+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. #1

  Аватар для Хазяїн
  Информация

  Рада отменила пенсионный сбор при перерегистрации автомобилей

  Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу, якими спростила процедуру реєстрації транспортних засобів на вторинному ринку. Зокрема, скасовується пенсійний збір при перереєстрації автомобілів.
  Прийнятим у вівторок документом пропонується змінити механізм визначення вартості автомобілів для цілей оподаткування операцій з їх продажу податком на доходи фізичних осіб, повідомляє Інформаційне управління ВР.
  "Відміняється сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при другій і наступних реєстраціях транспортних засобів (перереєстрації). В якості компенсатора втрат Пенсійного фонду України від такої відміни пропонується замість діючого 3% збору при кожній реєстрації (перереєстрації) автомобілів запровадити справляння цього збору виключно при першій їх реєстрації та встановити диференційовані ставки збору (від 3% до 5%) в залежності від вартості автомобілів (від 165 до 290 та більше розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб)", - йдеться у повідомленні.
  Передбачено, що платник сам зможе вибирати метод, за яким буде визначатися дохід від продажу автомобіля - не нижче оціночної вартості, як зараз, або не менше середньоринкової ціни транспортного засобу. Середню вартість по ринку будуть щоквартально визначати в Мінекономрозвитку з урахуванням року випуску, пробігу та аналізу фактичних цін продажу відповідного рухомого майна.
  Ставка податку на доходи фізичних осіб залишиться діючою - 1% при продажу не частіше одного разу на рік і 5% при реалізації другого і наступних об'єктів майна.
  Крім того, законом передбачено зменшення розміру державного мита за посвідчення договорів відчуження транспортних засобів. При нотаріальному завіренні договорів відчуження рухомого майна на користь дітей, одного з подружжя, батьків з 1% від суми договору (не нижче дійсної вартості транспортного засобу) до одного неоподатковуваного мінімуму (17 грн) і з 5% до 5 неоподатковуваних мінімумів для інших осіб.
  Планується, що закон набуде чинності з 1 січня 2013 р.

  http://www.ukrinform.ua/ukr/news/rad...obiliv_1759950
  Последний раз редактировалось Хазяїн; 03.10.2012 в 09:07.
  It’s go time


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх