думай глобально - действуй локально !

Информация
    Вот, что было в Москве и упоминание о Белорусском "ЖИВОМ ЩИТЕ". Пипец.

ВОДИТЕЛИ - ПОСЫЛАЙТЕ НА.ХЕР, ЕСЛИ ВАМ ГОВОРЯТ СДЕЛАТЬ ЭТО !!!! Целее будете.
    Думай глобально - действуй локально !

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права