Директору КУП «Дніпродорсервіс»
Дрозду Ю.В.

Поїздник В`ячеслав Геннадiйович
пр.им.Газети «Правда» буд.**** кв.****
(від імені громадського руху «ЗОВ» )[1]


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
Громадський рух «ЗОВ» занепокоєний організацією руху на перехресті проїзду Гальченко та вул. Подільської. Тут вже давно відсутня будь-яка горизонтальна дорожня розмітка. Особливо непокоїть відсутність дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» - «зебра»[2].

У відповідності до ст. 13 Закону України «Про дорожній рух» об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.
Відповідно до ст. 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов’язані надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації.
Відповідно до ст. 20 Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

ПРОШУ надати мені наступну інформацію:

1. Чи планується нанесення горизонтальної дорожньої розмітки (1.14.1) на перехресті проїзду Гальченко та вул. Подільської?
2. Якщо так, то коли?

Прошу надати відповідь у передбачений законом термін.


____.____.2012 _______________[1] Громадський рух «ЗОВ» інтернет-сторінка «zovzakona.org»

[2] Тема піднята мешканцем міста на форумі громадського руху «ЗОВ»